Marketing internetowy

Niemodlin

Dostarczamy wartościowy ruch, klientów i sprzedaż we wszystkich kanałach. W czym możemy ci pomóc?

pewny partnerpewny partner

Czym jest marketing internetowy?

Marketing internetowy to dziedzina, która stała się niezwykle ważna w dzisiejszych czasach, gdy wiele działań odbywa się w świecie online. Obejmuje on dziesiątki technik oraz narzędzi, które pozwalają na budowanie strategii promocyjnych, zwiększanie ruchu na stronach internetowych oraz zyskiwanie nowych klientów. Bardzo ważne jest wykorzystywanie odpowiednich kanałów, takich jak social media, SEO, kampanie reklamowe, content marketing czy e-mail marketing, aby trafić do właściwej grupy odbiorców oraz zwiększyć swoją widoczność w internecie. Marketing internetowy daje przedsiębiorcom możliwość dostarczenia swojej oferty tam, gdzie znajdują się ich potencjalni klienci, co przekłada się na zwiększenie sprzedaży i pozyskanie większej ilości klientów.

Pozycjonowanie

Zdobywaj czołowe pozycje w Google. Wybierz skuteczną formę promocji w wyszukiwarce, zwiększ ruch na Twojej witrynie i wyprzedź konkurencję!

Kampanie reklamowe

najskuteczniejsze narzędzia promocji w internecie. Skorzystaj z kompleksowej i indywidualnej

Social Media

Zdobądź przywiązanie Klientów do Twojej marki. Zaangażuj ich poprzez Facebook, LinkedIn, YouTube, Instagram – dzięki nim sprzedawaj więcej!

Analityka webowa

Wykorzystaj Google Analytics, aby monitorować statystyki. Sprawdzaj wyniki na bieżąco i dowiedz się, które elementy strony wymagają optymalizacji.

Content webowy

Niech Twoja strona zacznie naprawdę sprzedawać! Przygotujemy dla Ciebie teksty, które wygenerują wartościowy ruch i będą przyjazne dla użytkowników.

Szkolenia

Działamy na rynku od kilkunastu lat i szczerze możemy powiedzieć, że marketing internetowy znamy „od podszewki”. Przyszedł czas na to, aby dzielić się wiedzą z Tobą!

O nas

Od kilkunastu lat Alte Media zajmuje się marketingiem internetowym, zatrudniając specjalistów i pasjonatów tej tematyki.

Jesteśmy Certyfikowanym Partnerem Google i pomagamy naszym klientom sprawnie wykorzystać działania promocyjne w wyszukiwarkach, maksymalizując korzyści zarówno sprzedażowe, jak i wizerunkowe.

Naszym celem jest kompleksowe działanie, przygotowując pełną strategię dla Twoich działań promocyjnych w Internecie oraz zajmując się jej wdrożeniem. Prowadzimy stały monitoring postępów, dzięki czemu na bieżąco możemy udoskonalać naszą współpracę. Jeżeli chcesz poznać niesamowitą moc reklamy w Internecie, trafiłeś właśnie do odpowiednich ludzi!

Alte Media to zespół ekspertów, którzy od lat rozwijają swoją wiedzę związana z promocją w sieci. Specjalizujemy się w różnorodnych narzędziach i stale testujemy nowe rozwiązania, aby nasi klienci mogli mieć pewność, że korzystają z najlepszych działań. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych, choć na niektóre trzeba chwilę poczekać. Z nami Twoje działania promocyjne doprowadzą do sukcesu!

Blog

Potrzebujesz aktualnej wiedzy z zakresu marketingu internetowego? Nasi specjaliści już zacierają ręce, aby Ci ją dostarczyć. Śledź naszego bloga i zagnij wszystkich ciekawostkami ze świata mediów społecznościowych, SEO oraz Google Ads. A to tylko część poruszanych przez nas tematów!

SEO pozycjonowanie trendy
Aktualności

SEO w 2024 – najnowsze trendy i techniki optymalizacji dla wyszukiwarek

Jacek Kałuża

19 marca 2024

Google Ads
Aktualności

Jak realizować skuteczne kampanie Google Ads?

Jacek Kałuża

24 marca 2023

social media
Aktualności

Czy każda branża powinna być widoczna w mediach społecznościowych?

Karolina

10 marca 2023

Otrzymaj bezpłatną wycene usług

Nie chcesz korzystać z formularza? Napisz do nas na email [email protected] lub zadzwoń +48 507 507 520

Marta

Opiekun Klienta

Katarzyna

Opiekun Klienta

  Email*

  Telefon*

  Osoba odpowiedzialna za kontakt*

  Adres strony internetowej

  Jeśli posiadasz aktualnie stronę, daj nam na nią spojrzeć ;)

  Wiadomość