Marketing internetowy

Polanica-Zdrój

Dostarczamy wartościowy ruch, klientów i sprzedaż we wszystkich kanałach. W czym możemy ci pomóc?

pewny partnerpewny partner

Czym jest marketing internetowy?

Marketing internetowy to dziedzina, która odgrywa coraz większą rolę w dzisiejszym świecie biznesu. W dużym skrócie, marketing internetowy to promowanie produktów lub usług poprzez różne media internetowe. Może to obejmować tworzenie treści, projektowanie stron internetowych, e-mail marketing, reklamy online i wiele więcej. Co wyróżnia marketing internetowy na tle tradycyjnych metod marketingowych, to jego możliwość precyzyjnego targetingu i analizy efektów działań marketingowych w czasie rzeczywistym. Pozwala to na lepszą kontrolę nad kampanią, ale także niezbędne dostosowanie do zachowań potencjalnych klientów. Dlatego coraz więcej firm decyduje się na optymalizację swoich działań marketingowych w sieci.

Pozycjonowanie

Zdobywaj czołowe pozycje w Google. Wybierz skuteczną formę promocji w wyszukiwarce, zwiększ ruch na Twojej witrynie i wyprzedź konkurencję!

Kampanie reklamowe

najskuteczniejsze narzędzia promocji w internecie. Skorzystaj z kompleksowej i indywidualnej

Social Media

Zdobądź przywiązanie Klientów do Twojej marki. Zaangażuj ich poprzez Facebook, LinkedIn, YouTube, Instagram – dzięki nim sprzedawaj więcej!

Analityka webowa

Wykorzystaj Google Analytics, aby monitorować statystyki. Sprawdzaj wyniki na bieżąco i dowiedz się, które elementy strony wymagają optymalizacji.

Content webowy

Niech Twoja strona zacznie naprawdę sprzedawać! Przygotujemy dla Ciebie teksty, które wygenerują wartościowy ruch i będą przyjazne dla użytkowników.

Szkolenia

Działamy na rynku od kilkunastu lat i szczerze możemy powiedzieć, że marketing internetowy znamy „od podszewki”. Przyszedł czas na to, aby dzielić się wiedzą z Tobą!

O nas

AlteMedia to firma specjalizująca się w kompleksowym wsparciu klientów w zakresie marketingu internetowego. Celem naszej działalności jest dostarczanie innowacyjnych strategii i narzędzi, które wspomagają naszych klientów w budowaniu silnej obecności online oraz osiąganiu ich biznesowych celów. Nasz zespół składa się z doświadczonych profesjonalistów, którzy dysponują niezbędną wiedzą i umiejętnościami, umożliwiającymi tworzenie skutecznych kampanii marketingowych online. Wyróżnia nas motywacja, pasja i dążenie do osiągania najlepszych rezultatów. W AlteMedia inwestujemy w naszych pracowników, zapewniając im ciągły rozwój i poszerzanie kompetencji, aby byli na bieżąco z najnowszymi trendami i technologiami w dziedzinie marketingu internetowego.

Blog

Potrzebujesz aktualnej wiedzy z zakresu marketingu internetowego? Nasi specjaliści już zacierają ręce, aby Ci ją dostarczyć. Śledź naszego bloga i zagnij wszystkich ciekawostkami ze świata mediów społecznościowych, SEO oraz Google Ads. A to tylko część poruszanych przez nas tematów!

Google Ads
Aktualności

Jak realizować skuteczne kampanie Google Ads?

Jacek Kałuża

24 marca 2023

social media
Aktualności

Czy każda branża powinna być widoczna w mediach społecznościowych?

Karolina

10 marca 2023

sztuczna inteligencja
Aktualności

Jak wykorzystać sztuczną inteligencję w marketingu?

Marta

24 lutego 2023

Otrzymaj bezpłatną wycene usług

Nie chcesz korzystać z formularza? Napisz do nas na email [email protected] lub zadzwoń +48 507 507 520

Marta

Opiekun Klienta

Katarzyna

Opiekun Klienta

  Email*

  Telefon*

  Osoba odpowiedzialna za kontakt*

  Adres strony internetowej

  Jeśli posiadasz aktualnie stronę, daj nam na nią spojrzeć ;)

  Wiadomość