Marketing internetowy

Pilzno

Dostarczamy wartościowy ruch, klientów i sprzedaż we wszystkich kanałach. W czym możemy ci pomóc?

pewny partnerpewny partner

Czym jest marketing internetowy?

Marketing internetowy to dziedzina, która stale się rozwija i zyskuje na popularności w erze cyfrowej. Polega on na wykorzystaniu różnych narzędzi i strategii, które mają na celu przyciągnięcie klientów oraz zwiększenie sprzedaży w internecie. W ramach marketingu internetowego można wyróżnić wiele technik, takich jak: SEO, SEM, content marketing czy social media marketing. Dzięki nim firmy mogą dotrzeć do szerokiej grupy odbiorców i prowadzić skuteczne kampanie reklamowe. Współczesny rynek wymaga wykorzystania nowoczesnych narzędzi i wypracowania skutecznych strategii marketingowych, dlatego rola marketingu internetowego w biznesie jest nieoceniona.

Pozycjonowanie

Zdobywaj czołowe pozycje w Google. Wybierz skuteczną formę promocji w wyszukiwarce, zwiększ ruch na Twojej witrynie i wyprzedź konkurencję!

Kampanie reklamowe

najskuteczniejsze narzędzia promocji w internecie. Skorzystaj z kompleksowej i indywidualnej

Social Media

Zdobądź przywiązanie Klientów do Twojej marki. Zaangażuj ich poprzez Facebook, LinkedIn, YouTube, Instagram – dzięki nim sprzedawaj więcej!

Analityka webowa

Wykorzystaj Google Analytics, aby monitorować statystyki. Sprawdzaj wyniki na bieżąco i dowiedz się, które elementy strony wymagają optymalizacji.

Content webowy

Niech Twoja strona zacznie naprawdę sprzedawać! Przygotujemy dla Ciebie teksty, które wygenerują wartościowy ruch i będą przyjazne dla użytkowników.

Szkolenia

Działamy na rynku od kilkunastu lat i szczerze możemy powiedzieć, że marketing internetowy znamy „od podszewki”. Przyszedł czas na to, aby dzielić się wiedzą z Tobą!

O nas

Naszym celem jest wspieranie klientów w rozwoju ich biznesów i być szczerymi i przejrzystymi w naszych działaniach. Naszą wizją jest dostarczanie innowacyjnych usług i rozwiązań dla klientów znacznie przed konkurencją. AlteMedia tworzą profesjonaliści w swojej dziedzinie, którzy czerpią ogromną satysfakcję z wykonywanej pracy.

Nasz zespół składa się z kompetentnych specjalistów o dużych ambicjach, którzy doskonale wpisują się w wizję naszej firmy. Każdy z nas przynosi niezastąpione umiejętności, najwyższe wartości i indywidualne cechy do zespołu, dzięki czemu stale się rozwijamy i uczymy od siebie nawzajem.

Dbamy o przyjazną atmosferę pracy, co sprzyja skutecznemu działaniu i pozwala osiągać kolejne sukcesy. Stawiamy na działanie i nieustanny rozwój, dlatego poszerzamy swoje umiejętności i wiedzę poprzez udział w licznych szkoleniach i kursach.

Blog

Potrzebujesz aktualnej wiedzy z zakresu marketingu internetowego? Nasi specjaliści już zacierają ręce, aby Ci ją dostarczyć. Śledź naszego bloga i zagnij wszystkich ciekawostkami ze świata mediów społecznościowych, SEO oraz Google Ads. A to tylko część poruszanych przez nas tematów!

SEO pozycjonowanie trendy
Aktualności

SEO w 2024 – najnowsze trendy i techniki optymalizacji dla wyszukiwarek

Jacek Kałuża

19 marca 2024

Google Ads
Aktualności

Jak realizować skuteczne kampanie Google Ads?

Jacek Kałuża

24 marca 2023

social media
Aktualności

Czy każda branża powinna być widoczna w mediach społecznościowych?

Karolina

10 marca 2023

Otrzymaj bezpłatną wycene usług

Nie chcesz korzystać z formularza? Napisz do nas na email [email protected] lub zadzwoń +48 507 507 520

Marta

Opiekun Klienta

Katarzyna

Opiekun Klienta

  Email*

  Telefon*

  Osoba odpowiedzialna za kontakt*

  Adres strony internetowej

  Jeśli posiadasz aktualnie stronę, daj nam na nią spojrzeć ;)

  Wiadomość