Marketing internetowy

Mońki

Dostarczamy wartościowy ruch, klientów i sprzedaż we wszystkich kanałach. W czym możemy ci pomóc?

pewny partnerpewny partner

Czym jest marketing internetowy?

Marketing internetowy to dziedzina, która zyskuje na popularności w erze cyfrowej. Polega on na promowaniu produktów i usług przy użyciu różnych kanałów online takich jak strony internetowe, media społecznościowe i e-maile. Celem marketingu internetowego jest przyciągnięcie uwagi i zaangażowanie potencjalnych klientów, poprawa świadomości marki oraz zwiększenie sprzedaży. W przeciwieństwie do tradycyjnych metod marketingowych, marketing internetowy pozwala na dokładne monitorowanie skuteczności działań marketingowych i dostosowywanie ich do potrzeb i zachowań klientów w czasie rzeczywistym. Dlatego coraz więcej firm inwestuje w marketing internetowy, aby dotrzeć do swojej grupy docelowej w wygodny i efektywny sposób.

Pozycjonowanie

Zdobywaj czołowe pozycje w Google. Wybierz skuteczną formę promocji w wyszukiwarce, zwiększ ruch na Twojej witrynie i wyprzedź konkurencję!

Kampanie reklamowe

najskuteczniejsze narzędzia promocji w internecie. Skorzystaj z kompleksowej i indywidualnej

Social Media

Zdobądź przywiązanie Klientów do Twojej marki. Zaangażuj ich poprzez Facebook, LinkedIn, YouTube, Instagram – dzięki nim sprzedawaj więcej!

Analityka webowa

Wykorzystaj Google Analytics, aby monitorować statystyki. Sprawdzaj wyniki na bieżąco i dowiedz się, które elementy strony wymagają optymalizacji.

Content webowy

Niech Twoja strona zacznie naprawdę sprzedawać! Przygotujemy dla Ciebie teksty, które wygenerują wartościowy ruch i będą przyjazne dla użytkowników.

Szkolenia

Działamy na rynku od kilkunastu lat i szczerze możemy powiedzieć, że marketing internetowy znamy „od podszewki”. Przyszedł czas na to, aby dzielić się wiedzą z Tobą!

O nas

W AlteMedia naszym głównym celem jest wspieranie klientów w rozwoju ich biznesu poprzez uczciwość i przejrzystość w działaniach.

Naszą wizją jest dostarczanie innowacyjnych usług i rozwiązań dla klientów na długo przed konkurencją.

AlteMedia to zespół profesjonalistów, którzy posiadają głęboką wiedzę w swojej branży i odczuwają ogromną satysfakcję z wykonywanej pracy. Nasz zespół składa się z kompetentnych specjalistów o dużych ambicjach, którzy idealnie wpisują się w naszą wizję jako firmy. Każdy z nas wnosi nienastąpione umiejętności, najwyższe wartości i indywidualne cechy, dzięki czemu jesteśmy w stanie stale się rozwijać i uczyć od siebie nawzajem.

W AlteMedia dbamy o to, aby atmosfera w pracy była przyjazna, co sprzyja efektywnemu działaniu i pomaga w osiąganiu kolejnych sukcesów. Stawiamy na działanie i nieprzerwany rozwój, dlatego nasze umiejętności i wiedzę poszerzamy biorąc udział w licznych szkoleniach i kursach.

Blog

Potrzebujesz aktualnej wiedzy z zakresu marketingu internetowego? Nasi specjaliści już zacierają ręce, aby Ci ją dostarczyć. Śledź naszego bloga i zagnij wszystkich ciekawostkami ze świata mediów społecznościowych, SEO oraz Google Ads. A to tylko część poruszanych przez nas tematów!

Google Ads
Aktualności

Jak realizować skuteczne kampanie Google Ads?

Jacek Kałuża

24 marca 2023

social media
Aktualności

Czy każda branża powinna być widoczna w mediach społecznościowych?

Karolina

10 marca 2023

sztuczna inteligencja
Aktualności

Jak wykorzystać sztuczną inteligencję w marketingu?

Marta

24 lutego 2023

Otrzymaj bezpłatną wycene usług

Nie chcesz korzystać z formularza? Napisz do nas na email [email protected] lub zadzwoń +48 507 507 520

Marta

Opiekun Klienta

Katarzyna

Opiekun Klienta

  Email*

  Telefon*

  Osoba odpowiedzialna za kontakt*

  Adres strony internetowej

  Jeśli posiadasz aktualnie stronę, daj nam na nią spojrzeć ;)

  Wiadomość