Marketing internetowy

Nowogród Bobrzański

Dostarczamy wartościowy ruch, klientów i sprzedaż we wszystkich kanałach. W czym możemy ci pomóc?

pewny partnerpewny partner

Dlaczego twoja firma powinna promować się w Internecie?

W dzisiejszych czasach Internet towarzyszy nam w każdym aspekcie życia. Dlaczego więc Twoja firma nie powinna wykorzystać jego potencjału? Promocja w Internecie to nie tylko modne hasło, ale również skuteczny sposób na dotarcie do większej liczby potencjalnych klientów. Możesz wykorzystać różne narzędzia, takie jak reklama w mediach społecznościowych, e-mail marketing czy reklamy Google AdWords. Dzięki temu Twoja firma będzie widoczna w sieci, co przyczyni się do zwiększenia zasięgu jej działalności i odniesienia większego sukcesu na rynku. Wejdź na drogę digitalizacji i przekonaj się, jak wiele korzyści może dać właściwie przeprowadzona kampania reklamowa w Internecie.

Pozycjonowanie

Zdobywaj czołowe pozycje w Google. Wybierz skuteczną formę promocji w wyszukiwarce, zwiększ ruch na Twojej witrynie i wyprzedź konkurencję!

Kampanie reklamowe

najskuteczniejsze narzędzia promocji w internecie. Skorzystaj z kompleksowej i indywidualnej

Social Media

Zdobądź przywiązanie Klientów do Twojej marki. Zaangażuj ich poprzez Facebook, LinkedIn, YouTube, Instagram – dzięki nim sprzedawaj więcej!

Analityka webowa

Wykorzystaj Google Analytics, aby monitorować statystyki. Sprawdzaj wyniki na bieżąco i dowiedz się, które elementy strony wymagają optymalizacji.

Content webowy

Niech Twoja strona zacznie naprawdę sprzedawać! Przygotujemy dla Ciebie teksty, które wygenerują wartościowy ruch i będą przyjazne dla użytkowników.

Szkolenia

Działamy na rynku od kilkunastu lat i szczerze możemy powiedzieć, że marketing internetowy znamy „od podszewki”. Przyszedł czas na to, aby dzielić się wiedzą z Tobą!

O nas

Naszym celem jest wsparcie klientów w rozwoju ich biznesów i bycie szczerym i przejrzystym w naszych działaniach. Naszą wizją jest dostarczenie innowacyjnych usług i rozwiązań dla klientów przed konkurencją.

AlteMedia tworzą specjaliści z dużym doświadczeniem, czerpiący dużą satysfakcję z wykonywanej pracy. Nasz zespół składa się z kompetentnych specjalistów, którzy wpisują się idealnie w naszą wizję. Każdy z nas wnosi do zespołu unikalne umiejętności, najwyższe wartości i indywidualne cechy, dzięki czemu ciągle się rozwijamy i uczymy od siebie nawzajem.

Zależy nam na atmosferze przyjaznej pracy, która sprzyja efektywnemu działaniu i osiąganiu sukcesów.

Stawiamy na działanie i nieustanny rozwój, dlatego poszerzamy nasze umiejętności i wiedzę, uczestnicząc w licznych szkoleniach i kursach.

Blog

Potrzebujesz aktualnej wiedzy z zakresu marketingu internetowego? Nasi specjaliści już zacierają ręce, aby Ci ją dostarczyć. Śledź naszego bloga i zagnij wszystkich ciekawostkami ze świata mediów społecznościowych, SEO oraz Google Ads. A to tylko część poruszanych przez nas tematów!

wideo marketing kampanie
Bez kategorii

Marketing wideo – jak wykorzystać potencjał wideo do zwiększenia zaangażowania i konwersji?

Piotr Antoszek

17 kwietnia 2024

SEO pozycjonowanie trendy
Aktualności

SEO w 2024 – najnowsze trendy i techniki optymalizacji dla wyszukiwarek

Jacek Kałuża

19 marca 2024

Google Ads
Aktualności

Jak realizować skuteczne kampanie Google Ads?

Jacek Kałuża

24 marca 2023

Otrzymaj bezpłatną wycene usług

Nie chcesz korzystać z formularza? Napisz do nas na email [email protected] lub zadzwoń +48 507 507 520

Marta

Opiekun Klienta

Katarzyna

Opiekun Klienta

  Email*

  Telefon*

  Osoba odpowiedzialna za kontakt*

  Adres strony internetowej

  Jeśli posiadasz aktualnie stronę, daj nam na nią spojrzeć ;)

  Wiadomość