Marketing internetowy

Nowa Sarzyna

Dostarczamy wartościowy ruch, klientów i sprzedaż we wszystkich kanałach. W czym możemy ci pomóc?

pewny partnerpewny partner

Czym jest marketing internetowy?

Marketing internetowy to dziedzina marketingu, która skupia się na promowaniu produktów i usług za pomocą internetu. W dzisiejszych czasach wirtualna przestrzeń stała się kluczowym narzędziem w budowaniu marki i pozyskiwaniu klientów. Marketing internetowy pozwala na dotarcie do szerokiego grona odbiorców i jest stosunkowo tani w porównaniu z tradycyjnymi metodami marketingowymi. W ramach tego rodzaju działań, firmy wykorzystują różnorodne narzędzia takie jak reklama w wyszukiwarkach, content marketing, marketing mailowy czy media społecznościowe. Dzięki nim można zwiększyć zasięgi działań reklamowych, budować markę i lojalność klientów.

Pozycjonowanie

Zdobywaj czołowe pozycje w Google. Wybierz skuteczną formę promocji w wyszukiwarce, zwiększ ruch na Twojej witrynie i wyprzedź konkurencję!

Kampanie reklamowe

najskuteczniejsze narzędzia promocji w internecie. Skorzystaj z kompleksowej i indywidualnej

Social Media

Zdobądź przywiązanie Klientów do Twojej marki. Zaangażuj ich poprzez Facebook, LinkedIn, YouTube, Instagram – dzięki nim sprzedawaj więcej!

Analityka webowa

Wykorzystaj Google Analytics, aby monitorować statystyki. Sprawdzaj wyniki na bieżąco i dowiedz się, które elementy strony wymagają optymalizacji.

Content webowy

Niech Twoja strona zacznie naprawdę sprzedawać! Przygotujemy dla Ciebie teksty, które wygenerują wartościowy ruch i będą przyjazne dla użytkowników.

Szkolenia

Działamy na rynku od kilkunastu lat i szczerze możemy powiedzieć, że marketing internetowy znamy „od podszewki”. Przyszedł czas na to, aby dzielić się wiedzą z Tobą!

O nas

Naszą misją jest wsparcie klientów we współtworzeniu ich biznesów i przejrzystość naszych działań. Nasza wizja polega na dostarczaniu innowacyjnych usług i rozwiązań dla klientów na długo przed konkurencją. AlteMedia składa się z osób zaangażowanych i Satysfakcjonujących ich praca w tej branży.

Nasz zespół to kompetentni specjaliści z dużymi ambicjami, doskonale wpasowujący się w wizję naszej firmy. Każdy z nas wnosi do zespołu niezbędne umiejętności, cenne wartości i indywidualne cechy, co pozwala nam na ciągły rozwój i wzajemne uczenie się.

Zależy nam na przyjaznej atmosferze w pracy, która sprzyja efektywnemu działaniu i osiąganiu kolejnych sukcesów. Stawiamy na działanie i nieustanny rozwój, dlatego poszerzamy nasze umiejętności i wiedzę, uczestnicząc w licznych szkoleniach i kursach.

Blog

Potrzebujesz aktualnej wiedzy z zakresu marketingu internetowego? Nasi specjaliści już zacierają ręce, aby Ci ją dostarczyć. Śledź naszego bloga i zagnij wszystkich ciekawostkami ze świata mediów społecznościowych, SEO oraz Google Ads. A to tylko część poruszanych przez nas tematów!

SEO pozycjonowanie trendy
Aktualności

SEO w 2024 – najnowsze trendy i techniki optymalizacji dla wyszukiwarek

Jacek Kałuża

19 marca 2024

Google Ads
Aktualności

Jak realizować skuteczne kampanie Google Ads?

Jacek Kałuża

24 marca 2023

social media
Aktualności

Czy każda branża powinna być widoczna w mediach społecznościowych?

Karolina

10 marca 2023

Otrzymaj bezpłatną wycene usług

Nie chcesz korzystać z formularza? Napisz do nas na email [email protected] lub zadzwoń +48 507 507 520

Marta

Opiekun Klienta

Katarzyna

Opiekun Klienta

  Email*

  Telefon*

  Osoba odpowiedzialna za kontakt*

  Adres strony internetowej

  Jeśli posiadasz aktualnie stronę, daj nam na nią spojrzeć ;)

  Wiadomość