Marketing internetowy

Pisz

Dostarczamy wartościowy ruch, klientów i sprzedaż we wszystkich kanałach. W czym możemy ci pomóc?

pewny partnerpewny partner

Czym jest marketing internetowy?

Marketing internetowy to obecnie jedno z najważniejszych narzędzi, które umożliwia rozszerzenie zasięgu i efektywności działań biznesowych. Dlatego warto z niego korzystać. Po pierwsze, ze względu na ogromny potencjał internetu - każdego dnia dziesiątki milionów osób przegląda sieć, a korzystanie z różnych platform społecznościowych stało się praktycznie standardem. To właśnie tam możemy dotrzeć do naszej grupy docelowej, co bezpośrednio przekłada się na wzrost sprzedaży. Marketing internetowy umożliwia również skierowanie reklam w sposób precyzyjny, aby dotrzeć do osób zainteresowanych naszymi produktami lub usługami. Dzięki temu oszczędzamy czas i pieniądze, jednocześnie zwiększając skuteczność działań biznesowych.

Pozycjonowanie

Zdobywaj czołowe pozycje w Google. Wybierz skuteczną formę promocji w wyszukiwarce, zwiększ ruch na Twojej witrynie i wyprzedź konkurencję!

Kampanie reklamowe

najskuteczniejsze narzędzia promocji w internecie. Skorzystaj z kompleksowej i indywidualnej

Social Media

Zdobądź przywiązanie Klientów do Twojej marki. Zaangażuj ich poprzez Facebook, LinkedIn, YouTube, Instagram – dzięki nim sprzedawaj więcej!

Analityka webowa

Wykorzystaj Google Analytics, aby monitorować statystyki. Sprawdzaj wyniki na bieżąco i dowiedz się, które elementy strony wymagają optymalizacji.

Content webowy

Niech Twoja strona zacznie naprawdę sprzedawać! Przygotujemy dla Ciebie teksty, które wygenerują wartościowy ruch i będą przyjazne dla użytkowników.

Szkolenia

Działamy na rynku od kilkunastu lat i szczerze możemy powiedzieć, że marketing internetowy znamy „od podszewki”. Przyszedł czas na to, aby dzielić się wiedzą z Tobą!

O nas

Jesteśmy Alte Media i od kilkunastu lat specjalizujemy się w marketingu internetowym.

Nasz zespół to pasjonaci i doświadczeni specjaliści, którzy pomagają klientom wykorzystać potencjał działań promocyjnych w wyszukiwarkach.

Jako Certyfikowany Partner Google, dbamy o to, aby korzyści zarówno sprzedażowe, jak i wizerunkowe płynące z reklamy w sieci były maksymalizowane. Zajmujemy się kompleksową obsługą klientów, projektując strategię działań i wdrażając ją.

Nasz stały monitoring postępów pozwala na bieżące ulepszanie efektywności działań. Jesteśmy ekspertami w różnych narzędziach i stale testujemy nowe rozwiązania, aby zawsze działać z najlepszymi. Jeśli szukasz niesamowitej mocy reklamy w internecie, to właśnie nas znalazłeś!

Blog

Potrzebujesz aktualnej wiedzy z zakresu marketingu internetowego? Nasi specjaliści już zacierają ręce, aby Ci ją dostarczyć. Śledź naszego bloga i zagnij wszystkich ciekawostkami ze świata mediów społecznościowych, SEO oraz Google Ads. A to tylko część poruszanych przez nas tematów!

content marketing
Blog

Content marketing – jak tworzyć Treści, które przynoszą wyniki?

Piotr Antoszek

09 lipca 2024

linkedin marketing b2b
Blog

LinkedIn dla firm: jak skutecznie wykorzystać ten kanał do marketingu B2B?

Piotr Antoszek

09 lipca 2024

programy lojalnościowe
Blog

Budowanie lojalności klientów za pomocą programów lojalnościowych ?

Piotr Antoszek

26 czerwca 2024

Otrzymaj bezpłatną wycene usług

Nie chcesz korzystać z formularza? Napisz do nas na email [email protected] lub zadzwoń +48 507 507 520

Marta

Opiekun Klienta

Katarzyna

Opiekun Klienta

  Email*

  Telefon*

  Osoba odpowiedzialna za kontakt*

  Adres strony internetowej

  Jeśli posiadasz aktualnie stronę, daj nam na nią spojrzeć ;)

  Wiadomość