Marketing internetowy

Poniatowa

Dostarczamy wartościowy ruch, klientów i sprzedaż we wszystkich kanałach. W czym możemy ci pomóc?

pewny partnerpewny partner

Czym jest marketing internetowy?

W dzisiejszych czasach, gdy większość działań dokonuje się za pomocą internetu, ważne jest, by w tym obszarze skutecznie promować swoje produkty lub usługi. Marketing w internecie przyciąga uwagę potencjalnych klientów poprzez różnorodne techniki, takie jak reklamy, maile czy kampanie w mediach społecznościowych. Jednym z jego największych atutów jest dokładne mierzenie skuteczności prowadzonej kampanii, co pozwala na jej ciągłe udoskonalanie. Dlatego też, jeśli chcemy zdobyć nowych klientów i poprawić swoją widoczność w sieci, warto zastanowić się nad skutecznymi strategiami internetowego marketingu.

Pozycjonowanie

Zdobywaj czołowe pozycje w Google. Wybierz skuteczną formę promocji w wyszukiwarce, zwiększ ruch na Twojej witrynie i wyprzedź konkurencję!

Kampanie reklamowe

najskuteczniejsze narzędzia promocji w internecie. Skorzystaj z kompleksowej i indywidualnej

Social Media

Zdobądź przywiązanie Klientów do Twojej marki. Zaangażuj ich poprzez Facebook, LinkedIn, YouTube, Instagram – dzięki nim sprzedawaj więcej!

Analityka webowa

Wykorzystaj Google Analytics, aby monitorować statystyki. Sprawdzaj wyniki na bieżąco i dowiedz się, które elementy strony wymagają optymalizacji.

Content webowy

Niech Twoja strona zacznie naprawdę sprzedawać! Przygotujemy dla Ciebie teksty, które wygenerują wartościowy ruch i będą przyjazne dla użytkowników.

Szkolenia

Działamy na rynku od kilkunastu lat i szczerze możemy powiedzieć, że marketing internetowy znamy „od podszewki”. Przyszedł czas na to, aby dzielić się wiedzą z Tobą!

O nas

Naszym celem jest wspieranie klientów w rozwoju ich biznesów i działanie w sposób szczery i transparentny. Chcemy dostarczać innowacyjne usługi i rozwiązania dla klientów z wyprzedzeniem konkurencji. W AlteMedia pracują ludzie dobrze zaznajomieni z branżą, którzy czerpią satysfakcję z wykonywanej pracy.

Nasz zespół to kompetentni specjaliści z dużymi ambicjami, doskonale wpisujący się w naszą wizję. Jeden z drugim wnosi niezastąpione umiejętności i indywidualne cechy do zespołu, co pozwala nam rozwijać się i uczyć od siebie nawzajem. Ważne dla nas jest, aby atmosfera pracy była przyjazna, sprzyjająca efektywnemu działaniu i pomagająca w osiąganiu sukcesów.

Skupiamy się na działaniu i nieustannym rozwoju, dlatego uczestniczymy w licznych szkoleniach i kursach, aby poszerzać nasze umiejętności i wiedzę.

Blog

Potrzebujesz aktualnej wiedzy z zakresu marketingu internetowego? Nasi specjaliści już zacierają ręce, aby Ci ją dostarczyć. Śledź naszego bloga i zagnij wszystkich ciekawostkami ze świata mediów społecznościowych, SEO oraz Google Ads. A to tylko część poruszanych przez nas tematów!

wideo marketing kampanie
Bez kategorii

Marketing wideo – jak wykorzystać potencjał wideo do zwiększenia zaangażowania i konwersji?

Piotr Antoszek

17 kwietnia 2024

SEO pozycjonowanie trendy
Aktualności

SEO w 2024 – najnowsze trendy i techniki optymalizacji dla wyszukiwarek

Jacek Kałuża

19 marca 2024

Google Ads
Aktualności

Jak realizować skuteczne kampanie Google Ads?

Jacek Kałuża

24 marca 2023

Otrzymaj bezpłatną wycene usług

Nie chcesz korzystać z formularza? Napisz do nas na email [email protected] lub zadzwoń +48 507 507 520

Marta

Opiekun Klienta

Katarzyna

Opiekun Klienta

  Email*

  Telefon*

  Osoba odpowiedzialna za kontakt*

  Adres strony internetowej

  Jeśli posiadasz aktualnie stronę, daj nam na nią spojrzeć ;)

  Wiadomość