Marketing internetowy

Łeba

Dostarczamy wartościowy ruch, klientów i sprzedaż we wszystkich kanałach. W czym możemy ci pomóc?

pewny partnerpewny partner

Czym jest marketing internetowy?

Marketing internetowy jest obecnie jednym z najważniejszych narzędzi mających na celu zwiększenie zasięgu i skuteczności działań biznesowych. Dlaczego warto zatem korzystać z tej formy promocji? Przede wszystkim ze względu na ogromny potencjał, jaki niesie ze sobą Internet - codziennie dziesiątki milionów ludzi przegląda sieć, a korzystanie z różnych platform społecznościowych jest już niemal standardem. To właśnie tam możemy dotrzeć do naszej grupy docelowej, co przekłada się bezpośrednio na wzrost sprzedaży. Marketing internetowy daje nam również możliwość precyzyjnego targetowania, czyli skierowania reklam w optymalny sposób, aby trafiły do osób zainteresowanych naszymi produktami lub usługami. Dzięki temu oszczędzamy zarówno czas, jak i pieniądze, jednocześnie zwiększając skuteczność naszych działań biznesowych.

Pozycjonowanie

Zdobywaj czołowe pozycje w Google. Wybierz skuteczną formę promocji w wyszukiwarce, zwiększ ruch na Twojej witrynie i wyprzedź konkurencję!

Kampanie reklamowe

najskuteczniejsze narzędzia promocji w internecie. Skorzystaj z kompleksowej i indywidualnej

Social Media

Zdobądź przywiązanie Klientów do Twojej marki. Zaangażuj ich poprzez Facebook, LinkedIn, YouTube, Instagram – dzięki nim sprzedawaj więcej!

Analityka webowa

Wykorzystaj Google Analytics, aby monitorować statystyki. Sprawdzaj wyniki na bieżąco i dowiedz się, które elementy strony wymagają optymalizacji.

Content webowy

Niech Twoja strona zacznie naprawdę sprzedawać! Przygotujemy dla Ciebie teksty, które wygenerują wartościowy ruch i będą przyjazne dla użytkowników.

Szkolenia

Działamy na rynku od kilkunastu lat i szczerze możemy powiedzieć, że marketing internetowy znamy „od podszewki”. Przyszedł czas na to, aby dzielić się wiedzą z Tobą!

O nas

Alte Media to zespół pasjonatów marketingu internetowego, którzy od kilkunastu lat pomagają swoim klientom w wykorzystaniu skutecznych działań promocyjnych w internecie.

Jesteśmy dumni, że jesteśmy Certyfikowanym Partnerem Google i możemy dzięki temu maksymalizować korzyści zarówno sprzedażowe, jak i wizerunkowe.

Nasza firma działa kompleksowo, od pełnej strategii działań aż po monitoring postępów, aby zawsze zapewnić naszym klientom najlepsze rezultaty. Jesteśmy ekspertami w różnych narzędziach i ciągle testujemy nowe rozwiązania, by nasze działania były zawsze na najwyższym poziomie.

Jeśli chcesz osiągnąć sukces w reklamowaniu swojego biznesu w internecie, to właśnie znalazłeś odpowiedni zespół ekspertów.

Wiemy, że na niektóre rzeczy trzeba poczekać, ale my zawsze dążymy do optymalizacji rezultatów i spełnienia potrzeb naszych klientów.

Blog

Potrzebujesz aktualnej wiedzy z zakresu marketingu internetowego? Nasi specjaliści już zacierają ręce, aby Ci ją dostarczyć. Śledź naszego bloga i zagnij wszystkich ciekawostkami ze świata mediów społecznościowych, SEO oraz Google Ads. A to tylko część poruszanych przez nas tematów!

SEO pozycjonowanie trendy
Aktualności

SEO w 2024 – najnowsze trendy i techniki optymalizacji dla wyszukiwarek

Jacek Kałuża

19 marca 2024

Google Ads
Aktualności

Jak realizować skuteczne kampanie Google Ads?

Jacek Kałuża

24 marca 2023

social media
Aktualności

Czy każda branża powinna być widoczna w mediach społecznościowych?

Karolina

10 marca 2023

Otrzymaj bezpłatną wycene usług

Nie chcesz korzystać z formularza? Napisz do nas na email [email protected] lub zadzwoń +48 507 507 520

Marta

Opiekun Klienta

Katarzyna

Opiekun Klienta

  Email*

  Telefon*

  Osoba odpowiedzialna za kontakt*

  Adres strony internetowej

  Jeśli posiadasz aktualnie stronę, daj nam na nią spojrzeć ;)

  Wiadomość