Marketing internetowy

Polanica-Zdrój

Dostarczamy wartościowy ruch, klientów i sprzedaż we wszystkich kanałach. W czym możemy ci pomóc?

pewny partnerpewny partner

Czym jest marketing internetowy?

Marketing internetowy to dziedzina, która odgrywa coraz większą rolę w dzisiejszym świecie biznesu. W dużym skrócie, marketing internetowy to promowanie produktów lub usług poprzez różne media internetowe. Może to obejmować tworzenie treści, projektowanie stron internetowych, e-mail marketing, reklamy online i wiele więcej. Co wyróżnia marketing internetowy na tle tradycyjnych metod marketingowych, to jego możliwość precyzyjnego targetingu i analizy efektów działań marketingowych w czasie rzeczywistym. Pozwala to na lepszą kontrolę nad kampanią, ale także niezbędne dostosowanie do zachowań potencjalnych klientów. Dlatego coraz więcej firm decyduje się na optymalizację swoich działań marketingowych w sieci.

Pozycjonowanie

Zdobywaj czołowe pozycje w Google. Wybierz skuteczną formę promocji w wyszukiwarce, zwiększ ruch na Twojej witrynie i wyprzedź konkurencję!

Kampanie reklamowe

najskuteczniejsze narzędzia promocji w internecie. Skorzystaj z kompleksowej i indywidualnej

Social Media

Zdobądź przywiązanie Klientów do Twojej marki. Zaangażuj ich poprzez Facebook, LinkedIn, YouTube, Instagram – dzięki nim sprzedawaj więcej!

Analityka webowa

Wykorzystaj Google Analytics, aby monitorować statystyki. Sprawdzaj wyniki na bieżąco i dowiedz się, które elementy strony wymagają optymalizacji.

Content webowy

Niech Twoja strona zacznie naprawdę sprzedawać! Przygotujemy dla Ciebie teksty, które wygenerują wartościowy ruch i będą przyjazne dla użytkowników.

Szkolenia

Działamy na rynku od kilkunastu lat i szczerze możemy powiedzieć, że marketing internetowy znamy „od podszewki”. Przyszedł czas na to, aby dzielić się wiedzą z Tobą!

O nas

AlteMedia to firma specjalizująca się w kompleksowym wsparciu klientów w zakresie marketingu internetowego. Celem naszej działalności jest dostarczanie innowacyjnych strategii i narzędzi, które wspomagają naszych klientów w budowaniu silnej obecności online oraz osiąganiu ich biznesowych celów. Nasz zespół składa się z doświadczonych profesjonalistów, którzy dysponują niezbędną wiedzą i umiejętnościami, umożliwiającymi tworzenie skutecznych kampanii marketingowych online. Wyróżnia nas motywacja, pasja i dążenie do osiągania najlepszych rezultatów. W AlteMedia inwestujemy w naszych pracowników, zapewniając im ciągły rozwój i poszerzanie kompetencji, aby byli na bieżąco z najnowszymi trendami i technologiami w dziedzinie marketingu internetowego.

Blog

Potrzebujesz aktualnej wiedzy z zakresu marketingu internetowego? Nasi specjaliści już zacierają ręce, aby Ci ją dostarczyć. Śledź naszego bloga i zagnij wszystkich ciekawostkami ze świata mediów społecznościowych, SEO oraz Google Ads. A to tylko część poruszanych przez nas tematów!

SEO pozycjonowanie trendy
Aktualności

SEO w 2024 – najnowsze trendy i techniki optymalizacji dla wyszukiwarek

Jacek Kałuża

19 marca 2024

Google Ads
Aktualności

Jak realizować skuteczne kampanie Google Ads?

Jacek Kałuża

24 marca 2023

social media
Aktualności

Czy każda branża powinna być widoczna w mediach społecznościowych?

Karolina

10 marca 2023

Otrzymaj bezpłatną wycene usług

Nie chcesz korzystać z formularza? Napisz do nas na email [email protected] lub zadzwoń +48 507 507 520

Marta

Opiekun Klienta

Katarzyna

Opiekun Klienta

  Email*

  Telefon*

  Osoba odpowiedzialna za kontakt*

  Adres strony internetowej

  Jeśli posiadasz aktualnie stronę, daj nam na nią spojrzeć ;)

  Wiadomość