Marketing internetowy

Nowa Sól

Dostarczamy wartościowy ruch, klientów i sprzedaż we wszystkich kanałach. W czym możemy ci pomóc?

pewny partnerpewny partner

Dlaczego twoja firma powinna promować się w Internecie?

Niezależnie od branży, w której działa twoja firma, promowanie się w Internecie to obecnie konieczność, jeśli chcesz utrzymać konkurencyjność na rynku. Zdecydowana większość ludzi korzysta z Internetu, aby szukać informacji, a także robić zakupy. Jeśli twoja firma nie jest łatwo dostępna w Internecie, to jest prawie pewne, że potencjalni klienci wybiorą twoich konkurentów. Promowanie się w Internecie pozwala ci na dotarcie do szerokiego grona odbiorców, wyprzedzenie konkurencji oraz zyskanie zaufania potencjalnych klientów, którzy widzą w tobie wiarygodność i profesjonalizm. Zdecydowanie warto zainwestować w marketing internetowy.

Pozycjonowanie

Zdobywaj czołowe pozycje w Google. Wybierz skuteczną formę promocji w wyszukiwarce, zwiększ ruch na Twojej witrynie i wyprzedź konkurencję!

Kampanie reklamowe

najskuteczniejsze narzędzia promocji w internecie. Skorzystaj z kompleksowej i indywidualnej

Social Media

Zdobądź przywiązanie Klientów do Twojej marki. Zaangażuj ich poprzez Facebook, LinkedIn, YouTube, Instagram – dzięki nim sprzedawaj więcej!

Analityka webowa

Wykorzystaj Google Analytics, aby monitorować statystyki. Sprawdzaj wyniki na bieżąco i dowiedz się, które elementy strony wymagają optymalizacji.

Content webowy

Niech Twoja strona zacznie naprawdę sprzedawać! Przygotujemy dla Ciebie teksty, które wygenerują wartościowy ruch i będą przyjazne dla użytkowników.

Szkolenia

Działamy na rynku od kilkunastu lat i szczerze możemy powiedzieć, że marketing internetowy znamy „od podszewki”. Przyszedł czas na to, aby dzielić się wiedzą z Tobą!

O nas

Naszym celem jest wspieranie klientów w rozwoju swojego biznesu.

Działamy zawsze w sposób prostolinijny i klarowny. Jesteśmy firmą, która dostarcza innowacyjne usługi i rozwiązania dla naszych klientów, długie zanim konkurencja zdąży na to wpadnąć. W AlteMedia pracują specjaliści, którzy pochłaniają ogromną przyjemność z wykonywanej pracy i są prawdziwymi profesjonalistami w swojej dziedzinie.

Nasz zespół to kompetentni i ambitni specjaliści, idealnie wpisujący się w naszą wizję. Każdy z nas wnosi niezastąpione umiejętności, najwyższe wartości i indywidualne cechy, co pozwala nam na ciągły rozwój i uczenie się od siebie nawzajem.

Dbałość o przyjazną atmosferę pracy sprzyja efektywnemu działaniu i pozwala na osiąganie kolejnych sukcesów. Wierzymy w działanie i nieustanny rozwój, dlatego zawsze poznajemy nowe umiejętności i poszerzamy naszą wiedzę dzięki wielu szkoleniom i kursom.

Blog

Potrzebujesz aktualnej wiedzy z zakresu marketingu internetowego? Nasi specjaliści już zacierają ręce, aby Ci ją dostarczyć. Śledź naszego bloga i zagnij wszystkich ciekawostkami ze świata mediów społecznościowych, SEO oraz Google Ads. A to tylko część poruszanych przez nas tematów!

wideo marketing kampanie
Bez kategorii

Marketing wideo – jak wykorzystać potencjał wideo do zwiększenia zaangażowania i konwersji?

Piotr Antoszek

17 kwietnia 2024

SEO pozycjonowanie trendy
Aktualności

SEO w 2024 – najnowsze trendy i techniki optymalizacji dla wyszukiwarek

Jacek Kałuża

19 marca 2024

Google Ads
Aktualności

Jak realizować skuteczne kampanie Google Ads?

Jacek Kałuża

24 marca 2023

Otrzymaj bezpłatną wycene usług

Nie chcesz korzystać z formularza? Napisz do nas na email [email protected] lub zadzwoń +48 507 507 520

Marta

Opiekun Klienta

Katarzyna

Opiekun Klienta

  Email*

  Telefon*

  Osoba odpowiedzialna za kontakt*

  Adres strony internetowej

  Jeśli posiadasz aktualnie stronę, daj nam na nią spojrzeć ;)

  Wiadomość