Marketing internetowy

Łobez

Dostarczamy wartościowy ruch, klientów i sprzedaż we wszystkich kanałach. W czym możemy ci pomóc?

pewny partnerpewny partner

Czym jest marketing internetowy?

Marketing internetowy to obecnie jedno z kluczowych narzędzi, które pozwala na zwiększenie zasięgu i skuteczności działań biznesowych. Dlaczego warto korzystać z tej formy promocji? Przede wszystkim ze względu na potężny potencjał internetu - codziennie dziesiątki milionów osób przegląda internet, a korzystanie z różnych platform społecznościowych stało się już normą. To tam możemy dotrzeć do naszej grupy docelowej, co przekłada się na wzrost sprzedaży. Marketing internetowy daje nam również możliwość precyzyjnego targetowania, czyli kierowania reklam w sposób optymalny, tak aby trafiały do osób zainteresowanych naszymi produktami lub usługami. Dzięki temu oszczędzamy czas i pieniądze, jednocześnie zwiększając skuteczność działań biznesowych.

Pozycjonowanie

Zdobywaj czołowe pozycje w Google. Wybierz skuteczną formę promocji w wyszukiwarce, zwiększ ruch na Twojej witrynie i wyprzedź konkurencję!

Kampanie reklamowe

najskuteczniejsze narzędzia promocji w internecie. Skorzystaj z kompleksowej i indywidualnej

Social Media

Zdobądź przywiązanie Klientów do Twojej marki. Zaangażuj ich poprzez Facebook, LinkedIn, YouTube, Instagram – dzięki nim sprzedawaj więcej!

Analityka webowa

Wykorzystaj Google Analytics, aby monitorować statystyki. Sprawdzaj wyniki na bieżąco i dowiedz się, które elementy strony wymagają optymalizacji.

Content webowy

Niech Twoja strona zacznie naprawdę sprzedawać! Przygotujemy dla Ciebie teksty, które wygenerują wartościowy ruch i będą przyjazne dla użytkowników.

Szkolenia

Działamy na rynku od kilkunastu lat i szczerze możemy powiedzieć, że marketing internetowy znamy „od podszewki”. Przyszedł czas na to, aby dzielić się wiedzą z Tobą!

O nas

Jeśli szukasz pomocy w promowaniu swojego biznesu w internecie, to Alte Media może Cię uratować! Od kilkunastu lat zespół ekspertów pracuje nad rozwojem i testowaniem skutecznych narzędzi marketingowych w sieci.

Zatrudniamy specjalistów i pasjonatów, którzy znają się na temacie jak mało kto. Jesteśmy Certyfikowanym Partnerem Google, dzięki czemu wiemy jak skutecznie wykorzystać wyszukiwarki do zwiększenia sprzedaży i poprawy wizerunku Twojej firmy.

Naszą mocną stroną jest kompleksowość działań - przygotujemy dla Ciebie pełną strategię reklamową w internecie i zajmiemy się jej wdrożeniem.

Regularnie monitorujemy postępy, aby na bieżąco ulepszać nasze działania i zapewnić naszym klientom najlepsze wyniki. Dla nas nic nie jest niemożliwe, a nawet jeśli jest, to zawsze znajdziemy sposób, aby Ci pomóc. Czasem trzeba trochę poczekać, ale z nami na pokładzie warto zainwestować w marketing internetowy!

Blog

Potrzebujesz aktualnej wiedzy z zakresu marketingu internetowego? Nasi specjaliści już zacierają ręce, aby Ci ją dostarczyć. Śledź naszego bloga i zagnij wszystkich ciekawostkami ze świata mediów społecznościowych, SEO oraz Google Ads. A to tylko część poruszanych przez nas tematów!

strategia marketingowa
Blog

Strategie content marketingowe w mediach społecznościowych – co działa najlepiej?

Piotr Antoszek

17 maja 2024

pozycjonowanie lokalne marketing internetowy
Bez kategorii

Pozycjonowanie lokalne: jak skutecznie zdobyć klientów w swoim regionie?

Piotr Antoszek

17 maja 2024

wideo marketing kampanie
Bez kategorii

Marketing wideo – jak wykorzystać potencjał wideo do zwiększenia zaangażowania i konwersji?

Piotr Antoszek

17 kwietnia 2024

Otrzymaj bezpłatną wycene usług

Nie chcesz korzystać z formularza? Napisz do nas na email [email protected] lub zadzwoń +48 507 507 520

Marta

Opiekun Klienta

Katarzyna

Opiekun Klienta

  Email*

  Telefon*

  Osoba odpowiedzialna za kontakt*

  Adres strony internetowej

  Jeśli posiadasz aktualnie stronę, daj nam na nią spojrzeć ;)

  Wiadomość