Marketing internetowy

Paczków

Dostarczamy wartościowy ruch, klientów i sprzedaż we wszystkich kanałach. W czym możemy ci pomóc?

pewny partnerpewny partner

Czym jest marketing internetowy?

Marketing internetowy to złożona dziedzina, która zajmuje się promocją i sprzedażą produktów lub usług za pośrednictwem internetu. W związku z tym, że większość ludzi spędza coraz więcej czasu online, marketing internetowy stał się nieodłącznym elementem strategii biznesowych. Ten rodzaj marketingu umożliwia skuteczną i szeroko zakrojoną kampanię reklamową przy minimalnych kosztach. Dzięki niemu firmy mogą dotrzeć do szerokiego grona odbiorców za pomocą różnych kanałów online, takich jak media społecznościowe, strony internetowe, wiadomości e-mail czy wyszukiwarki internetowe. Marketing internetowy zapewnia firmom nie tylko wzrost sprzedaży, ale również skuteczną interakcję z klientami.

Pozycjonowanie

Zdobywaj czołowe pozycje w Google. Wybierz skuteczną formę promocji w wyszukiwarce, zwiększ ruch na Twojej witrynie i wyprzedź konkurencję!

Kampanie reklamowe

najskuteczniejsze narzędzia promocji w internecie. Skorzystaj z kompleksowej i indywidualnej

Social Media

Zdobądź przywiązanie Klientów do Twojej marki. Zaangażuj ich poprzez Facebook, LinkedIn, YouTube, Instagram – dzięki nim sprzedawaj więcej!

Analityka webowa

Wykorzystaj Google Analytics, aby monitorować statystyki. Sprawdzaj wyniki na bieżąco i dowiedz się, które elementy strony wymagają optymalizacji.

Content webowy

Niech Twoja strona zacznie naprawdę sprzedawać! Przygotujemy dla Ciebie teksty, które wygenerują wartościowy ruch i będą przyjazne dla użytkowników.

Szkolenia

Działamy na rynku od kilkunastu lat i szczerze możemy powiedzieć, że marketing internetowy znamy „od podszewki”. Przyszedł czas na to, aby dzielić się wiedzą z Tobą!

O nas

Od wielu lat Alte Media zajmuje się marketingiem internetowym, zatrudniając specjalistów oraz pasjonatów tej dziedziny.

Jesteśmy Certyfikowanym Partnerem Google i pomagamy naszym klientom skutecznie wykorzystać działania promocyjne w wyszukiwarkach, maksymalizując korzyści zarówno pod względem sprzedaży, jak i wizerunku. Naszym celem jest kompleksowe podejście, tworząc pełną strategię dla Twoich działań promocyjnych w Internecie oraz zajmując się jej wdrożeniem.

Przeprowadzamy stały monitoring postępów, co pozwala nam na bieżąco doskonalić naszą współpracę. Jeśli chcesz poznać niesamowitą siłę reklamy w Internecie, trafiłeś w odpowiednie miejsce! Alte Media to zespół ekspertów, którzy od lat pogłębiają swoją wiedzę z zakresu promocji w sieci. Specjalizujemy się w różnych narzędziach, ciągle testując nowe rozwiązania, aby nasi klienci mieli pewność, że korzystają z najlepszych działań. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych, chociaż czasem trzeba trochę poczekać.

Z nami Twoje działania promocyjne przyniosą sukces!

Blog

Potrzebujesz aktualnej wiedzy z zakresu marketingu internetowego? Nasi specjaliści już zacierają ręce, aby Ci ją dostarczyć. Śledź naszego bloga i zagnij wszystkich ciekawostkami ze świata mediów społecznościowych, SEO oraz Google Ads. A to tylko część poruszanych przez nas tematów!

SEO pozycjonowanie trendy
Aktualności

SEO w 2024 – najnowsze trendy i techniki optymalizacji dla wyszukiwarek

Jacek Kałuża

19 marca 2024

Google Ads
Aktualności

Jak realizować skuteczne kampanie Google Ads?

Jacek Kałuża

24 marca 2023

social media
Aktualności

Czy każda branża powinna być widoczna w mediach społecznościowych?

Karolina

10 marca 2023

Otrzymaj bezpłatną wycene usług

Nie chcesz korzystać z formularza? Napisz do nas na email [email protected] lub zadzwoń +48 507 507 520

Marta

Opiekun Klienta

Katarzyna

Opiekun Klienta

  Email*

  Telefon*

  Osoba odpowiedzialna za kontakt*

  Adres strony internetowej

  Jeśli posiadasz aktualnie stronę, daj nam na nią spojrzeć ;)

  Wiadomość