Marketing internetowy

Międzyrzecz

Dostarczamy wartościowy ruch, klientów i sprzedaż we wszystkich kanałach. W czym możemy ci pomóc?

pewny partnerpewny partner

Dlaczego twoja firma powinna promować się w Internecie?

W dzisiejszych czasach, klienci coraz częściej korzystają z Internetu, aby znaleźć firmy i ich produkty lub usługi. Dlatego właśnie, jeśli Twoja firma nie promuje się w Internecie, może tracić cenny czas i pieniądze. Promocja w Internecie może zapewnić Twojej firmie potężne narzędzia marketingowe, takie jak strony internetowe, media społecznościowe i kampanie reklamowe online. Odpowiednie wykorzystanie tych narzędzi przyciągnie nowych klientów i umocni relacje z obecnymi. Całkowicie oparcie marketingowe na tradycyjnych metodach może być niewystarczające w dzisiejszym świecie technologicznym. Dlatego Twoja firma powinna zrobić kolejny krok i zainwestować w Internetową promocję.

Pozycjonowanie

Zdobywaj czołowe pozycje w Google. Wybierz skuteczną formę promocji w wyszukiwarce, zwiększ ruch na Twojej witrynie i wyprzedź konkurencję!

Kampanie reklamowe

najskuteczniejsze narzędzia promocji w internecie. Skorzystaj z kompleksowej i indywidualnej

Social Media

Zdobądź przywiązanie Klientów do Twojej marki. Zaangażuj ich poprzez Facebook, LinkedIn, YouTube, Instagram – dzięki nim sprzedawaj więcej!

Analityka webowa

Wykorzystaj Google Analytics, aby monitorować statystyki. Sprawdzaj wyniki na bieżąco i dowiedz się, które elementy strony wymagają optymalizacji.

Content webowy

Niech Twoja strona zacznie naprawdę sprzedawać! Przygotujemy dla Ciebie teksty, które wygenerują wartościowy ruch i będą przyjazne dla użytkowników.

Szkolenia

Działamy na rynku od kilkunastu lat i szczerze możemy powiedzieć, że marketing internetowy znamy „od podszewki”. Przyszedł czas na to, aby dzielić się wiedzą z Tobą!

O nas

Naszą misją jest wsparcie klientów w rozwoju ich biznesów oraz szczere i transparentne działanie. Naszą wizją jest dostarczanie innowacyjnych usług i rozwiązań dla klientów z dużym wyprzedzeniem przed konkurencją.

Zespół AlteMedia składa się z osób z dużą wiedzą w swojej branży i czerpiących ogromną satysfakcję z wykonywanej pracy. Nasz zespół to kompetentni specjaliści z wysokimi ambicjami, wpisujący się idealnie w wizję naszej firmy.

Każdy z nas wnosi do zespołu unikalne umiejętności, wartości oraz indywidualne cechy, co pozwala nam nieustannie się rozwijać i uczyć się od siebie nawzajem. Ważne jest dla nas, aby atmosfera w pracy była przyjazna, co sprzyja efektywnemu działaniu i pomaga w osiąganiu kolejnych sukcesów.

Stawiamy na działanie i ciągły rozwój, dlatego zdobywamy nowe umiejętności i wiedzę, biorąc udział w licznych szkoleniach i kursach.

Blog

Potrzebujesz aktualnej wiedzy z zakresu marketingu internetowego? Nasi specjaliści już zacierają ręce, aby Ci ją dostarczyć. Śledź naszego bloga i zagnij wszystkich ciekawostkami ze świata mediów społecznościowych, SEO oraz Google Ads. A to tylko część poruszanych przez nas tematów!

Google Ads
Aktualności

Jak realizować skuteczne kampanie Google Ads?

Jacek Kałuża

24 marca 2023

social media
Aktualności

Czy każda branża powinna być widoczna w mediach społecznościowych?

Karolina

10 marca 2023

sztuczna inteligencja
Aktualności

Jak wykorzystać sztuczną inteligencję w marketingu?

Marta

24 lutego 2023

Otrzymaj bezpłatną wycene usług

Nie chcesz korzystać z formularza? Napisz do nas na email [email protected] lub zadzwoń +48 507 507 520

Marta

Opiekun Klienta

Katarzyna

Opiekun Klienta

  Email*

  Telefon*

  Osoba odpowiedzialna za kontakt*

  Adres strony internetowej

  Jeśli posiadasz aktualnie stronę, daj nam na nią spojrzeć ;)

  Wiadomość