Marketing internetowy

Pierzchnica

Dostarczamy wartościowy ruch, klientów i sprzedaż we wszystkich kanałach. W czym możemy ci pomóc?

pewny partnerpewny partner

Czym jest marketing internetowy?

Marketing internetowy to sposób prowadzenia działań marketingowych za pomocą internetu, w celu dotarcia do jak największej liczby potencjalnych klientów. Jest to dziedzina, która rozwija się w tempie błyskawicznym, a jednocześnie wymaga od marketerów coraz większej wiedzy i umiejętności. W ramach marketingu internetowego można stosować różne techniki, takie jak reklamy w wyszukiwarkach, marketing w mediach społecznościowych czy email marketing. Ważne jest jednak, aby wybierać te narzędzia, które najlepiej odpowiadają potrzebom i preferencjom grupy docelowej, oraz aby mierzyć efektywność działań i dostosowywać je na bieżąco. Marketing internetowy stał się nieodzowną częścią strategii marketingowych praktycznie każdej firmy i branży.

Pozycjonowanie

Zdobywaj czołowe pozycje w Google. Wybierz skuteczną formę promocji w wyszukiwarce, zwiększ ruch na Twojej witrynie i wyprzedź konkurencję!

Kampanie reklamowe

najskuteczniejsze narzędzia promocji w internecie. Skorzystaj z kompleksowej i indywidualnej

Social Media

Zdobądź przywiązanie Klientów do Twojej marki. Zaangażuj ich poprzez Facebook, LinkedIn, YouTube, Instagram – dzięki nim sprzedawaj więcej!

Analityka webowa

Wykorzystaj Google Analytics, aby monitorować statystyki. Sprawdzaj wyniki na bieżąco i dowiedz się, które elementy strony wymagają optymalizacji.

Content webowy

Niech Twoja strona zacznie naprawdę sprzedawać! Przygotujemy dla Ciebie teksty, które wygenerują wartościowy ruch i będą przyjazne dla użytkowników.

Szkolenia

Działamy na rynku od kilkunastu lat i szczerze możemy powiedzieć, że marketing internetowy znamy „od podszewki”. Przyszedł czas na to, aby dzielić się wiedzą z Tobą!

O nas

Naszym celem jest wsparcie klientów w rozwoju ich biznesów i działanie w sposób szczery i transparentny. Naszą wizją jest dostarczenie innowacyjnych usług i rozwiązań dla klientów, z wyprzedzeniem konkurencji.

W AlteMedia pracują eksperci z branży, którzy czerpią ogromną satysfakcję z wykonywanej pracy. Nasz zespół składa się z kompetentnych specjalistów – ambitnych profesjonalistów, którzy idealnie wpisują się w wizję firmy.

Każdy z nas wnosi niezastąpione umiejętności, wyznacza najwyższe wartości i posiada indywidualne cechy, dzięki czemu możemy uczyć się od siebie nawzajem i nieustannie się rozwijać.

Dbamy o przyjazną i efektywną atmosferę pracy, która sprzyja osiąganiu kolejnych sukcesów. Dążymy do ciągłego działania i rozwoju, dlatego uczestniczymy w licznych szkoleniach i kursach, aby poszerzać nasze umiejętności i wiedzę.

Blog

Potrzebujesz aktualnej wiedzy z zakresu marketingu internetowego? Nasi specjaliści już zacierają ręce, aby Ci ją dostarczyć. Śledź naszego bloga i zagnij wszystkich ciekawostkami ze świata mediów społecznościowych, SEO oraz Google Ads. A to tylko część poruszanych przez nas tematów!

Google Ads
Aktualności

Jak realizować skuteczne kampanie Google Ads?

Jacek Kałuża

24 marca 2023

social media
Aktualności

Czy każda branża powinna być widoczna w mediach społecznościowych?

Karolina

10 marca 2023

sztuczna inteligencja
Aktualności

Jak wykorzystać sztuczną inteligencję w marketingu?

Marta

24 lutego 2023

Otrzymaj bezpłatną wycene usług

Nie chcesz korzystać z formularza? Napisz do nas na email [email protected] lub zadzwoń +48 507 507 520

Marta

Opiekun Klienta

Katarzyna

Opiekun Klienta

  Email*

  Telefon*

  Osoba odpowiedzialna za kontakt*

  Adres strony internetowej

  Jeśli posiadasz aktualnie stronę, daj nam na nią spojrzeć ;)

  Wiadomość