Marketing internetowy

Pierzchnica

Dostarczamy wartościowy ruch, klientów i sprzedaż we wszystkich kanałach. W czym możemy ci pomóc?

pewny partnerpewny partner

Czym jest marketing internetowy?

Marketing internetowy to sposób prowadzenia działań marketingowych za pomocą internetu, w celu dotarcia do jak największej liczby potencjalnych klientów. Jest to dziedzina, która rozwija się w tempie błyskawicznym, a jednocześnie wymaga od marketerów coraz większej wiedzy i umiejętności. W ramach marketingu internetowego można stosować różne techniki, takie jak reklamy w wyszukiwarkach, marketing w mediach społecznościowych czy email marketing. Ważne jest jednak, aby wybierać te narzędzia, które najlepiej odpowiadają potrzebom i preferencjom grupy docelowej, oraz aby mierzyć efektywność działań i dostosowywać je na bieżąco. Marketing internetowy stał się nieodzowną częścią strategii marketingowych praktycznie każdej firmy i branży.

Pozycjonowanie

Zdobywaj czołowe pozycje w Google. Wybierz skuteczną formę promocji w wyszukiwarce, zwiększ ruch na Twojej witrynie i wyprzedź konkurencję!

Kampanie reklamowe

najskuteczniejsze narzędzia promocji w internecie. Skorzystaj z kompleksowej i indywidualnej

Social Media

Zdobądź przywiązanie Klientów do Twojej marki. Zaangażuj ich poprzez Facebook, LinkedIn, YouTube, Instagram – dzięki nim sprzedawaj więcej!

Analityka webowa

Wykorzystaj Google Analytics, aby monitorować statystyki. Sprawdzaj wyniki na bieżąco i dowiedz się, które elementy strony wymagają optymalizacji.

Content webowy

Niech Twoja strona zacznie naprawdę sprzedawać! Przygotujemy dla Ciebie teksty, które wygenerują wartościowy ruch i będą przyjazne dla użytkowników.

Szkolenia

Działamy na rynku od kilkunastu lat i szczerze możemy powiedzieć, że marketing internetowy znamy „od podszewki”. Przyszedł czas na to, aby dzielić się wiedzą z Tobą!

O nas

Naszym celem jest wsparcie klientów w rozwoju ich biznesów i działanie w sposób szczery i transparentny. Naszą wizją jest dostarczenie innowacyjnych usług i rozwiązań dla klientów, z wyprzedzeniem konkurencji.

W AlteMedia pracują eksperci z branży, którzy czerpią ogromną satysfakcję z wykonywanej pracy. Nasz zespół składa się z kompetentnych specjalistów – ambitnych profesjonalistów, którzy idealnie wpisują się w wizję firmy.

Każdy z nas wnosi niezastąpione umiejętności, wyznacza najwyższe wartości i posiada indywidualne cechy, dzięki czemu możemy uczyć się od siebie nawzajem i nieustannie się rozwijać.

Dbamy o przyjazną i efektywną atmosferę pracy, która sprzyja osiąganiu kolejnych sukcesów. Dążymy do ciągłego działania i rozwoju, dlatego uczestniczymy w licznych szkoleniach i kursach, aby poszerzać nasze umiejętności i wiedzę.

Blog

Potrzebujesz aktualnej wiedzy z zakresu marketingu internetowego? Nasi specjaliści już zacierają ręce, aby Ci ją dostarczyć. Śledź naszego bloga i zagnij wszystkich ciekawostkami ze świata mediów społecznościowych, SEO oraz Google Ads. A to tylko część poruszanych przez nas tematów!

SEO pozycjonowanie trendy
Aktualności

SEO w 2024 – najnowsze trendy i techniki optymalizacji dla wyszukiwarek

Jacek Kałuża

19 marca 2024

Google Ads
Aktualności

Jak realizować skuteczne kampanie Google Ads?

Jacek Kałuża

24 marca 2023

social media
Aktualności

Czy każda branża powinna być widoczna w mediach społecznościowych?

Karolina

10 marca 2023

Otrzymaj bezpłatną wycene usług

Nie chcesz korzystać z formularza? Napisz do nas na email [email protected] lub zadzwoń +48 507 507 520

Marta

Opiekun Klienta

Katarzyna

Opiekun Klienta

  Email*

  Telefon*

  Osoba odpowiedzialna za kontakt*

  Adres strony internetowej

  Jeśli posiadasz aktualnie stronę, daj nam na nią spojrzeć ;)

  Wiadomość