Marketing internetowy

Przecław

Dostarczamy wartościowy ruch, klientów i sprzedaż we wszystkich kanałach. W czym możemy ci pomóc?

pewny partnerpewny partner

Czym jest marketing internetowy?

Marketing internetowy to dziedzina, która dynamicznie się rozwija w erze cyfrowej. Jest to proces promocji produktów lub usług za pośrednictwem różnych kanałów internetowych. Zasadniczo obejmuje on reklamę, e-mail marketing, SEO, kampanie w mediach społecznościowych i wiele innych. Istotą marketingu internetowego jest dotarcie do swojej grupy docelowej poprzez strategie, które przynoszą rozpoznawalność i zwiększają zasięg. Dzięki wykorzystaniu marketingu internetowego można przekazywać informacje o swoich produktach lub usługach poza granice lokalne, docierając do odbiorców na całym świecie. Jest to niezbędne narzędzie dla każdej firmy, która chce budować swoją online'ową obecność i zwiększyć swoje zyski.

Pozycjonowanie

Zdobywaj czołowe pozycje w Google. Wybierz skuteczną formę promocji w wyszukiwarce, zwiększ ruch na Twojej witrynie i wyprzedź konkurencję!

Kampanie reklamowe

najskuteczniejsze narzędzia promocji w internecie. Skorzystaj z kompleksowej i indywidualnej

Social Media

Zdobądź przywiązanie Klientów do Twojej marki. Zaangażuj ich poprzez Facebook, LinkedIn, YouTube, Instagram – dzięki nim sprzedawaj więcej!

Analityka webowa

Wykorzystaj Google Analytics, aby monitorować statystyki. Sprawdzaj wyniki na bieżąco i dowiedz się, które elementy strony wymagają optymalizacji.

Content webowy

Niech Twoja strona zacznie naprawdę sprzedawać! Przygotujemy dla Ciebie teksty, które wygenerują wartościowy ruch i będą przyjazne dla użytkowników.

Szkolenia

Działamy na rynku od kilkunastu lat i szczerze możemy powiedzieć, że marketing internetowy znamy „od podszewki”. Przyszedł czas na to, aby dzielić się wiedzą z Tobą!

O nas

Naszym celem jest wsparcie naszych klientów w rozwoju ich biznesów i bycie otwartymi i transparentnymi w naszych działaniach. Naszą wizją jest dostarczanie innowacyjnych usług i rozwiązań dla klientów, już długo przed konkurencją. AlteMedia tworzą wykwalifikowane osoby, które czerpią wiele satysfakcji z wykonywanej pracy.

Nasz zespół składa się z kompetentnych specjalistów z dużymi ambicjami, idealnie wpasowujących się w naszą wizję firmy. Każdy z nas wnosi do zespołu niezastąpione umiejętności, najwyższe wartości i indywidualne cechy, co pozwala nam na ciągły rozwój i wspólne uczenie się od siebie nawzajem.

Zależy nam na tworzeniu przyjaznej atmosfery pracy, sprzyjającej efektywnemu działaniu i osiąganiu kolejnych sukcesów. Skupiamy się na działaniu i ciągłym rozwoju, dlatego poszerzamy swoje umiejętności i wiedzę poprzez liczne szkolenia i kursy.

Blog

Potrzebujesz aktualnej wiedzy z zakresu marketingu internetowego? Nasi specjaliści już zacierają ręce, aby Ci ją dostarczyć. Śledź naszego bloga i zagnij wszystkich ciekawostkami ze świata mediów społecznościowych, SEO oraz Google Ads. A to tylko część poruszanych przez nas tematów!

wideo marketing kampanie
Bez kategorii

Marketing wideo – jak wykorzystać potencjał wideo do zwiększenia zaangażowania i konwersji?

Piotr Antoszek

17 kwietnia 2024

SEO pozycjonowanie trendy
Aktualności

SEO w 2024 – najnowsze trendy i techniki optymalizacji dla wyszukiwarek

Jacek Kałuża

19 marca 2024

Google Ads
Aktualności

Jak realizować skuteczne kampanie Google Ads?

Jacek Kałuża

24 marca 2023

Otrzymaj bezpłatną wycene usług

Nie chcesz korzystać z formularza? Napisz do nas na email [email protected] lub zadzwoń +48 507 507 520

Marta

Opiekun Klienta

Katarzyna

Opiekun Klienta

  Email*

  Telefon*

  Osoba odpowiedzialna za kontakt*

  Adres strony internetowej

  Jeśli posiadasz aktualnie stronę, daj nam na nią spojrzeć ;)

  Wiadomość