Marketing internetowy

Lubin

Dostarczamy wartościowy ruch, klientów i sprzedaż we wszystkich kanałach. W czym możemy ci pomóc?

pewny partnerpewny partner

Czym jest marketing internetowy?

Marketing internetowy to dziedzina, która z roku na rok zyskuje na popularności i staje się coraz bardziej złożona. Polega on na promocji produktów, usług lub idei poprzez różnego rodzaju narzędzia i kanały internetowe. W dzisiejszych czasach, kiedy klienci coraz chętniej korzystają z internetu w celu wyszukiwania informacji oraz zakupów, marketing internetowy stał się nieodłącznym elementem strategii marketingowych wielu firm. Dzięki niemu przedsiębiorcy mogą dotrzeć do potencjalnych klientów w bardziej efektywny i precyzyjny sposób, zwiększając tym samym swoją popularność i sprzedaż. W ramach marketingu internetowego stosuje się takie narzędzia jak reklama w Google, kampanie mailingowe, content marketing, social media marketing czy pozycjonowanie stron internetowych.

Pozycjonowanie

Zdobywaj czołowe pozycje w Google. Wybierz skuteczną formę promocji w wyszukiwarce, zwiększ ruch na Twojej witrynie i wyprzedź konkurencję!

Kampanie reklamowe

najskuteczniejsze narzędzia promocji w internecie. Skorzystaj z kompleksowej i indywidualnej

Social Media

Zdobądź przywiązanie Klientów do Twojej marki. Zaangażuj ich poprzez Facebook, LinkedIn, YouTube, Instagram – dzięki nim sprzedawaj więcej!

Analityka webowa

Wykorzystaj Google Analytics, aby monitorować statystyki. Sprawdzaj wyniki na bieżąco i dowiedz się, które elementy strony wymagają optymalizacji.

Content webowy

Niech Twoja strona zacznie naprawdę sprzedawać! Przygotujemy dla Ciebie teksty, które wygenerują wartościowy ruch i będą przyjazne dla użytkowników.

Szkolenia

Działamy na rynku od kilkunastu lat i szczerze możemy powiedzieć, że marketing internetowy znamy „od podszewki”. Przyszedł czas na to, aby dzielić się wiedzą z Tobą!

O nas

AlteMedia to firma, która z pasją i zaangażowaniem wspiera klientów w osiąganiu sukcesu dzięki skutecznym strategiom marketingowym.

Naszą misją jest tworzenie innowacyjnych rozwiązań, które pozwalają naszym klientom wyróżnić się na rynku i zwiększyć swoją obecność online. Nasz zespół składa się z utalentowanych specjalistów, którzy posiadają głęboką wiedzę i umiejętności w zakresie marketingu internetowego. Jesteśmy zespołem kreatywnym, elastycznym i zawsze dążymy do osiągnięcia najwyższej jakości usług.

W AlteMedia inwestujemy w naszych pracowników, zapewniając im możliwość rozwoju i ciągłego poszerzania swoich umiejętności, aby byli na czele nowych trendów i technologii w branży.

Blog

Potrzebujesz aktualnej wiedzy z zakresu marketingu internetowego? Nasi specjaliści już zacierają ręce, aby Ci ją dostarczyć. Śledź naszego bloga i zagnij wszystkich ciekawostkami ze świata mediów społecznościowych, SEO oraz Google Ads. A to tylko część poruszanych przez nas tematów!

wideo marketing kampanie
Bez kategorii

Marketing wideo – jak wykorzystać potencjał wideo do zwiększenia zaangażowania i konwersji?

Piotr Antoszek

17 kwietnia 2024

SEO pozycjonowanie trendy
Aktualności

SEO w 2024 – najnowsze trendy i techniki optymalizacji dla wyszukiwarek

Jacek Kałuża

19 marca 2024

Google Ads
Aktualności

Jak realizować skuteczne kampanie Google Ads?

Jacek Kałuża

24 marca 2023

Otrzymaj bezpłatną wycene usług

Nie chcesz korzystać z formularza? Napisz do nas na email [email protected] lub zadzwoń +48 507 507 520

Marta

Opiekun Klienta

Katarzyna

Opiekun Klienta

  Email*

  Telefon*

  Osoba odpowiedzialna za kontakt*

  Adres strony internetowej

  Jeśli posiadasz aktualnie stronę, daj nam na nią spojrzeć ;)

  Wiadomość