Marketing internetowy

Płoty

Dostarczamy wartościowy ruch, klientów i sprzedaż we wszystkich kanałach. W czym możemy ci pomóc?

pewny partnerpewny partner

Czym jest marketing internetowy?

Marketing internetowy jest jednym z najważniejszych narzędzi, które umożliwia zwiększenie zasięgu i efektywności działań biznesowych. Dlaczego warto z tego korzystać? Przede wszystkim ze względu na ogromny potencjał internetu. Codziennie dziesiątki milionów ludzi korzysta z internetu, a korzystanie z różnych platform społecznościowych jest już standardem. To właśnie tam możemy dotrzeć do naszej grupy docelowej, co przekłada się na wzrost sprzedaży. Marketing internetowy daje nam również możliwość precyzyjnego targetowania reklam, co pozwala na skierowanie ich do osób zainteresowanych naszymi produktami lub usługami. Dzięki temu oszczędzamy czas i pieniądze, jednocześnie zwiększając skuteczność działań biznesowych.

Pozycjonowanie

Zdobywaj czołowe pozycje w Google. Wybierz skuteczną formę promocji w wyszukiwarce, zwiększ ruch na Twojej witrynie i wyprzedź konkurencję!

Kampanie reklamowe

najskuteczniejsze narzędzia promocji w internecie. Skorzystaj z kompleksowej i indywidualnej

Social Media

Zdobądź przywiązanie Klientów do Twojej marki. Zaangażuj ich poprzez Facebook, LinkedIn, YouTube, Instagram – dzięki nim sprzedawaj więcej!

Analityka webowa

Wykorzystaj Google Analytics, aby monitorować statystyki. Sprawdzaj wyniki na bieżąco i dowiedz się, które elementy strony wymagają optymalizacji.

Content webowy

Niech Twoja strona zacznie naprawdę sprzedawać! Przygotujemy dla Ciebie teksty, które wygenerują wartościowy ruch i będą przyjazne dla użytkowników.

Szkolenia

Działamy na rynku od kilkunastu lat i szczerze możemy powiedzieć, że marketing internetowy znamy „od podszewki”. Przyszedł czas na to, aby dzielić się wiedzą z Tobą!

O nas

Alte Media to nie tylko agencja marketingowa, ale prawdziwi pasjonaci marketingu internetowego.

Przez wiele lat zgłębialiśmy tę tematykę, zatrudniliśmy specjalistów i dzięki temu zyskaliśmy miano Certyfikowanego Partnera Google.

Pomagamy naszym klientom w sprawnym wykorzystywaniu promocji w wyszukiwarkach, aby maksymalizować ich korzyści zarówno sprzedażowe, jak i wizerunkowe.

Zajmujemy się kompleksowo! Przygotujmy dla Ciebie pełną strategię działań promocyjnych w Internecie i zajmiemy się jej wdrożeniem. Regularnie monitorujemy postępy projektów, co pozwala nam na bieżąco ulepszać nasze wspólne działania. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, a na niektóre trzeba czasem trochę poczekać.

Jeśli chcesz poznać niesamowitą moc reklamy w internecie, to już teraz nawiąż kontakt z nami. Jesteśmy zespołem ekspertów, którzy całkowicie oddają się temu co robią, aby nasi klienci mieli pewność, że działają z najlepszymi.

Blog

Potrzebujesz aktualnej wiedzy z zakresu marketingu internetowego? Nasi specjaliści już zacierają ręce, aby Ci ją dostarczyć. Śledź naszego bloga i zagnij wszystkich ciekawostkami ze świata mediów społecznościowych, SEO oraz Google Ads. A to tylko część poruszanych przez nas tematów!

media społecznościowe
Blog

Najlepsze narzędzia do zarządzania mediami społecznościowymi

Piotr Antoszek

17 lipca 2024

Blog

Frazy kluczowe w SEO – poznaj ich znaczenie

Piotr Antoszek

16 lipca 2024

content marketing
Blog

Content marketing – jak tworzyć Treści, które przynoszą wyniki?

Piotr Antoszek

09 lipca 2024

Otrzymaj bezpłatną wycene usług

Nie chcesz korzystać z formularza? Napisz do nas na email [email protected] lub zadzwoń +48 507 507 520

Marta

Opiekun Klienta

Katarzyna

Opiekun Klienta

  Email*

  Telefon*

  Osoba odpowiedzialna za kontakt*

  Adres strony internetowej

  Jeśli posiadasz aktualnie stronę, daj nam na nią spojrzeć ;)

  Wiadomość