Marketing internetowy

Piotrków Kujawski

Dostarczamy wartościowy ruch, klientów i sprzedaż we wszystkich kanałach. W czym możemy ci pomóc?

pewny partnerpewny partner

Czym jest marketing internetowy?

Marketing internetowy jest obecnie jednym z najważniejszych narzędzi, które pozwala na zwiększenie zasięgu i efektywności działań biznesowych. Dlaczego warto zatem korzystać z tej formy promocji? Przede wszystkim ze względu na ogromny potencjał internetu - każdego dnia dziesiątki milionów osób przegląda internet, a korzystanie z różnych platform społecznościowych stało się już niemal standardem. To tam możemy dotrzeć do naszej grupy docelowej, co bezpośrednio przyczyni się do wzrostu sprzedaży. Marketing internetowy daje nam również możliwość precyzyjnego targetowania, czyli kierowania reklam w sposób optymalny, tak aby dotrzeć do ludzi zainteresowanych naszymi produktami lub usługami. Dzięki temu oszczędzamy czas i pieniądze, jednocześnie zwiększając skuteczność działań biznesowych.

Pozycjonowanie

Zdobywaj czołowe pozycje w Google. Wybierz skuteczną formę promocji w wyszukiwarce, zwiększ ruch na Twojej witrynie i wyprzedź konkurencję!

Kampanie reklamowe

najskuteczniejsze narzędzia promocji w internecie. Skorzystaj z kompleksowej i indywidualnej

Social Media

Zdobądź przywiązanie Klientów do Twojej marki. Zaangażuj ich poprzez Facebook, LinkedIn, YouTube, Instagram – dzięki nim sprzedawaj więcej!

Analityka webowa

Wykorzystaj Google Analytics, aby monitorować statystyki. Sprawdzaj wyniki na bieżąco i dowiedz się, które elementy strony wymagają optymalizacji.

Content webowy

Niech Twoja strona zacznie naprawdę sprzedawać! Przygotujemy dla Ciebie teksty, które wygenerują wartościowy ruch i będą przyjazne dla użytkowników.

Szkolenia

Działamy na rynku od kilkunastu lat i szczerze możemy powiedzieć, że marketing internetowy znamy „od podszewki”. Przyszedł czas na to, aby dzielić się wiedzą z Tobą!

O nas

Alte Media to zespół pasjonatów marketingu internetowego, którzy zapewniają kompleksową pomoc swoim klientom w dziedzinie działań promocyjnych w Internecie. Zatrudniamy specjalistów, którzy przyczyniają się do maksymalizacji korzyści zarówno sprzedażowych, jak i wizerunkowych dla naszych klientów.

Jesteśmy Certyfikowanym Partnerem Google, co oznacza, że nasza wiedza i umiejętności są doceniane i potwierdzone. Przygotowujemy dla Klientów pełną strategię działań promocyjnych oraz zajmujemy się jej wdrożeniem. Nasz stały monitoring postępów pozwala nam na bieżące ulepszanie naszych wspólnych działań. Chcąc poznać niesamowitą moc reklamy w Internecie, trafiłeś w dobre miejsce.

Alte Media to ekspert w promocji w sieci, których specjalizuje się w różnych narzędziach i regularnie testuje nowe rozwiązania. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych, nawet jeśli czasami wymagają one trochę więcej czasu i cierpliwości.

Blog

Potrzebujesz aktualnej wiedzy z zakresu marketingu internetowego? Nasi specjaliści już zacierają ręce, aby Ci ją dostarczyć. Śledź naszego bloga i zagnij wszystkich ciekawostkami ze świata mediów społecznościowych, SEO oraz Google Ads. A to tylko część poruszanych przez nas tematów!

wideo marketing kampanie
Bez kategorii

Marketing wideo – jak wykorzystać potencjał wideo do zwiększenia zaangażowania i konwersji?

Piotr Antoszek

17 kwietnia 2024

SEO pozycjonowanie trendy
Aktualności

SEO w 2024 – najnowsze trendy i techniki optymalizacji dla wyszukiwarek

Jacek Kałuża

19 marca 2024

Google Ads
Aktualności

Jak realizować skuteczne kampanie Google Ads?

Jacek Kałuża

24 marca 2023

Otrzymaj bezpłatną wycene usług

Nie chcesz korzystać z formularza? Napisz do nas na email [email protected] lub zadzwoń +48 507 507 520

Marta

Opiekun Klienta

Katarzyna

Opiekun Klienta

  Email*

  Telefon*

  Osoba odpowiedzialna za kontakt*

  Adres strony internetowej

  Jeśli posiadasz aktualnie stronę, daj nam na nią spojrzeć ;)

  Wiadomość