Marketing internetowy

Pilzno

Dostarczamy wartościowy ruch, klientów i sprzedaż we wszystkich kanałach. W czym możemy ci pomóc?

pewny partnerpewny partner

Czym jest marketing internetowy?

Marketing internetowy to dziedzina, która stale się rozwija i zyskuje na popularności w erze cyfrowej. Polega on na wykorzystaniu różnych narzędzi i strategii, które mają na celu przyciągnięcie klientów oraz zwiększenie sprzedaży w internecie. W ramach marketingu internetowego można wyróżnić wiele technik, takich jak: SEO, SEM, content marketing czy social media marketing. Dzięki nim firmy mogą dotrzeć do szerokiej grupy odbiorców i prowadzić skuteczne kampanie reklamowe. Współczesny rynek wymaga wykorzystania nowoczesnych narzędzi i wypracowania skutecznych strategii marketingowych, dlatego rola marketingu internetowego w biznesie jest nieoceniona.

Pozycjonowanie

Zdobywaj czołowe pozycje w Google. Wybierz skuteczną formę promocji w wyszukiwarce, zwiększ ruch na Twojej witrynie i wyprzedź konkurencję!

Kampanie reklamowe

najskuteczniejsze narzędzia promocji w internecie. Skorzystaj z kompleksowej i indywidualnej

Social Media

Zdobądź przywiązanie Klientów do Twojej marki. Zaangażuj ich poprzez Facebook, LinkedIn, YouTube, Instagram – dzięki nim sprzedawaj więcej!

Analityka webowa

Wykorzystaj Google Analytics, aby monitorować statystyki. Sprawdzaj wyniki na bieżąco i dowiedz się, które elementy strony wymagają optymalizacji.

Content webowy

Niech Twoja strona zacznie naprawdę sprzedawać! Przygotujemy dla Ciebie teksty, które wygenerują wartościowy ruch i będą przyjazne dla użytkowników.

Szkolenia

Działamy na rynku od kilkunastu lat i szczerze możemy powiedzieć, że marketing internetowy znamy „od podszewki”. Przyszedł czas na to, aby dzielić się wiedzą z Tobą!

O nas

Naszym celem jest wspieranie klientów w rozwoju ich biznesów i być szczerymi i przejrzystymi w naszych działaniach. Naszą wizją jest dostarczanie innowacyjnych usług i rozwiązań dla klientów znacznie przed konkurencją. AlteMedia tworzą profesjonaliści w swojej dziedzinie, którzy czerpią ogromną satysfakcję z wykonywanej pracy.

Nasz zespół składa się z kompetentnych specjalistów o dużych ambicjach, którzy doskonale wpisują się w wizję naszej firmy. Każdy z nas przynosi niezastąpione umiejętności, najwyższe wartości i indywidualne cechy do zespołu, dzięki czemu stale się rozwijamy i uczymy od siebie nawzajem.

Dbamy o przyjazną atmosferę pracy, co sprzyja skutecznemu działaniu i pozwala osiągać kolejne sukcesy. Stawiamy na działanie i nieustanny rozwój, dlatego poszerzamy swoje umiejętności i wiedzę poprzez udział w licznych szkoleniach i kursach.

Blog

Potrzebujesz aktualnej wiedzy z zakresu marketingu internetowego? Nasi specjaliści już zacierają ręce, aby Ci ją dostarczyć. Śledź naszego bloga i zagnij wszystkich ciekawostkami ze świata mediów społecznościowych, SEO oraz Google Ads. A to tylko część poruszanych przez nas tematów!

Google Ads
Aktualności

Jak realizować skuteczne kampanie Google Ads?

Jacek Kałuża

24 marca 2023

social media
Aktualności

Czy każda branża powinna być widoczna w mediach społecznościowych?

Karolina

10 marca 2023

sztuczna inteligencja
Aktualności

Jak wykorzystać sztuczną inteligencję w marketingu?

Marta

24 lutego 2023

Otrzymaj bezpłatną wycene usług

Nie chcesz korzystać z formularza? Napisz do nas na email [email protected] lub zadzwoń +48 507 507 520

Marta

Opiekun Klienta

Katarzyna

Opiekun Klienta

  Email*

  Telefon*

  Osoba odpowiedzialna za kontakt*

  Adres strony internetowej

  Jeśli posiadasz aktualnie stronę, daj nam na nią spojrzeć ;)

  Wiadomość