Marketing internetowy

Międzyrzecz

Dostarczamy wartościowy ruch, klientów i sprzedaż we wszystkich kanałach. W czym możemy ci pomóc?

pewny partnerpewny partner

Dlaczego twoja firma powinna promować się w Internecie?

W dzisiejszych czasach, klienci coraz częściej korzystają z Internetu, aby znaleźć firmy i ich produkty lub usługi. Dlatego właśnie, jeśli Twoja firma nie promuje się w Internecie, może tracić cenny czas i pieniądze. Promocja w Internecie może zapewnić Twojej firmie potężne narzędzia marketingowe, takie jak strony internetowe, media społecznościowe i kampanie reklamowe online. Odpowiednie wykorzystanie tych narzędzi przyciągnie nowych klientów i umocni relacje z obecnymi. Całkowicie oparcie marketingowe na tradycyjnych metodach może być niewystarczające w dzisiejszym świecie technologicznym. Dlatego Twoja firma powinna zrobić kolejny krok i zainwestować w Internetową promocję.

Pozycjonowanie

Zdobywaj czołowe pozycje w Google. Wybierz skuteczną formę promocji w wyszukiwarce, zwiększ ruch na Twojej witrynie i wyprzedź konkurencję!

Kampanie reklamowe

najskuteczniejsze narzędzia promocji w internecie. Skorzystaj z kompleksowej i indywidualnej

Social Media

Zdobądź przywiązanie Klientów do Twojej marki. Zaangażuj ich poprzez Facebook, LinkedIn, YouTube, Instagram – dzięki nim sprzedawaj więcej!

Analityka webowa

Wykorzystaj Google Analytics, aby monitorować statystyki. Sprawdzaj wyniki na bieżąco i dowiedz się, które elementy strony wymagają optymalizacji.

Content webowy

Niech Twoja strona zacznie naprawdę sprzedawać! Przygotujemy dla Ciebie teksty, które wygenerują wartościowy ruch i będą przyjazne dla użytkowników.

Szkolenia

Działamy na rynku od kilkunastu lat i szczerze możemy powiedzieć, że marketing internetowy znamy „od podszewki”. Przyszedł czas na to, aby dzielić się wiedzą z Tobą!

O nas

Naszą misją jest wsparcie klientów w rozwoju ich biznesów oraz szczere i transparentne działanie. Naszą wizją jest dostarczanie innowacyjnych usług i rozwiązań dla klientów z dużym wyprzedzeniem przed konkurencją.

Zespół AlteMedia składa się z osób z dużą wiedzą w swojej branży i czerpiących ogromną satysfakcję z wykonywanej pracy. Nasz zespół to kompetentni specjaliści z wysokimi ambicjami, wpisujący się idealnie w wizję naszej firmy.

Każdy z nas wnosi do zespołu unikalne umiejętności, wartości oraz indywidualne cechy, co pozwala nam nieustannie się rozwijać i uczyć się od siebie nawzajem. Ważne jest dla nas, aby atmosfera w pracy była przyjazna, co sprzyja efektywnemu działaniu i pomaga w osiąganiu kolejnych sukcesów.

Stawiamy na działanie i ciągły rozwój, dlatego zdobywamy nowe umiejętności i wiedzę, biorąc udział w licznych szkoleniach i kursach.

Blog

Potrzebujesz aktualnej wiedzy z zakresu marketingu internetowego? Nasi specjaliści już zacierają ręce, aby Ci ją dostarczyć. Śledź naszego bloga i zagnij wszystkich ciekawostkami ze świata mediów społecznościowych, SEO oraz Google Ads. A to tylko część poruszanych przez nas tematów!

SEO pozycjonowanie trendy
Aktualności

SEO w 2024 – najnowsze trendy i techniki optymalizacji dla wyszukiwarek

Jacek Kałuża

19 marca 2024

Google Ads
Aktualności

Jak realizować skuteczne kampanie Google Ads?

Jacek Kałuża

24 marca 2023

social media
Aktualności

Czy każda branża powinna być widoczna w mediach społecznościowych?

Karolina

10 marca 2023

Otrzymaj bezpłatną wycene usług

Nie chcesz korzystać z formularza? Napisz do nas na email [email protected] lub zadzwoń +48 507 507 520

Marta

Opiekun Klienta

Katarzyna

Opiekun Klienta

  Email*

  Telefon*

  Osoba odpowiedzialna za kontakt*

  Adres strony internetowej

  Jeśli posiadasz aktualnie stronę, daj nam na nią spojrzeć ;)

  Wiadomość