Marketing internetowy

Mońki

Dostarczamy wartościowy ruch, klientów i sprzedaż we wszystkich kanałach. W czym możemy ci pomóc?

pewny partnerpewny partner

Czym jest marketing internetowy?

Marketing internetowy to dziedzina, która zyskuje na popularności w erze cyfrowej. Polega on na promowaniu produktów i usług przy użyciu różnych kanałów online takich jak strony internetowe, media społecznościowe i e-maile. Celem marketingu internetowego jest przyciągnięcie uwagi i zaangażowanie potencjalnych klientów, poprawa świadomości marki oraz zwiększenie sprzedaży. W przeciwieństwie do tradycyjnych metod marketingowych, marketing internetowy pozwala na dokładne monitorowanie skuteczności działań marketingowych i dostosowywanie ich do potrzeb i zachowań klientów w czasie rzeczywistym. Dlatego coraz więcej firm inwestuje w marketing internetowy, aby dotrzeć do swojej grupy docelowej w wygodny i efektywny sposób.

Pozycjonowanie

Zdobywaj czołowe pozycje w Google. Wybierz skuteczną formę promocji w wyszukiwarce, zwiększ ruch na Twojej witrynie i wyprzedź konkurencję!

Kampanie reklamowe

najskuteczniejsze narzędzia promocji w internecie. Skorzystaj z kompleksowej i indywidualnej

Social Media

Zdobądź przywiązanie Klientów do Twojej marki. Zaangażuj ich poprzez Facebook, LinkedIn, YouTube, Instagram – dzięki nim sprzedawaj więcej!

Analityka webowa

Wykorzystaj Google Analytics, aby monitorować statystyki. Sprawdzaj wyniki na bieżąco i dowiedz się, które elementy strony wymagają optymalizacji.

Content webowy

Niech Twoja strona zacznie naprawdę sprzedawać! Przygotujemy dla Ciebie teksty, które wygenerują wartościowy ruch i będą przyjazne dla użytkowników.

Szkolenia

Działamy na rynku od kilkunastu lat i szczerze możemy powiedzieć, że marketing internetowy znamy „od podszewki”. Przyszedł czas na to, aby dzielić się wiedzą z Tobą!

O nas

W AlteMedia naszym głównym celem jest wspieranie klientów w rozwoju ich biznesu poprzez uczciwość i przejrzystość w działaniach.

Naszą wizją jest dostarczanie innowacyjnych usług i rozwiązań dla klientów na długo przed konkurencją.

AlteMedia to zespół profesjonalistów, którzy posiadają głęboką wiedzę w swojej branży i odczuwają ogromną satysfakcję z wykonywanej pracy. Nasz zespół składa się z kompetentnych specjalistów o dużych ambicjach, którzy idealnie wpisują się w naszą wizję jako firmy. Każdy z nas wnosi nienastąpione umiejętności, najwyższe wartości i indywidualne cechy, dzięki czemu jesteśmy w stanie stale się rozwijać i uczyć od siebie nawzajem.

W AlteMedia dbamy o to, aby atmosfera w pracy była przyjazna, co sprzyja efektywnemu działaniu i pomaga w osiąganiu kolejnych sukcesów. Stawiamy na działanie i nieprzerwany rozwój, dlatego nasze umiejętności i wiedzę poszerzamy biorąc udział w licznych szkoleniach i kursach.

Blog

Potrzebujesz aktualnej wiedzy z zakresu marketingu internetowego? Nasi specjaliści już zacierają ręce, aby Ci ją dostarczyć. Śledź naszego bloga i zagnij wszystkich ciekawostkami ze świata mediów społecznościowych, SEO oraz Google Ads. A to tylko część poruszanych przez nas tematów!

SEO pozycjonowanie trendy
Aktualności

SEO w 2024 – najnowsze trendy i techniki optymalizacji dla wyszukiwarek

Jacek Kałuża

19 marca 2024

Google Ads
Aktualności

Jak realizować skuteczne kampanie Google Ads?

Jacek Kałuża

24 marca 2023

social media
Aktualności

Czy każda branża powinna być widoczna w mediach społecznościowych?

Karolina

10 marca 2023

Otrzymaj bezpłatną wycene usług

Nie chcesz korzystać z formularza? Napisz do nas na email [email protected] lub zadzwoń +48 507 507 520

Marta

Opiekun Klienta

Katarzyna

Opiekun Klienta

  Email*

  Telefon*

  Osoba odpowiedzialna za kontakt*

  Adres strony internetowej

  Jeśli posiadasz aktualnie stronę, daj nam na nią spojrzeć ;)

  Wiadomość