Marketing internetowy

Nowe Miasto Lubawskie

Dostarczamy wartościowy ruch, klientów i sprzedaż we wszystkich kanałach. W czym możemy ci pomóc?

pewny partnerpewny partner

Czym jest marketing internetowy?

Marketing internetowy to dziś jedno z najważniejszych narzędzi, które pozwala na zwiększenie zasięgu i efektywności działań biznesowych. Dlaczego warto więc korzystać z tej formy promocji? Przede wszystkim ze względu na olbrzymi potencjał sieci - codziennie dziesiątki milionów ludzi przegląda Internet, a korzystanie z różnych platform społecznościowych stało się już normą. To właśnie tam możemy dotrzeć do naszej grupy docelowej, a to wprost przekłada się na wzrost sprzedaży. Marketing internetowy daje nam również możliwość precyzyjnego targetowania, czyli kierowania reklam w optymalny sposób, tak aby dotrzeć do ludzi zainteresowanych naszymi produktami lub usługami. Dzięki temu oszczędzamy czas i pieniądze, jednocześnie zwiększając skuteczność działań biznesowych.

Pozycjonowanie

Zdobywaj czołowe pozycje w Google. Wybierz skuteczną formę promocji w wyszukiwarce, zwiększ ruch na Twojej witrynie i wyprzedź konkurencję!

Kampanie reklamowe

najskuteczniejsze narzędzia promocji w internecie. Skorzystaj z kompleksowej i indywidualnej

Social Media

Zdobądź przywiązanie Klientów do Twojej marki. Zaangażuj ich poprzez Facebook, LinkedIn, YouTube, Instagram – dzięki nim sprzedawaj więcej!

Analityka webowa

Wykorzystaj Google Analytics, aby monitorować statystyki. Sprawdzaj wyniki na bieżąco i dowiedz się, które elementy strony wymagają optymalizacji.

Content webowy

Niech Twoja strona zacznie naprawdę sprzedawać! Przygotujemy dla Ciebie teksty, które wygenerują wartościowy ruch i będą przyjazne dla użytkowników.

Szkolenia

Działamy na rynku od kilkunastu lat i szczerze możemy powiedzieć, że marketing internetowy znamy „od podszewki”. Przyszedł czas na to, aby dzielić się wiedzą z Tobą!

O nas

Od kilkunastu lat nasza firma zajmuje się marketingiem internetowym, zatrudniając specjalistów i pasjonatów tej tematyki.

Jesteśmy Certyfikowanym Partnerem Google i pomagamy naszym klientom w sprawnym wykorzystywaniu działań promocyjnych w wyszukiwarkach. Naszym celem jest maksymalizacja korzyści zarówno sprzedażowych, jak i wizerunkowych, dlatego działamy kompleksowo. Przygotowujemy pełną strategię działań promocyjnych w Internecie oraz zajmujemy się ich wdrożeniem.

Stały monitoring postępów daje nam możliwość bieżącego ulepszania naszych działań. Jesteśmy ekspertami w dziedzinie promocji w sieci, specjalizując się w różnych narzędziach i testując nowe rozwiązania. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, jednak na niektóre trzeba trochę poczekać.

Jeśli chcesz skorzystać z niesamowitej mocy reklamy w internecie, to Alte Media to odpowiedni zespół dla Ciebie!

Blog

Potrzebujesz aktualnej wiedzy z zakresu marketingu internetowego? Nasi specjaliści już zacierają ręce, aby Ci ją dostarczyć. Śledź naszego bloga i zagnij wszystkich ciekawostkami ze świata mediów społecznościowych, SEO oraz Google Ads. A to tylko część poruszanych przez nas tematów!

content marketing
Blog

Content marketing – jak tworzyć Treści, które przynoszą wyniki?

Piotr Antoszek

09 lipca 2024

linkedin marketing b2b
Blog

LinkedIn dla firm: jak skutecznie wykorzystać ten kanał do marketingu B2B?

Piotr Antoszek

09 lipca 2024

programy lojalnościowe
Blog

Budowanie lojalności klientów za pomocą programów lojalnościowych ?

Piotr Antoszek

26 czerwca 2024

Otrzymaj bezpłatną wycene usług

Nie chcesz korzystać z formularza? Napisz do nas na email [email protected] lub zadzwoń +48 507 507 520

Marta

Opiekun Klienta

Katarzyna

Opiekun Klienta

  Email*

  Telefon*

  Osoba odpowiedzialna za kontakt*

  Adres strony internetowej

  Jeśli posiadasz aktualnie stronę, daj nam na nią spojrzeć ;)

  Wiadomość