Marketing internetowy

Łomża

Dostarczamy wartościowy ruch, klientów i sprzedaż we wszystkich kanałach. W czym możemy ci pomóc?

pewny partnerpewny partner

Czym jest marketing internetowy?

Marketing internetowy to dziedzina, która w ostatnim czasie zyskała ogromną popularność. Polega on na promowaniu produktów i usług za pomocą różnych kanałów online, takich jak strony internetowe, media społecznościowe czy reklamy online. Jest to niezwykle ważne narzędzie dla firm, które chcą dotrzeć do swoich klientów na całym świecie. Marketing internetowy daje przedsiębiorcom możliwość pozyskiwania nowych klientów, zwiększenia sprzedaży oraz budowania budowanie wizerunku firmy. Warto wiedzieć, że marketing internetowy składa się z wielu dziedzin, takich jak SEO, content marketing czy e-mail marketing, i to właśnie dzięki nim można osiągnąć sukces w sieci.

Pozycjonowanie

Zdobywaj czołowe pozycje w Google. Wybierz skuteczną formę promocji w wyszukiwarce, zwiększ ruch na Twojej witrynie i wyprzedź konkurencję!

Kampanie reklamowe

najskuteczniejsze narzędzia promocji w internecie. Skorzystaj z kompleksowej i indywidualnej

Social Media

Zdobądź przywiązanie Klientów do Twojej marki. Zaangażuj ich poprzez Facebook, LinkedIn, YouTube, Instagram – dzięki nim sprzedawaj więcej!

Analityka webowa

Wykorzystaj Google Analytics, aby monitorować statystyki. Sprawdzaj wyniki na bieżąco i dowiedz się, które elementy strony wymagają optymalizacji.

Content webowy

Niech Twoja strona zacznie naprawdę sprzedawać! Przygotujemy dla Ciebie teksty, które wygenerują wartościowy ruch i będą przyjazne dla użytkowników.

Szkolenia

Działamy na rynku od kilkunastu lat i szczerze możemy powiedzieć, że marketing internetowy znamy „od podszewki”. Przyszedł czas na to, aby dzielić się wiedzą z Tobą!

O nas

Naszym celem jest wsparcie klientów w rozwoju ich biznesów oraz być szczerym i transparentnym w działaniach.

Naszą wizją jest dostarczanie innowacyjnych usług i rozwiązań dla klientów wcześniej niż konkurencja. W AlteMedia pracują osoby mające wiedzę z ich branży, a także czerpiące z tego dużą satysfakcję.

Nasz zespół składa się z kompetentnych specjalistów, których główną cechą jest ich duża ambicja, co idealnie pasuje do naszej firmy. Każdy z nas wnosi unikalne umiejętności, wartości i cechy, dzięki czemu stale się rozwijamy i uczymy od siebie nawzajem. Dbamy o przyjazną atmosferę pracy, która sprzyja efektywnemu działaniu i pomaga w osiąganiu kolejnych sukcesów.

Stawiamy na działanie i ciągły rozwój, dlatego również rozwijamy nasze umiejętności i wiedzę poprzez liczne szkolenia i kursy.

Blog

Potrzebujesz aktualnej wiedzy z zakresu marketingu internetowego? Nasi specjaliści już zacierają ręce, aby Ci ją dostarczyć. Śledź naszego bloga i zagnij wszystkich ciekawostkami ze świata mediów społecznościowych, SEO oraz Google Ads. A to tylko część poruszanych przez nas tematów!

strategia marketingowa
Blog

Strategie content marketingowe w mediach społecznościowych – co działa najlepiej?

Piotr Antoszek

17 maja 2024

pozycjonowanie lokalne marketing internetowy
Bez kategorii

Pozycjonowanie lokalne: jak skutecznie zdobyć klientów w swoim regionie?

Piotr Antoszek

17 maja 2024

wideo marketing kampanie
Bez kategorii

Marketing wideo – jak wykorzystać potencjał wideo do zwiększenia zaangażowania i konwersji?

Piotr Antoszek

17 kwietnia 2024

Otrzymaj bezpłatną wycene usług

Nie chcesz korzystać z formularza? Napisz do nas na email [email protected] lub zadzwoń +48 507 507 520

Marta

Opiekun Klienta

Katarzyna

Opiekun Klienta

  Email*

  Telefon*

  Osoba odpowiedzialna za kontakt*

  Adres strony internetowej

  Jeśli posiadasz aktualnie stronę, daj nam na nią spojrzeć ;)

  Wiadomość