Marketing internetowy

Nowa Sarzyna

Dostarczamy wartościowy ruch, klientów i sprzedaż we wszystkich kanałach. W czym możemy ci pomóc?

pewny partnerpewny partner

Czym jest marketing internetowy?

Marketing internetowy to dziedzina marketingu, która skupia się na promowaniu produktów i usług za pomocą internetu. W dzisiejszych czasach wirtualna przestrzeń stała się kluczowym narzędziem w budowaniu marki i pozyskiwaniu klientów. Marketing internetowy pozwala na dotarcie do szerokiego grona odbiorców i jest stosunkowo tani w porównaniu z tradycyjnymi metodami marketingowymi. W ramach tego rodzaju działań, firmy wykorzystują różnorodne narzędzia takie jak reklama w wyszukiwarkach, content marketing, marketing mailowy czy media społecznościowe. Dzięki nim można zwiększyć zasięgi działań reklamowych, budować markę i lojalność klientów.

Pozycjonowanie

Zdobywaj czołowe pozycje w Google. Wybierz skuteczną formę promocji w wyszukiwarce, zwiększ ruch na Twojej witrynie i wyprzedź konkurencję!

Kampanie reklamowe

najskuteczniejsze narzędzia promocji w internecie. Skorzystaj z kompleksowej i indywidualnej

Social Media

Zdobądź przywiązanie Klientów do Twojej marki. Zaangażuj ich poprzez Facebook, LinkedIn, YouTube, Instagram – dzięki nim sprzedawaj więcej!

Analityka webowa

Wykorzystaj Google Analytics, aby monitorować statystyki. Sprawdzaj wyniki na bieżąco i dowiedz się, które elementy strony wymagają optymalizacji.

Content webowy

Niech Twoja strona zacznie naprawdę sprzedawać! Przygotujemy dla Ciebie teksty, które wygenerują wartościowy ruch i będą przyjazne dla użytkowników.

Szkolenia

Działamy na rynku od kilkunastu lat i szczerze możemy powiedzieć, że marketing internetowy znamy „od podszewki”. Przyszedł czas na to, aby dzielić się wiedzą z Tobą!

O nas

Naszą misją jest wsparcie klientów we współtworzeniu ich biznesów i przejrzystość naszych działań. Nasza wizja polega na dostarczaniu innowacyjnych usług i rozwiązań dla klientów na długo przed konkurencją. AlteMedia składa się z osób zaangażowanych i Satysfakcjonujących ich praca w tej branży.

Nasz zespół to kompetentni specjaliści z dużymi ambicjami, doskonale wpasowujący się w wizję naszej firmy. Każdy z nas wnosi do zespołu niezbędne umiejętności, cenne wartości i indywidualne cechy, co pozwala nam na ciągły rozwój i wzajemne uczenie się.

Zależy nam na przyjaznej atmosferze w pracy, która sprzyja efektywnemu działaniu i osiąganiu kolejnych sukcesów. Stawiamy na działanie i nieustanny rozwój, dlatego poszerzamy nasze umiejętności i wiedzę, uczestnicząc w licznych szkoleniach i kursach.

Blog

Potrzebujesz aktualnej wiedzy z zakresu marketingu internetowego? Nasi specjaliści już zacierają ręce, aby Ci ją dostarczyć. Śledź naszego bloga i zagnij wszystkich ciekawostkami ze świata mediów społecznościowych, SEO oraz Google Ads. A to tylko część poruszanych przez nas tematów!

Google Ads
Aktualności

Jak realizować skuteczne kampanie Google Ads?

Jacek Kałuża

24 marca 2023

social media
Aktualności

Czy każda branża powinna być widoczna w mediach społecznościowych?

Karolina

10 marca 2023

sztuczna inteligencja
Aktualności

Jak wykorzystać sztuczną inteligencję w marketingu?

Marta

24 lutego 2023

Otrzymaj bezpłatną wycene usług

Nie chcesz korzystać z formularza? Napisz do nas na email [email protected] lub zadzwoń +48 507 507 520

Marta

Opiekun Klienta

Katarzyna

Opiekun Klienta

  Email*

  Telefon*

  Osoba odpowiedzialna za kontakt*

  Adres strony internetowej

  Jeśli posiadasz aktualnie stronę, daj nam na nią spojrzeć ;)

  Wiadomość