Marketing internetowy

Parczew

Dostarczamy wartościowy ruch, klientów i sprzedaż we wszystkich kanałach. W czym możemy ci pomóc?

pewny partnerpewny partner

Czym jest marketing internetowy?

Marketing w internecie to dzisiaj absolutna podstawa. Nie ma wątpliwości co do tego, że przede wszystkim internet daje ogromne możliwości, jeśli chodzi o dotarcie do klientów. Tylko w Polsce aż 22 miliony ludzi korzysta z sieci, dzięki czemu każda reklama czy kampania może trafić do bardzo szerokiego odbiorcy. Internet jest także doskonałym miejscem do targetowania – dzięki zaawansowanym narzędziom możliwe jest precyzyjne określenie grupy docelowej, a następnie dopasowanie do niej przekazu reklamowego. Warto pamiętać, że marketing w internecie wymaga jednak inwestycji – zarówno czasu, jak i pieniędzy. Jeśli jednak stosujemy skuteczne narzędzia i kierujemy się dobrym planem, to efekty mogą być oszałamiające.

Pozycjonowanie

Zdobywaj czołowe pozycje w Google. Wybierz skuteczną formę promocji w wyszukiwarce, zwiększ ruch na Twojej witrynie i wyprzedź konkurencję!

Kampanie reklamowe

najskuteczniejsze narzędzia promocji w internecie. Skorzystaj z kompleksowej i indywidualnej

Social Media

Zdobądź przywiązanie Klientów do Twojej marki. Zaangażuj ich poprzez Facebook, LinkedIn, YouTube, Instagram – dzięki nim sprzedawaj więcej!

Analityka webowa

Wykorzystaj Google Analytics, aby monitorować statystyki. Sprawdzaj wyniki na bieżąco i dowiedz się, które elementy strony wymagają optymalizacji.

Content webowy

Niech Twoja strona zacznie naprawdę sprzedawać! Przygotujemy dla Ciebie teksty, które wygenerują wartościowy ruch i będą przyjazne dla użytkowników.

Szkolenia

Działamy na rynku od kilkunastu lat i szczerze możemy powiedzieć, że marketing internetowy znamy „od podszewki”. Przyszedł czas na to, aby dzielić się wiedzą z Tobą!

O nas

Naszym celem jest wspieranie klientów w rozwoju ich biznesów oraz bycie szczerym i transparentnym w działaniach. Naszą wizją jest dostarczanie innowacyjnych usług i rozwiązań dla klientów przed konkurencją.

Zespół AlteMedia to kompetentni specjaliści, którzy czerpią ogromną satysfakcję z wykonywanej pracy. Jesteśmy zespołem, który wnosi do działu niezastąpione umiejętności, najwyższe wartości i indywidualne cechy, dzięki czemu jesteśmy w stanie się rozwijać i uczyć się od siebie nawzajem. W naszej firmie dbamy o przyjazną atmosferę, która sprzyja efektywnemu działaniu i pomaga w osiąganiu sukcesów.

Stawiamy na działanie i ciągły rozwój, dlatego poszerzamy nasze umiejętności i wiedzę, uczestnicząc w licznych szkoleniach i kursach.

Blog

Potrzebujesz aktualnej wiedzy z zakresu marketingu internetowego? Nasi specjaliści już zacierają ręce, aby Ci ją dostarczyć. Śledź naszego bloga i zagnij wszystkich ciekawostkami ze świata mediów społecznościowych, SEO oraz Google Ads. A to tylko część poruszanych przez nas tematów!

SEO pozycjonowanie trendy
Aktualności

SEO w 2024 – najnowsze trendy i techniki optymalizacji dla wyszukiwarek

Jacek Kałuża

19 marca 2024

Google Ads
Aktualności

Jak realizować skuteczne kampanie Google Ads?

Jacek Kałuża

24 marca 2023

social media
Aktualności

Czy każda branża powinna być widoczna w mediach społecznościowych?

Karolina

10 marca 2023

Otrzymaj bezpłatną wycene usług

Nie chcesz korzystać z formularza? Napisz do nas na email [email protected] lub zadzwoń +48 507 507 520

Marta

Opiekun Klienta

Katarzyna

Opiekun Klienta

  Email*

  Telefon*

  Osoba odpowiedzialna za kontakt*

  Adres strony internetowej

  Jeśli posiadasz aktualnie stronę, daj nam na nią spojrzeć ;)

  Wiadomość