Marketing internetowy

Oleśnica

Dostarczamy wartościowy ruch, klientów i sprzedaż we wszystkich kanałach. W czym możemy ci pomóc?

pewny partnerpewny partner

Czym jest marketing internetowy?

Marketing internetowy to szerokie pojęcie, obejmujące wiele działań i metod związanych z promocją produktów, usług, marek czy firm w internecie. W dobie cyfryzacji i coraz większej roli online w naszym życiu, marketing internetowy staje się coraz ważniejszym elementem skutecznego budowania marki i przyciągania klientów. Dzięki nim możemy dotrzeć do szerszej grupy odbiorców, zwiększyć zasięgi reklam i promocji, a także śledzić i analizować efekty swoich działań. Marketing internetowy pozwala nam na tworzenie perspektywicznych strategii reklamowych i osiąganie sukcesów w biznesie online.

Pozycjonowanie

Zdobywaj czołowe pozycje w Google. Wybierz skuteczną formę promocji w wyszukiwarce, zwiększ ruch na Twojej witrynie i wyprzedź konkurencję!

Kampanie reklamowe

najskuteczniejsze narzędzia promocji w internecie. Skorzystaj z kompleksowej i indywidualnej

Social Media

Zdobądź przywiązanie Klientów do Twojej marki. Zaangażuj ich poprzez Facebook, LinkedIn, YouTube, Instagram – dzięki nim sprzedawaj więcej!

Analityka webowa

Wykorzystaj Google Analytics, aby monitorować statystyki. Sprawdzaj wyniki na bieżąco i dowiedz się, które elementy strony wymagają optymalizacji.

Content webowy

Niech Twoja strona zacznie naprawdę sprzedawać! Przygotujemy dla Ciebie teksty, które wygenerują wartościowy ruch i będą przyjazne dla użytkowników.

Szkolenia

Działamy na rynku od kilkunastu lat i szczerze możemy powiedzieć, że marketing internetowy znamy „od podszewki”. Przyszedł czas na to, aby dzielić się wiedzą z Tobą!

O nas

Naszym celem jest wsparcie klientów w rozwoju ich biznesu i bycie szczerym i transparentnym w działaniu. Naszą wizją jest dostarczanie innowacyjnych usług i rozwiązań dla klientów dużo przed konkurencją.

AlteMedia składa się z osób znających swoją branżę i czerpiących ogromną satysfakcję z wykonywanej pracy. Nasz zespół składa się z kompetentnych specjalistów z dużymi ambicjami, idealnie wpisujących się w wizję naszej firmy. Każdy z nas wnosi do zespołu niezastąpione umiejętności, najwyższe wartości i indywidualne cechy, dzięki czemu mamy możliwość ciągłego rozwoju i nauki od siebie nawzajem.

Dbamy, aby atmosfera w pracy była przyjazna, co jest sprzyjające dla efektywnego działania i pomaga w osiąganiu kolejnych sukcesów. Uwielbiamy działać i nieustannie się rozwijać, dlatego poszerzamy naszą wiedzę i umiejętności uczestnicząc w licznych szkoleniach i kursach.

Blog

Potrzebujesz aktualnej wiedzy z zakresu marketingu internetowego? Nasi specjaliści już zacierają ręce, aby Ci ją dostarczyć. Śledź naszego bloga i zagnij wszystkich ciekawostkami ze świata mediów społecznościowych, SEO oraz Google Ads. A to tylko część poruszanych przez nas tematów!

SEO pozycjonowanie trendy
Aktualności

SEO w 2024 – najnowsze trendy i techniki optymalizacji dla wyszukiwarek

Jacek Kałuża

19 marca 2024

Google Ads
Aktualności

Jak realizować skuteczne kampanie Google Ads?

Jacek Kałuża

24 marca 2023

social media
Aktualności

Czy każda branża powinna być widoczna w mediach społecznościowych?

Karolina

10 marca 2023

Otrzymaj bezpłatną wycene usług

Nie chcesz korzystać z formularza? Napisz do nas na email [email protected] lub zadzwoń +48 507 507 520

Marta

Opiekun Klienta

Katarzyna

Opiekun Klienta

  Email*

  Telefon*

  Osoba odpowiedzialna za kontakt*

  Adres strony internetowej

  Jeśli posiadasz aktualnie stronę, daj nam na nią spojrzeć ;)

  Wiadomość