Marketing internetowy

Lipno

Dostarczamy wartościowy ruch, klientów i sprzedaż we wszystkich kanałach. W czym możemy ci pomóc?

pewny partnerpewny partner

Czym jest marketing internetowy?

Marketing internetowy jest dziś jednym z najważniejszych narzędzi, które umożliwia zwiększenie zasięgu i efektywności działań biznesowych. Dlaczego warto zatem korzystać z tej formy promocji? Przede wszystkim ze względu na ogromny potencjał internetu - codziennie dziesiątki milionów ludzi przegląda sieć, a korzystanie z różnych platform społecznościowych jest już niemal standardem. To właśnie tam możemy dotrzeć do naszej grupy docelowej, co będzie miało bezpośredni wpływ na wzrost naszej sprzedaży. Marketing internetowy daje nam również możliwość precyzyjnego targetowania, czyli kierowania reklam w sposób optymalny tak, aby dotrzeć do osób zainteresowanych naszymi produktami lub usługami. Dzięki temu oszczędzamy czas i pieniądze, a jednocześnie zwiększamy skuteczność działań biznesowych.

Pozycjonowanie

Zdobywaj czołowe pozycje w Google. Wybierz skuteczną formę promocji w wyszukiwarce, zwiększ ruch na Twojej witrynie i wyprzedź konkurencję!

Kampanie reklamowe

najskuteczniejsze narzędzia promocji w internecie. Skorzystaj z kompleksowej i indywidualnej

Social Media

Zdobądź przywiązanie Klientów do Twojej marki. Zaangażuj ich poprzez Facebook, LinkedIn, YouTube, Instagram – dzięki nim sprzedawaj więcej!

Analityka webowa

Wykorzystaj Google Analytics, aby monitorować statystyki. Sprawdzaj wyniki na bieżąco i dowiedz się, które elementy strony wymagają optymalizacji.

Content webowy

Niech Twoja strona zacznie naprawdę sprzedawać! Przygotujemy dla Ciebie teksty, które wygenerują wartościowy ruch i będą przyjazne dla użytkowników.

Szkolenia

Działamy na rynku od kilkunastu lat i szczerze możemy powiedzieć, że marketing internetowy znamy „od podszewki”. Przyszedł czas na to, aby dzielić się wiedzą z Tobą!

O nas

Alte Media to zespół ekspertów, który specjalizuje się w marketingu internetowym.

Działamy od kilkunastu lat, co pozwoliło nam zgłębić wiedzę na temat działań promocyjnych w sieci. Zaufało nam wielu zadowolonych klientów, którzy skorzystali z naszych usług. Jesteśmy Certyfikowanym Partnerem Google, co oznacza, że jesteśmy w stanie podołać każdemu zadaniu związanemu z reklamą w wyszukiwarkach.

Nasz zespół składa się z pasjonatów, którzy cały czas testują i doskonalą swoją wiedzę. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować kompleksowe działania promocyjne, które maksymalizują korzyści zarówno sprzedażowe jak i wizerunkowe. Naszym klientom oferujemy pełną strategię działań w Internecie oraz prowadzimy stały monitoring postępów.

Jeżeli poszukujesz specjalistów, którzy pomogą Ci wykorzystać pełny potencjał reklamy w internecie to trafiłeś we właściwe miejsce!

Blog

Potrzebujesz aktualnej wiedzy z zakresu marketingu internetowego? Nasi specjaliści już zacierają ręce, aby Ci ją dostarczyć. Śledź naszego bloga i zagnij wszystkich ciekawostkami ze świata mediów społecznościowych, SEO oraz Google Ads. A to tylko część poruszanych przez nas tematów!

Remarketing działania w marketingu internetowym
Blog

Remarketing – jak skutecznie odzyskać utraconych klientów?

Piotr Antoszek

25 czerwca 2024

SEO
Blog

Kompletny przewodnik po pozycjonowaniu stron i SEO

Piotr Antoszek

19 czerwca 2024

działania marketingowe
Aktualności

Jak budować markę online – kluczowe kroki do sukcesu

Piotr Antoszek

12 czerwca 2024

Otrzymaj bezpłatną wycene usług

Nie chcesz korzystać z formularza? Napisz do nas na email [email protected] lub zadzwoń +48 507 507 520

Marta

Opiekun Klienta

Katarzyna

Opiekun Klienta

  Email*

  Telefon*

  Osoba odpowiedzialna za kontakt*

  Adres strony internetowej

  Jeśli posiadasz aktualnie stronę, daj nam na nią spojrzeć ;)

  Wiadomość