Marketing internetowy

Połaniec

Dostarczamy wartościowy ruch, klientów i sprzedaż we wszystkich kanałach. W czym możemy ci pomóc?

pewny partnerpewny partner

Czym jest marketing internetowy?

Marketing internetowy to dziedzina, która w dzisiejszych czasach ma ogromne znaczenie dla sukcesu każdej firmy. Obejmuje ona szeroki wachlarz działań, które mają na celu dotarcie do jak największej liczby potencjalnych klientów za pomocą internetu. Należą do nich m.in. pozycjonowanie stron, kampanie reklamowe na różnych platformach online czy prowadzenie działań w mediach społecznościowych. Dzięki marketingowi internetowemu firmy mogą skutecznie zwiększyć swoją widoczność w sieci, zdobyć nowych klientów i zwiększyć sprzedaż. Jest to nieodłączny element dzisiejszego rynku, który z pewnością będzie się rozwijał wraz z postępem technologicznym.

Pozycjonowanie

Zdobywaj czołowe pozycje w Google. Wybierz skuteczną formę promocji w wyszukiwarce, zwiększ ruch na Twojej witrynie i wyprzedź konkurencję!

Kampanie reklamowe

najskuteczniejsze narzędzia promocji w internecie. Skorzystaj z kompleksowej i indywidualnej

Social Media

Zdobądź przywiązanie Klientów do Twojej marki. Zaangażuj ich poprzez Facebook, LinkedIn, YouTube, Instagram – dzięki nim sprzedawaj więcej!

Analityka webowa

Wykorzystaj Google Analytics, aby monitorować statystyki. Sprawdzaj wyniki na bieżąco i dowiedz się, które elementy strony wymagają optymalizacji.

Content webowy

Niech Twoja strona zacznie naprawdę sprzedawać! Przygotujemy dla Ciebie teksty, które wygenerują wartościowy ruch i będą przyjazne dla użytkowników.

Szkolenia

Działamy na rynku od kilkunastu lat i szczerze możemy powiedzieć, że marketing internetowy znamy „od podszewki”. Przyszedł czas na to, aby dzielić się wiedzą z Tobą!

O nas

Naszym celem jest wspieranie klientów w rozwoju ich biznesów oraz bycie szczerym i transparentnym w działaniach. Naszym marzeniem jest dostarczanie innowacyjnych usług i rozwiązań dla naszych klientów dużo wcześniej od konkurencji. W AlteMedia pracują ludzie mający szeroką wiedzę i ogromne zadowolenie z wykonywanej pracy.

Nasz zespół składa się z kompetentnych specjalistów, którzy mają duże ambicje i idealnie wpisują się w naszą wizję. Każdy z nas wnosi do zespołu unikalne umiejętności, najważniejsze wartości i indywidualne cechy, dzięki czemu ciągle się rozwijamy i wzajemnie się uczymy.

Dbamy, by atmosfera w pracy była przyjazna, co sprzyja efektywnemu działaniu i pomaga w osiąganiu dalszych sukcesów. Stawiamy na działanie i nieustanny rozwój, dlatego poszerzamy swoje umiejętności i wiedzę, biorąc udział w licznych szkoleniach i kursach.

Blog

Potrzebujesz aktualnej wiedzy z zakresu marketingu internetowego? Nasi specjaliści już zacierają ręce, aby Ci ją dostarczyć. Śledź naszego bloga i zagnij wszystkich ciekawostkami ze świata mediów społecznościowych, SEO oraz Google Ads. A to tylko część poruszanych przez nas tematów!

SEO pozycjonowanie trendy
Aktualności

SEO w 2024 – najnowsze trendy i techniki optymalizacji dla wyszukiwarek

Jacek Kałuża

19 marca 2024

Google Ads
Aktualności

Jak realizować skuteczne kampanie Google Ads?

Jacek Kałuża

24 marca 2023

social media
Aktualności

Czy każda branża powinna być widoczna w mediach społecznościowych?

Karolina

10 marca 2023

Otrzymaj bezpłatną wycene usług

Nie chcesz korzystać z formularza? Napisz do nas na email [email protected] lub zadzwoń +48 507 507 520

Marta

Opiekun Klienta

Katarzyna

Opiekun Klienta

  Email*

  Telefon*

  Osoba odpowiedzialna za kontakt*

  Adres strony internetowej

  Jeśli posiadasz aktualnie stronę, daj nam na nią spojrzeć ;)

  Wiadomość