Marketing internetowy

Łasin

Dostarczamy wartościowy ruch, klientów i sprzedaż we wszystkich kanałach. W czym możemy ci pomóc?

pewny partnerpewny partner

Czym jest marketing internetowy?

Marketing internetowy to obecnie jedno z najważniejszych narzędzi, które umożliwia poszerzenie zasięgu i efektywności działań biznesowych. Dlaczego warto zatem korzystać z tej formy promocji? Przede wszystkim ze względu na ogromny potencjał Internetu - codziennie dziesiątki milionów ludzi przegląda internet, a korzystanie z różnych platform społecznościowych stało się już zjawiskiem standardowym. To właśnie tam możemy dotrzeć do naszej grupy docelowej, co przekłada się na wzrost sprzedaży. Ponadto marketing internetowy umożliwia precyzyjne targetowanie, czyli kierowanie reklam w sposób optymalny, tak aby trafiały do ludzi zainteresowanych naszymi produktami lub usługami. Dzięki temu oszczędzamy czas i pieniądze, a jednocześnie zwiększamy skuteczność działań biznesowych.

Pozycjonowanie

Zdobywaj czołowe pozycje w Google. Wybierz skuteczną formę promocji w wyszukiwarce, zwiększ ruch na Twojej witrynie i wyprzedź konkurencję!

Kampanie reklamowe

najskuteczniejsze narzędzia promocji w internecie. Skorzystaj z kompleksowej i indywidualnej

Social Media

Zdobądź przywiązanie Klientów do Twojej marki. Zaangażuj ich poprzez Facebook, LinkedIn, YouTube, Instagram – dzięki nim sprzedawaj więcej!

Analityka webowa

Wykorzystaj Google Analytics, aby monitorować statystyki. Sprawdzaj wyniki na bieżąco i dowiedz się, które elementy strony wymagają optymalizacji.

Content webowy

Niech Twoja strona zacznie naprawdę sprzedawać! Przygotujemy dla Ciebie teksty, które wygenerują wartościowy ruch i będą przyjazne dla użytkowników.

Szkolenia

Działamy na rynku od kilkunastu lat i szczerze możemy powiedzieć, że marketing internetowy znamy „od podszewki”. Przyszedł czas na to, aby dzielić się wiedzą z Tobą!

O nas

Od kilku lat działamy na rynku marketingu internetowego. Jesteśmy zespołem specjalistów i pasjonatów tej dziedziny, którzy zdobywają wiedzę i doświadczenie każdego dnia. Nasze doświadczenie pozwala nam pomagać naszym klientom w sprawnym wykorzystywaniu działań promocyjnych w wyszukiwarkach, co przekłada się na korzyści zarówno sprzedażowe, jak i wizerunkowe. Całkowicie rozumiemy potrzeby naszych klientów i oferujemy kompleksowe usługi, począwszy od tworzenia strategii aż po jej wdrażanie oraz stały monitoring postępów.

Jesteśmy dumni z faktu, że jesteśmy Certyfikowanym Partnerem Google - to tylko potwierdza naszą wiedzę i umiejętności. Jeśli potrzebujesz pomocy w reklamowaniu swojego biznesu w Internecie, jesteś we właściwym miejscu.

Alte Media to zespół ekspertów zajmujący się promocją w Internecie, którzy zawsze testują nowe rozwiązania, aby nasze usługi były jak najbardziej skuteczne.

Wiemy, że nie ma rzeczy niemożliwych, ale na niektóre trzeba poczekać. Zaufaj nam i pozwól nam pomóc Ci osiągnąć sukces w Internecie!

Blog

Potrzebujesz aktualnej wiedzy z zakresu marketingu internetowego? Nasi specjaliści już zacierają ręce, aby Ci ją dostarczyć. Śledź naszego bloga i zagnij wszystkich ciekawostkami ze świata mediów społecznościowych, SEO oraz Google Ads. A to tylko część poruszanych przez nas tematów!

wideo marketing kampanie
Bez kategorii

Marketing wideo – jak wykorzystać potencjał wideo do zwiększenia zaangażowania i konwersji?

Piotr Antoszek

17 kwietnia 2024

SEO pozycjonowanie trendy
Aktualności

SEO w 2024 – najnowsze trendy i techniki optymalizacji dla wyszukiwarek

Jacek Kałuża

19 marca 2024

Google Ads
Aktualności

Jak realizować skuteczne kampanie Google Ads?

Jacek Kałuża

24 marca 2023

Otrzymaj bezpłatną wycene usług

Nie chcesz korzystać z formularza? Napisz do nas na email [email protected] lub zadzwoń +48 507 507 520

Marta

Opiekun Klienta

Katarzyna

Opiekun Klienta

  Email*

  Telefon*

  Osoba odpowiedzialna za kontakt*

  Adres strony internetowej

  Jeśli posiadasz aktualnie stronę, daj nam na nią spojrzeć ;)

  Wiadomość