Marketing internetowy

Nisko

Dostarczamy wartościowy ruch, klientów i sprzedaż we wszystkich kanałach. W czym możemy ci pomóc?

pewny partnerpewny partner

Czym jest marketing internetowy?

Marketing internetowy to zestaw działań i narzędzi mających na celu promowanie produktów lub usług w internecie. W obecnych czasach może to obejmować wiele różnych działań, takich jak reklamy w wyszukiwarkach, marketing mailowy, kampanie w mediach społecznościowych i wiele innych. Marketing internetowy staje się coraz popularniejszym sposobem budowania wizerunku marki w internecie, ponieważ pozwala na dotarcie do dużej liczby potencjalnych klientów oraz precyzyjne docieranie do określonej grupy docelowej. Ważnym elementem takiej strategii jest prowadzenie odpowiedniej analizy rynku oraz śledzenie efektów podejmowanych działań, co pozwala na dostosowanie i optymalizację działań marketingowych w przyszłości.

Pozycjonowanie

Zdobywaj czołowe pozycje w Google. Wybierz skuteczną formę promocji w wyszukiwarce, zwiększ ruch na Twojej witrynie i wyprzedź konkurencję!

Kampanie reklamowe

najskuteczniejsze narzędzia promocji w internecie. Skorzystaj z kompleksowej i indywidualnej

Social Media

Zdobądź przywiązanie Klientów do Twojej marki. Zaangażuj ich poprzez Facebook, LinkedIn, YouTube, Instagram – dzięki nim sprzedawaj więcej!

Analityka webowa

Wykorzystaj Google Analytics, aby monitorować statystyki. Sprawdzaj wyniki na bieżąco i dowiedz się, które elementy strony wymagają optymalizacji.

Content webowy

Niech Twoja strona zacznie naprawdę sprzedawać! Przygotujemy dla Ciebie teksty, które wygenerują wartościowy ruch i będą przyjazne dla użytkowników.

Szkolenia

Działamy na rynku od kilkunastu lat i szczerze możemy powiedzieć, że marketing internetowy znamy „od podszewki”. Przyszedł czas na to, aby dzielić się wiedzą z Tobą!

O nas

Naszym celem jest wspieranie klientów w rozwoju ich biznesów i pozostawanie szczerymi i transparentnymi w naszych działaniach.

Naszą wizją jest dostarczanie innowacyjnych usług i rozwiązań klientom z wyprzedzeniem konkurencji. W AlteMedia zatrudniamy specjalistów, którzy doskonale znają swoją branżę, a także czerpią ogromną satysfakcję z wykonywanej pracy. Nasz zespół składa się z kompetentnych profesjonalistów, którzy mają duże ambicje i doskonale pasują do wizji naszej firmy. Każdy z nas wnosi do zespołu niezastąpione umiejętności, najwyższe wartości i indywidualne cechy, dzięki czemu ciągle się rozwijamy i uczymy się od siebie nawzajem.

Dążymy do stworzenia przyjaznej atmosfery pracy, która sprzyja efektywności i pomaga w osiąganiu kolejnych sukcesów. Stawiamy na działanie i ciągły rozwój, dlatego nieustannie poszerzamy nasze umiejętności i wiedzę poprzez udział w licznych szkoleniach i kursach.

Blog

Potrzebujesz aktualnej wiedzy z zakresu marketingu internetowego? Nasi specjaliści już zacierają ręce, aby Ci ją dostarczyć. Śledź naszego bloga i zagnij wszystkich ciekawostkami ze świata mediów społecznościowych, SEO oraz Google Ads. A to tylko część poruszanych przez nas tematów!

wideo marketing kampanie
Bez kategorii

Marketing wideo – jak wykorzystać potencjał wideo do zwiększenia zaangażowania i konwersji?

Piotr Antoszek

17 kwietnia 2024

SEO pozycjonowanie trendy
Aktualności

SEO w 2024 – najnowsze trendy i techniki optymalizacji dla wyszukiwarek

Jacek Kałuża

19 marca 2024

Google Ads
Aktualności

Jak realizować skuteczne kampanie Google Ads?

Jacek Kałuża

24 marca 2023

Otrzymaj bezpłatną wycene usług

Nie chcesz korzystać z formularza? Napisz do nas na email [email protected] lub zadzwoń +48 507 507 520

Marta

Opiekun Klienta

Katarzyna

Opiekun Klienta

  Email*

  Telefon*

  Osoba odpowiedzialna za kontakt*

  Adres strony internetowej

  Jeśli posiadasz aktualnie stronę, daj nam na nią spojrzeć ;)

  Wiadomość