Marketing internetowy

Piątek

Dostarczamy wartościowy ruch, klientów i sprzedaż we wszystkich kanałach. W czym możemy ci pomóc?

pewny partnerpewny partner

Czym jest marketing internetowy?

Marketing internetowy to dziedzina marketingowa, która koncentruje się na promowaniu produktów i usług za pomocą mediów cyfrowych, takich jak strony internetowe, media społecznościowe, reklamy online, e-maile i wiele innych. Jest to jeden z najskuteczniejszych sposobów pozyskiwania nowych klientów, ponieważ przyciąga uwagę do oferowanych produktów i usług poprzez specjalnie dostosowane kampanie reklamowe. Istotą marketingu internetowego jest umiejętność docierania do odpowiedniej grupy odbiorców i przekazywania im spersonalizowanej wiadomości, która będzie dla nich interesująca i skłoni do podejmowania określonych działań, takich jak dokonywanie zakupów lub rejestracja na stronie internetowej. Ponieważ większość ludzi korzysta z Internetu, marketing internetowy stał się nieodzownym elementem dzisiejszego biznesu.

Pozycjonowanie

Zdobywaj czołowe pozycje w Google. Wybierz skuteczną formę promocji w wyszukiwarce, zwiększ ruch na Twojej witrynie i wyprzedź konkurencję!

Kampanie reklamowe

najskuteczniejsze narzędzia promocji w internecie. Skorzystaj z kompleksowej i indywidualnej

Social Media

Zdobądź przywiązanie Klientów do Twojej marki. Zaangażuj ich poprzez Facebook, LinkedIn, YouTube, Instagram – dzięki nim sprzedawaj więcej!

Analityka webowa

Wykorzystaj Google Analytics, aby monitorować statystyki. Sprawdzaj wyniki na bieżąco i dowiedz się, które elementy strony wymagają optymalizacji.

Content webowy

Niech Twoja strona zacznie naprawdę sprzedawać! Przygotujemy dla Ciebie teksty, które wygenerują wartościowy ruch i będą przyjazne dla użytkowników.

Szkolenia

Działamy na rynku od kilkunastu lat i szczerze możemy powiedzieć, że marketing internetowy znamy „od podszewki”. Przyszedł czas na to, aby dzielić się wiedzą z Tobą!

O nas

Naszym celem jest wspieranie klientów w rozwoju ich biznesów oraz bycie szczerym i transparentnym w działaniach.

Naszą wizją jest dostarczanie innowacyjnych usług i rozwiązań dla klientów przed konkurencją.

AlteMedia tworzą osoby znające się na swojej branży i czerpiące ogromną satysfakcję z wykonywanej pracy.

Nasz zespół składa się z kompetentnych specjalistów z dużymi ambicjami, którzy idealnie wpisują się w wizję naszej firmy. Każdy z nas wnosi do zespołu unikalne umiejętności, najwyższe wartości i indywidualne cechy, co pozwala nam na ciągły rozwój i wzajemne uczenie się. W pracy stawiamy na przyjazną atmosferę, która sprzyja efektywnemu działaniu i pomaga w osiąganiu sukcesów. Dążymy do ciągłego rozwoju, dlatego pogłębiamy nasze umiejętności i wiedzę, biorąc udział w licznych szkoleniach i kursach.

Blog

Potrzebujesz aktualnej wiedzy z zakresu marketingu internetowego? Nasi specjaliści już zacierają ręce, aby Ci ją dostarczyć. Śledź naszego bloga i zagnij wszystkich ciekawostkami ze świata mediów społecznościowych, SEO oraz Google Ads. A to tylko część poruszanych przez nas tematów!

content marketing
Blog

Content marketing – jak tworzyć Treści, które przynoszą wyniki?

Piotr Antoszek

09 lipca 2024

linkedin marketing b2b
Blog

LinkedIn dla firm: jak skutecznie wykorzystać ten kanał do marketingu B2B?

Piotr Antoszek

09 lipca 2024

programy lojalnościowe
Blog

Budowanie lojalności klientów za pomocą programów lojalnościowych ?

Piotr Antoszek

26 czerwca 2024

Otrzymaj bezpłatną wycene usług

Nie chcesz korzystać z formularza? Napisz do nas na email [email protected] lub zadzwoń +48 507 507 520

Marta

Opiekun Klienta

Katarzyna

Opiekun Klienta

  Email*

  Telefon*

  Osoba odpowiedzialna za kontakt*

  Adres strony internetowej

  Jeśli posiadasz aktualnie stronę, daj nam na nią spojrzeć ;)

  Wiadomość