Marketing internetowy

Pisz

Dostarczamy wartościowy ruch, klientów i sprzedaż we wszystkich kanałach. W czym możemy ci pomóc?

pewny partnerpewny partner

Czym jest marketing internetowy?

Marketing internetowy to obecnie jedno z najważniejszych narzędzi, które umożliwia rozszerzenie zasięgu i efektywności działań biznesowych. Dlatego warto z niego korzystać. Po pierwsze, ze względu na ogromny potencjał internetu - każdego dnia dziesiątki milionów osób przegląda sieć, a korzystanie z różnych platform społecznościowych stało się praktycznie standardem. To właśnie tam możemy dotrzeć do naszej grupy docelowej, co bezpośrednio przekłada się na wzrost sprzedaży. Marketing internetowy umożliwia również skierowanie reklam w sposób precyzyjny, aby dotrzeć do osób zainteresowanych naszymi produktami lub usługami. Dzięki temu oszczędzamy czas i pieniądze, jednocześnie zwiększając skuteczność działań biznesowych.

Pozycjonowanie

Zdobywaj czołowe pozycje w Google. Wybierz skuteczną formę promocji w wyszukiwarce, zwiększ ruch na Twojej witrynie i wyprzedź konkurencję!

Kampanie reklamowe

najskuteczniejsze narzędzia promocji w internecie. Skorzystaj z kompleksowej i indywidualnej

Social Media

Zdobądź przywiązanie Klientów do Twojej marki. Zaangażuj ich poprzez Facebook, LinkedIn, YouTube, Instagram – dzięki nim sprzedawaj więcej!

Analityka webowa

Wykorzystaj Google Analytics, aby monitorować statystyki. Sprawdzaj wyniki na bieżąco i dowiedz się, które elementy strony wymagają optymalizacji.

Content webowy

Niech Twoja strona zacznie naprawdę sprzedawać! Przygotujemy dla Ciebie teksty, które wygenerują wartościowy ruch i będą przyjazne dla użytkowników.

Szkolenia

Działamy na rynku od kilkunastu lat i szczerze możemy powiedzieć, że marketing internetowy znamy „od podszewki”. Przyszedł czas na to, aby dzielić się wiedzą z Tobą!

O nas

Jesteśmy Alte Media i od kilkunastu lat specjalizujemy się w marketingu internetowym.

Nasz zespół to pasjonaci i doświadczeni specjaliści, którzy pomagają klientom wykorzystać potencjał działań promocyjnych w wyszukiwarkach.

Jako Certyfikowany Partner Google, dbamy o to, aby korzyści zarówno sprzedażowe, jak i wizerunkowe płynące z reklamy w sieci były maksymalizowane. Zajmujemy się kompleksową obsługą klientów, projektując strategię działań i wdrażając ją.

Nasz stały monitoring postępów pozwala na bieżące ulepszanie efektywności działań. Jesteśmy ekspertami w różnych narzędziach i stale testujemy nowe rozwiązania, aby zawsze działać z najlepszymi. Jeśli szukasz niesamowitej mocy reklamy w internecie, to właśnie nas znalazłeś!

Blog

Potrzebujesz aktualnej wiedzy z zakresu marketingu internetowego? Nasi specjaliści już zacierają ręce, aby Ci ją dostarczyć. Śledź naszego bloga i zagnij wszystkich ciekawostkami ze świata mediów społecznościowych, SEO oraz Google Ads. A to tylko część poruszanych przez nas tematów!

SEO pozycjonowanie trendy
Aktualności

SEO w 2024 – najnowsze trendy i techniki optymalizacji dla wyszukiwarek

Jacek Kałuża

19 marca 2024

Google Ads
Aktualności

Jak realizować skuteczne kampanie Google Ads?

Jacek Kałuża

24 marca 2023

social media
Aktualności

Czy każda branża powinna być widoczna w mediach społecznościowych?

Karolina

10 marca 2023

Otrzymaj bezpłatną wycene usług

Nie chcesz korzystać z formularza? Napisz do nas na email [email protected] lub zadzwoń +48 507 507 520

Marta

Opiekun Klienta

Katarzyna

Opiekun Klienta

  Email*

  Telefon*

  Osoba odpowiedzialna za kontakt*

  Adres strony internetowej

  Jeśli posiadasz aktualnie stronę, daj nam na nią spojrzeć ;)

  Wiadomość