Marketing internetowy

Michałowo

Dostarczamy wartościowy ruch, klientów i sprzedaż we wszystkich kanałach. W czym możemy ci pomóc?

pewny partnerpewny partner

Czym jest marketing internetowy?

Marketing internetowy to dziedzina, która stale rozwija się wraz z postępem technologicznym. Polega na wykorzystaniu różnych narzędzi internetowych, takich jak strony internetowe, media społecznościowe, reklamy online czy kampanie e-mailowe, w celu promocji produktów, usług czy marki. Dzięki marketingowi internetowemu firmy mogą docierać do swojej grupy docelowej w sposób bardziej skuteczny i efektywny niż tradycyjne metody. Jednym z największych atutów tego rodzaju promocji jest możliwość mierzenia skuteczności działań, co umożliwia precyzyjne dostosowanie strategii do potrzeb i oczekiwań klientów. Właściwie prowadzony marketing internetowy jest kluczowy w dzisiejszych czasach dla rozwoju każdej firmy.

Pozycjonowanie

Zdobywaj czołowe pozycje w Google. Wybierz skuteczną formę promocji w wyszukiwarce, zwiększ ruch na Twojej witrynie i wyprzedź konkurencję!

Kampanie reklamowe

najskuteczniejsze narzędzia promocji w internecie. Skorzystaj z kompleksowej i indywidualnej

Social Media

Zdobądź przywiązanie Klientów do Twojej marki. Zaangażuj ich poprzez Facebook, LinkedIn, YouTube, Instagram – dzięki nim sprzedawaj więcej!

Analityka webowa

Wykorzystaj Google Analytics, aby monitorować statystyki. Sprawdzaj wyniki na bieżąco i dowiedz się, które elementy strony wymagają optymalizacji.

Content webowy

Niech Twoja strona zacznie naprawdę sprzedawać! Przygotujemy dla Ciebie teksty, które wygenerują wartościowy ruch i będą przyjazne dla użytkowników.

Szkolenia

Działamy na rynku od kilkunastu lat i szczerze możemy powiedzieć, że marketing internetowy znamy „od podszewki”. Przyszedł czas na to, aby dzielić się wiedzą z Tobą!

O nas

W AlteMedia naszym celem jest wspieranie klientów w rozwoju ich biznesów, działając zgodnie z zasadami uczciwości i przejrzystości.

Naszą wizjami jest dostarczaniu innowacyjnych usług i rozwiązań klientom znacznie wcześniej niż konkurencja. AlteMedia to zespół ekspertów branżowych, którzy są pasjonatami swoich dziedzin i czerpią ogromną satysfakcję z wykonywanej pracy. Nasz zespół składa się z kompetentnych specjalistów o dużych ambicjach, którzy idealnie wpisują się w wizję naszej firmy.

Każdy z nas wnosi nieocenione umiejętności, najwyższe wartości i indywidualne cechy, co pozwala nam stale się rozwijać i uczyć od siebie nawzajem. Tworzymy atmosferę pracy sprzyjającą efektywnemu działaniu i pomagającą w osiąganiu kolejnych sukcesów. Skupiamy się na działaniu i nieustannym rozwoju, dlatego stale poszerzamy nasze umiejętności i wiedzę, uczestnicząc w licznych szkoleniach i kursach.

Blog

Potrzebujesz aktualnej wiedzy z zakresu marketingu internetowego? Nasi specjaliści już zacierają ręce, aby Ci ją dostarczyć. Śledź naszego bloga i zagnij wszystkich ciekawostkami ze świata mediów społecznościowych, SEO oraz Google Ads. A to tylko część poruszanych przez nas tematów!

Google Ads
Aktualności

Jak realizować skuteczne kampanie Google Ads?

Jacek Kałuża

24 marca 2023

social media
Aktualności

Czy każda branża powinna być widoczna w mediach społecznościowych?

Karolina

10 marca 2023

sztuczna inteligencja
Aktualności

Jak wykorzystać sztuczną inteligencję w marketingu?

Marta

24 lutego 2023

Otrzymaj bezpłatną wycene usług

Nie chcesz korzystać z formularza? Napisz do nas na email [email protected] lub zadzwoń +48 507 507 520

Marta

Opiekun Klienta

Katarzyna

Opiekun Klienta

  Email*

  Telefon*

  Osoba odpowiedzialna za kontakt*

  Adres strony internetowej

  Jeśli posiadasz aktualnie stronę, daj nam na nią spojrzeć ;)

  Wiadomość