Marketing internetowy

Otyń

Dostarczamy wartościowy ruch, klientów i sprzedaż we wszystkich kanałach. W czym możemy ci pomóc?

pewny partnerpewny partner

Dlaczego twoja firma powinna promować się w Internecie?

W dobie coraz szybszego rozwoju technologicznego, promocja firmy w Internecie staje się nieodzowna. Aby utrzymać konkurencyjność i zdobyć nowych klientów, trzeba wzbudzić zainteresowanie w sieci. Dlatego tak istotne jest, aby firma miała swoją obecność w Internecie i angażowała się w aktywności online. Jeśli nie posiadamy wirtualnego wizerunku, możemy przegapić wiele potencjalnych okazji na pozyskanie nowych klientów. Wirtualna obecność to także sposób na budowanie pozytywnego wizerunku firmy wśród konsumentów oraz zwiększenie zaangażowania w sieci. Nie warto zatem czekać – teraz jest najlepszy moment, aby zacząć budować swoją obecność w internecie i działać w sieci.

Pozycjonowanie

Zdobywaj czołowe pozycje w Google. Wybierz skuteczną formę promocji w wyszukiwarce, zwiększ ruch na Twojej witrynie i wyprzedź konkurencję!

Kampanie reklamowe

najskuteczniejsze narzędzia promocji w internecie. Skorzystaj z kompleksowej i indywidualnej

Social Media

Zdobądź przywiązanie Klientów do Twojej marki. Zaangażuj ich poprzez Facebook, LinkedIn, YouTube, Instagram – dzięki nim sprzedawaj więcej!

Analityka webowa

Wykorzystaj Google Analytics, aby monitorować statystyki. Sprawdzaj wyniki na bieżąco i dowiedz się, które elementy strony wymagają optymalizacji.

Content webowy

Niech Twoja strona zacznie naprawdę sprzedawać! Przygotujemy dla Ciebie teksty, które wygenerują wartościowy ruch i będą przyjazne dla użytkowników.

Szkolenia

Działamy na rynku od kilkunastu lat i szczerze możemy powiedzieć, że marketing internetowy znamy „od podszewki”. Przyszedł czas na to, aby dzielić się wiedzą z Tobą!

O nas

Naszym celem jest wspieranie klientów w rozwoju ich biznesów i być szczerym i transparentnym w działaniach.

Naszym marzeniem jest dostarczanie innowacyjnych usług i rozwiązań dla klientów dużo wcześniej niż konkurencja. AlteMedia składa się z osób, które znają się na swojej branży i znajdują ogromną satysfakcję w wykonywanej pracy.

Nasz zespół to kompetentni specjaliści z dużymi ambicjami, którzy idealnie wpisują się w naszą wizję firmy. Każda z nas wnosi do zespołu niezastąpione umiejętności, najważniejsze wartości i indywidualne cechy, dzięki czemu ciągle się rozwijamy i uczymy od siebie nawzajem. Dbamy o to, aby atmosfera w pracy była przyjazna, co sprzyja skutecznemu działaniu i pomaga w osiąganiu kolejnych sukcesów.

Stawiamy na działanie i nieprzerwany rozwój, dlatego poszerzamy nasze umiejętności i wiedzę, uczestnicząc w licznych szkoleniach i kursach.

Blog

Potrzebujesz aktualnej wiedzy z zakresu marketingu internetowego? Nasi specjaliści już zacierają ręce, aby Ci ją dostarczyć. Śledź naszego bloga i zagnij wszystkich ciekawostkami ze świata mediów społecznościowych, SEO oraz Google Ads. A to tylko część poruszanych przez nas tematów!

wideo marketing kampanie
Bez kategorii

Marketing wideo – jak wykorzystać potencjał wideo do zwiększenia zaangażowania i konwersji?

Piotr Antoszek

17 kwietnia 2024

SEO pozycjonowanie trendy
Aktualności

SEO w 2024 – najnowsze trendy i techniki optymalizacji dla wyszukiwarek

Jacek Kałuża

19 marca 2024

Google Ads
Aktualności

Jak realizować skuteczne kampanie Google Ads?

Jacek Kałuża

24 marca 2023

Otrzymaj bezpłatną wycene usług

Nie chcesz korzystać z formularza? Napisz do nas na email [email protected] lub zadzwoń +48 507 507 520

Marta

Opiekun Klienta

Katarzyna

Opiekun Klienta

  Email*

  Telefon*

  Osoba odpowiedzialna za kontakt*

  Adres strony internetowej

  Jeśli posiadasz aktualnie stronę, daj nam na nią spojrzeć ;)

  Wiadomość