Marketing internetowy

Oleśnica

Dostarczamy wartościowy ruch, klientów i sprzedaż we wszystkich kanałach. W czym możemy ci pomóc?

pewny partnerpewny partner

Czym jest marketing internetowy?

Marketing internetowy to szerokie pojęcie, obejmujące wiele działań i metod związanych z promocją produktów, usług, marek czy firm w internecie. W dobie cyfryzacji i coraz większej roli online w naszym życiu, marketing internetowy staje się coraz ważniejszym elementem skutecznego budowania marki i przyciągania klientów. Dzięki nim możemy dotrzeć do szerszej grupy odbiorców, zwiększyć zasięgi reklam i promocji, a także śledzić i analizować efekty swoich działań. Marketing internetowy pozwala nam na tworzenie perspektywicznych strategii reklamowych i osiąganie sukcesów w biznesie online.

Pozycjonowanie

Zdobywaj czołowe pozycje w Google. Wybierz skuteczną formę promocji w wyszukiwarce, zwiększ ruch na Twojej witrynie i wyprzedź konkurencję!

Kampanie reklamowe

najskuteczniejsze narzędzia promocji w internecie. Skorzystaj z kompleksowej i indywidualnej

Social Media

Zdobądź przywiązanie Klientów do Twojej marki. Zaangażuj ich poprzez Facebook, LinkedIn, YouTube, Instagram – dzięki nim sprzedawaj więcej!

Analityka webowa

Wykorzystaj Google Analytics, aby monitorować statystyki. Sprawdzaj wyniki na bieżąco i dowiedz się, które elementy strony wymagają optymalizacji.

Content webowy

Niech Twoja strona zacznie naprawdę sprzedawać! Przygotujemy dla Ciebie teksty, które wygenerują wartościowy ruch i będą przyjazne dla użytkowników.

Szkolenia

Działamy na rynku od kilkunastu lat i szczerze możemy powiedzieć, że marketing internetowy znamy „od podszewki”. Przyszedł czas na to, aby dzielić się wiedzą z Tobą!

O nas

Naszym celem jest wsparcie klientów w rozwoju ich biznesu i bycie szczerym i transparentnym w działaniu. Naszą wizją jest dostarczanie innowacyjnych usług i rozwiązań dla klientów dużo przed konkurencją.

AlteMedia składa się z osób znających swoją branżę i czerpiących ogromną satysfakcję z wykonywanej pracy. Nasz zespół składa się z kompetentnych specjalistów z dużymi ambicjami, idealnie wpisujących się w wizję naszej firmy. Każdy z nas wnosi do zespołu niezastąpione umiejętności, najwyższe wartości i indywidualne cechy, dzięki czemu mamy możliwość ciągłego rozwoju i nauki od siebie nawzajem.

Dbamy, aby atmosfera w pracy była przyjazna, co jest sprzyjające dla efektywnego działania i pomaga w osiąganiu kolejnych sukcesów. Uwielbiamy działać i nieustannie się rozwijać, dlatego poszerzamy naszą wiedzę i umiejętności uczestnicząc w licznych szkoleniach i kursach.

Blog

Potrzebujesz aktualnej wiedzy z zakresu marketingu internetowego? Nasi specjaliści już zacierają ręce, aby Ci ją dostarczyć. Śledź naszego bloga i zagnij wszystkich ciekawostkami ze świata mediów społecznościowych, SEO oraz Google Ads. A to tylko część poruszanych przez nas tematów!

Google Ads
Aktualności

Jak realizować skuteczne kampanie Google Ads?

Jacek Kałuża

24 marca 2023

social media
Aktualności

Czy każda branża powinna być widoczna w mediach społecznościowych?

Karolina

10 marca 2023

sztuczna inteligencja
Aktualności

Jak wykorzystać sztuczną inteligencję w marketingu?

Marta

24 lutego 2023

Otrzymaj bezpłatną wycene usług

Nie chcesz korzystać z formularza? Napisz do nas na email [email protected] lub zadzwoń +48 507 507 520

Marta

Opiekun Klienta

Katarzyna

Opiekun Klienta

  Email*

  Telefon*

  Osoba odpowiedzialna za kontakt*

  Adres strony internetowej

  Jeśli posiadasz aktualnie stronę, daj nam na nią spojrzeć ;)

  Wiadomość