Marketing internetowy

Łapy

Dostarczamy wartościowy ruch, klientów i sprzedaż we wszystkich kanałach. W czym możemy ci pomóc?

pewny partnerpewny partner

Czym jest marketing internetowy?

Marketing internetowy to strategia promocji produktów lub usług w internecie. Jest to bardzo skuteczny sposób dotarcia do szerokiego grona odbiorców, zwłaszcza w dobie cyfrowej rewolucji. Dzięki wykorzystaniu różnych narzędzi, takich jak social media, reklamy w wyszukiwarkach czy kampanie mailingowe, przedsiębiorcy mogą skutecznie budować swoją markę oraz zwiększać sprzedaż. Marketing internetowy pozwala na prowadzenie dokładnej analizy efektywności działań oraz na dopasowywanie strategii w czasie rzeczywistym. Jeśli chcesz rozwijać swoją firmę i dotrzeć do jeszcze większej liczby klientów, marketing internetowy może stać się Twoim kluczem do sukcesu.

Pozycjonowanie

Zdobywaj czołowe pozycje w Google. Wybierz skuteczną formę promocji w wyszukiwarce, zwiększ ruch na Twojej witrynie i wyprzedź konkurencję!

Kampanie reklamowe

najskuteczniejsze narzędzia promocji w internecie. Skorzystaj z kompleksowej i indywidualnej

Social Media

Zdobądź przywiązanie Klientów do Twojej marki. Zaangażuj ich poprzez Facebook, LinkedIn, YouTube, Instagram – dzięki nim sprzedawaj więcej!

Analityka webowa

Wykorzystaj Google Analytics, aby monitorować statystyki. Sprawdzaj wyniki na bieżąco i dowiedz się, które elementy strony wymagają optymalizacji.

Content webowy

Niech Twoja strona zacznie naprawdę sprzedawać! Przygotujemy dla Ciebie teksty, które wygenerują wartościowy ruch i będą przyjazne dla użytkowników.

Szkolenia

Działamy na rynku od kilkunastu lat i szczerze możemy powiedzieć, że marketing internetowy znamy „od podszewki”. Przyszedł czas na to, aby dzielić się wiedzą z Tobą!

O nas

W AlteMedia naszym celem jest wspieranie klientów w rozwoju ich biznesu poprzez uczciwość i przejrzystość w działaniach.

Naszą wimią jest dostarczaniu innowacyjnych usług i rozwiązań dla naszych klientów z dużym wyprzedzeniem przed konkurencją. Tworzymy zespół AlteMedia złożony z osób, które posiadają dogłębną wiedzę w swojej branży i odczuwają ogromną satysfakcję z wykonywanej pracy. Nasz zespół składa się z kompetentnych specjalistów, którzy mają dużą ambicję i idealnie pasują do naszej wizji jako firmy.

Każdy z nas wnosi niezastąpione umiejętności, najwyższe wartości i indywidualne cechy, co pozwala nam na ciągły rozwój i naukę od siebie nawzajem. Staramy się stworzyć przyjazną atmosferę pracy, która sprzyja efektywności i pomaga w osiąganiu kolejnych sukcesów. Skupiamy się na działaniu i nieustannym rozwoju, dlatego stale poszerzamy swoje umiejętności i wiedzę, uczestnicząc w licznych szkoleniach i kursach.

Blog

Potrzebujesz aktualnej wiedzy z zakresu marketingu internetowego? Nasi specjaliści już zacierają ręce, aby Ci ją dostarczyć. Śledź naszego bloga i zagnij wszystkich ciekawostkami ze świata mediów społecznościowych, SEO oraz Google Ads. A to tylko część poruszanych przez nas tematów!

wideo marketing kampanie
Bez kategorii

Marketing wideo – jak wykorzystać potencjał wideo do zwiększenia zaangażowania i konwersji?

Piotr Antoszek

17 kwietnia 2024

SEO pozycjonowanie trendy
Aktualności

SEO w 2024 – najnowsze trendy i techniki optymalizacji dla wyszukiwarek

Jacek Kałuża

19 marca 2024

Google Ads
Aktualności

Jak realizować skuteczne kampanie Google Ads?

Jacek Kałuża

24 marca 2023

Otrzymaj bezpłatną wycene usług

Nie chcesz korzystać z formularza? Napisz do nas na email [email protected] lub zadzwoń +48 507 507 520

Marta

Opiekun Klienta

Katarzyna

Opiekun Klienta

  Email*

  Telefon*

  Osoba odpowiedzialna za kontakt*

  Adres strony internetowej

  Jeśli posiadasz aktualnie stronę, daj nam na nią spojrzeć ;)

  Wiadomość