Marketing internetowy

Narol

Dostarczamy wartościowy ruch, klientów i sprzedaż we wszystkich kanałach. W czym możemy ci pomóc?

pewny partnerpewny partner

Czym jest marketing internetowy?

Marketing internetowy to strategia promocji produktów lub usług za pomocą środków elektronicznych. Wraz z rozwojem internetu, sposób, w jaki przedsiębiorcy docierają do swoich klientów, uległ gruntownej transformacji. Dziś, wiele firm wykorzystuje rozmaite narzędzia, takie jak strony internetowe, media społecznościowe czy reklamy display, by dotrzeć z marketingową ofertą do jak największej liczby ludzi. W marketingu internetowym ważna jest jednak nie tylko ilość, ale również jakość: skuteczne kampanie opierają się na analizie potrzeb klientów, tworzeniu treści merytorycznych i dostarczaniu wartościowych rozwiązań. Dzięki marketingowi internetowemu przedsiębiorcy mają możliwość prowadzenia bardziej efektywnej i elastycznej promocji, budowania relacji z klientami i zwiększania sprzedaży swoich produktów lub usług.

Pozycjonowanie

Zdobywaj czołowe pozycje w Google. Wybierz skuteczną formę promocji w wyszukiwarce, zwiększ ruch na Twojej witrynie i wyprzedź konkurencję!

Kampanie reklamowe

najskuteczniejsze narzędzia promocji w internecie. Skorzystaj z kompleksowej i indywidualnej

Social Media

Zdobądź przywiązanie Klientów do Twojej marki. Zaangażuj ich poprzez Facebook, LinkedIn, YouTube, Instagram – dzięki nim sprzedawaj więcej!

Analityka webowa

Wykorzystaj Google Analytics, aby monitorować statystyki. Sprawdzaj wyniki na bieżąco i dowiedz się, które elementy strony wymagają optymalizacji.

Content webowy

Niech Twoja strona zacznie naprawdę sprzedawać! Przygotujemy dla Ciebie teksty, które wygenerują wartościowy ruch i będą przyjazne dla użytkowników.

Szkolenia

Działamy na rynku od kilkunastu lat i szczerze możemy powiedzieć, że marketing internetowy znamy „od podszewki”. Przyszedł czas na to, aby dzielić się wiedzą z Tobą!

O nas

Naszym celem jest wspieranie klientów w rozwoju ich biznesów oraz działanie w sposób szczery i uczciwy. Nasza wizja polega na dostarczaniu innowacyjnych usług i rozwiązań dla klientów z wyprzedzeniem konkurencji. W AlteMedia pracują osoby znające branżę i czerpiące satysfakcję z wykonywanej pracy.

Nasz zespół składa się z kompetentnych specjalistów o dużych ambicjach, którzy doskonale wpasowują się w naszą wizję. Każdy z nas wnosi niezastąpione umiejętności, najwyższe wartości i indywidualne cechy, co pozwala nam na ciągłe uczenie się od siebie nawzajem i rozwijanie się.

Tworzymy przyjazną atmosferę pracy, która sprzyja efektywnemu działaniu i osiąganiu sukcesów. Skupiamy się na działaniu i nieustannym rozwoju, dlatego ciągle poszerzamy swoje umiejętności i wiedzę poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach i kursach.

Blog

Potrzebujesz aktualnej wiedzy z zakresu marketingu internetowego? Nasi specjaliści już zacierają ręce, aby Ci ją dostarczyć. Śledź naszego bloga i zagnij wszystkich ciekawostkami ze świata mediów społecznościowych, SEO oraz Google Ads. A to tylko część poruszanych przez nas tematów!

wideo marketing kampanie
Bez kategorii

Marketing wideo – jak wykorzystać potencjał wideo do zwiększenia zaangażowania i konwersji?

Piotr Antoszek

17 kwietnia 2024

SEO pozycjonowanie trendy
Aktualności

SEO w 2024 – najnowsze trendy i techniki optymalizacji dla wyszukiwarek

Jacek Kałuża

19 marca 2024

Google Ads
Aktualności

Jak realizować skuteczne kampanie Google Ads?

Jacek Kałuża

24 marca 2023

Otrzymaj bezpłatną wycene usług

Nie chcesz korzystać z formularza? Napisz do nas na email [email protected] lub zadzwoń +48 507 507 520

Marta

Opiekun Klienta

Katarzyna

Opiekun Klienta

  Email*

  Telefon*

  Osoba odpowiedzialna za kontakt*

  Adres strony internetowej

  Jeśli posiadasz aktualnie stronę, daj nam na nią spojrzeć ;)

  Wiadomość