Marketing internetowy

Pieszyce

Dostarczamy wartościowy ruch, klientów i sprzedaż we wszystkich kanałach. W czym możemy ci pomóc?

pewny partnerpewny partner

Czym jest marketing internetowy?

Marketing internetowy to dziedzina, która stała się nieodłączną częścią biznesu w dobie internetu. Polega ona na wykorzystaniu różnych narzędzi online do dotarcia do potencjalnych klientów, budowania marki i zwiększenia sprzedaży. Ten rodzaj marketingu obejmuje wiele działań, takich jak reklama internetowa, e-mail marketing, kampanie na mediach społecznościowych, pozycjonowanie w wynikach wyszukiwania i wiele innych. Dzięki regularnym analizom, marketing internetowy pozwala efektywnie monitorować i mierzyć wyniki kampanii i w razie potrzeby wprowadzać zmiany. Jest to zasadniczo niezbędne, aby osiągnąć sukces w dzisiejszym świecie biznesu.

Pozycjonowanie

Zdobywaj czołowe pozycje w Google. Wybierz skuteczną formę promocji w wyszukiwarce, zwiększ ruch na Twojej witrynie i wyprzedź konkurencję!

Kampanie reklamowe

najskuteczniejsze narzędzia promocji w internecie. Skorzystaj z kompleksowej i indywidualnej

Social Media

Zdobądź przywiązanie Klientów do Twojej marki. Zaangażuj ich poprzez Facebook, LinkedIn, YouTube, Instagram – dzięki nim sprzedawaj więcej!

Analityka webowa

Wykorzystaj Google Analytics, aby monitorować statystyki. Sprawdzaj wyniki na bieżąco i dowiedz się, które elementy strony wymagają optymalizacji.

Content webowy

Niech Twoja strona zacznie naprawdę sprzedawać! Przygotujemy dla Ciebie teksty, które wygenerują wartościowy ruch i będą przyjazne dla użytkowników.

Szkolenia

Działamy na rynku od kilkunastu lat i szczerze możemy powiedzieć, że marketing internetowy znamy „od podszewki”. Przyszedł czas na to, aby dzielić się wiedzą z Tobą!

O nas

Nasza firma, AlteMedia, specjalizuje się w kompleksowych usługach marketingowych, które pomagają naszym klientom osiągnąć sukces w internecie.

Naszą misją jest dostarczanie innowacyjnych strategii i narzędzi, które pozwalają naszym klientom zdobyć przewagę konkurencyjną i poprawić swoje wyniki biznesowe. Nasz zespół tworzą wykwalifikowani specjaliści posiadający wiedzę i doświadczenie w zakresie marketingu internetowego.

Jesteśmy pasjonatami, zaangażowaniem i zawsze gotowi sprostać wymaganiom naszych klientów. W AlteMedia inwestujemy w naszych pracowników, dając im możliwość rozwoju i ciągłego poszerzania swoich umiejętności, aby być liderem w branży.

Blog

Potrzebujesz aktualnej wiedzy z zakresu marketingu internetowego? Nasi specjaliści już zacierają ręce, aby Ci ją dostarczyć. Śledź naszego bloga i zagnij wszystkich ciekawostkami ze świata mediów społecznościowych, SEO oraz Google Ads. A to tylko część poruszanych przez nas tematów!

wideo marketing kampanie
Bez kategorii

Marketing wideo – jak wykorzystać potencjał wideo do zwiększenia zaangażowania i konwersji?

Piotr Antoszek

17 kwietnia 2024

SEO pozycjonowanie trendy
Aktualności

SEO w 2024 – najnowsze trendy i techniki optymalizacji dla wyszukiwarek

Jacek Kałuża

19 marca 2024

Google Ads
Aktualności

Jak realizować skuteczne kampanie Google Ads?

Jacek Kałuża

24 marca 2023

Otrzymaj bezpłatną wycene usług

Nie chcesz korzystać z formularza? Napisz do nas na email [email protected] lub zadzwoń +48 507 507 520

Marta

Opiekun Klienta

Katarzyna

Opiekun Klienta

  Email*

  Telefon*

  Osoba odpowiedzialna za kontakt*

  Adres strony internetowej

  Jeśli posiadasz aktualnie stronę, daj nam na nią spojrzeć ;)

  Wiadomość