Marketing internetowy

Reda

Dostarczamy wartościowy ruch, klientów i sprzedaż we wszystkich kanałach. W czym możemy ci pomóc?

pewny partnerpewny partner

Czym jest marketing internetowy?

Marketing internetowy jest obecnie jednym z najważniejszych narzędzi, które umożliwiają zwiększenie zakresu i efektywności działań biznesowych. Dlaczego warto zatem korzystać z tej formy promocji? Przede wszystkim ze względu na ogromny potencjał Internetu - każdego dnia dziesiątki milionów ludzi korzysta z Internetu, a korzystanie z różnych platform społecznościowych stało się normą. To właśnie tam możemy dotrzeć do naszej grupy docelowej, co przekłada się na wzrost sprzedaży. Marketing internetowy daje nam również możliwość precyzyjnego targetowania reklam, czyli kierowania reklam w optymalny sposób, tak aby trafiały do osób zainteresowanych naszymi produktami lub usługami. Dzięki temu oszczędzamy czas i pieniądze, a jednocześnie zwiększamy skuteczność działań biznesowych.

Pozycjonowanie

Zdobywaj czołowe pozycje w Google. Wybierz skuteczną formę promocji w wyszukiwarce, zwiększ ruch na Twojej witrynie i wyprzedź konkurencję!

Kampanie reklamowe

najskuteczniejsze narzędzia promocji w internecie. Skorzystaj z kompleksowej i indywidualnej

Social Media

Zdobądź przywiązanie Klientów do Twojej marki. Zaangażuj ich poprzez Facebook, LinkedIn, YouTube, Instagram – dzięki nim sprzedawaj więcej!

Analityka webowa

Wykorzystaj Google Analytics, aby monitorować statystyki. Sprawdzaj wyniki na bieżąco i dowiedz się, które elementy strony wymagają optymalizacji.

Content webowy

Niech Twoja strona zacznie naprawdę sprzedawać! Przygotujemy dla Ciebie teksty, które wygenerują wartościowy ruch i będą przyjazne dla użytkowników.

Szkolenia

Działamy na rynku od kilkunastu lat i szczerze możemy powiedzieć, że marketing internetowy znamy „od podszewki”. Przyszedł czas na to, aby dzielić się wiedzą z Tobą!

O nas

Od kilkunastu lat świat reklamy przenosi się na internet, a my jesteśmy tam, gdzie dzieje się najwięcej!

Nasz zespół to grupa specjalistów i entuzjastów marketingu internetowego, którzy z uwagą i precyzją zajmują się działaniami promocyjnymi swoich klientów.

Jako Certyfikowany Partner Google, potrafimy skutecznie i kompleksowo zarządzać promocją w wyszukiwarkach, maksymalizując korzyści sprzedażowe i wizerunkowe. Zaufaj nam, a przygotujemy pełną strategię Twoich działań promocyjnych w Internecie oraz zajmiemy się jej wdrożeniem.

Prowadzimy stały monitoring postępów, co pozwala nam na bieżące ulepszanie naszych wspólnych działań. Jesteśmy ekspertami w różnych narzędziach i testujemy ciągle nowe rozwiązania, aby nasi klienci mieli pewność, że działają z najlepszymi. Jeżeli posiadasz swój biznes online i chcesz zwiększyć jego zasięgi i zyski, jesteśmy dla Ciebie!

Alte Media to zespół, który potrafi skutecznie pozycjonować Twoją markę w Internecie.

Blog

Potrzebujesz aktualnej wiedzy z zakresu marketingu internetowego? Nasi specjaliści już zacierają ręce, aby Ci ją dostarczyć. Śledź naszego bloga i zagnij wszystkich ciekawostkami ze świata mediów społecznościowych, SEO oraz Google Ads. A to tylko część poruszanych przez nas tematów!

SEO pozycjonowanie trendy
Aktualności

SEO w 2024 – najnowsze trendy i techniki optymalizacji dla wyszukiwarek

Jacek Kałuża

19 marca 2024

Google Ads
Aktualności

Jak realizować skuteczne kampanie Google Ads?

Jacek Kałuża

24 marca 2023

social media
Aktualności

Czy każda branża powinna być widoczna w mediach społecznościowych?

Karolina

10 marca 2023

Otrzymaj bezpłatną wycene usług

Nie chcesz korzystać z formularza? Napisz do nas na email [email protected] lub zadzwoń +48 507 507 520

Marta

Opiekun Klienta

Katarzyna

Opiekun Klienta

  Email*

  Telefon*

  Osoba odpowiedzialna za kontakt*

  Adres strony internetowej

  Jeśli posiadasz aktualnie stronę, daj nam na nią spojrzeć ;)

  Wiadomość