Marketing internetowy

Kunów

Dostarczamy wartościowy ruch, klientów i sprzedaż we wszystkich kanałach. W czym możemy ci pomóc?

pewny partnerpewny partner

Czym jest marketing internetowy?

Marketing internetowy to sposób promocji produktów lub usług poprzez wykorzystanie Internetu. W dzisiejszych czasach, kiedy większość ludzi korzysta z Internetu, marketing internetowy staje się jednym z najważniejszych narzędzi dla firm, które chcą dotrzeć do swoich klientów. Obejmuje on wiele działań, takich jak reklama w wyszukiwarkach, kampanie reklamowe na stronach internetowych, marketing w mediach społecznościowych, newslettery i wiele innych. Dzięki temu, że marketing internetowy pozwala na dokładne badanie skuteczności kampanii reklamowych, firmy mogą dokładnie mierzyć swoje wyniki i dopasować swoje strategie reklamowe do potrzeb swoich klientów.

Pozycjonowanie

Zdobywaj czołowe pozycje w Google. Wybierz skuteczną formę promocji w wyszukiwarce, zwiększ ruch na Twojej witrynie i wyprzedź konkurencję!

Kampanie reklamowe

najskuteczniejsze narzędzia promocji w internecie. Skorzystaj z kompleksowej i indywidualnej

Social Media

Zdobądź przywiązanie Klientów do Twojej marki. Zaangażuj ich poprzez Facebook, LinkedIn, YouTube, Instagram – dzięki nim sprzedawaj więcej!

Analityka webowa

Wykorzystaj Google Analytics, aby monitorować statystyki. Sprawdzaj wyniki na bieżąco i dowiedz się, które elementy strony wymagają optymalizacji.

Content webowy

Niech Twoja strona zacznie naprawdę sprzedawać! Przygotujemy dla Ciebie teksty, które wygenerują wartościowy ruch i będą przyjazne dla użytkowników.

Szkolenia

Działamy na rynku od kilkunastu lat i szczerze możemy powiedzieć, że marketing internetowy znamy „od podszewki”. Przyszedł czas na to, aby dzielić się wiedzą z Tobą!

O nas

Naszym celem jest wsparcie klientów w rozwoju ich biznesów oraz zachowanie uczciwości i transparentności w działaniach. Nasza wizja polega na dostarczaniu innowacyjnych usług i rozwiązań dla klientów, długo przed konkurencją. Zespół AlteMedia składa się z doświadczonych specjalistów, którzy czerpią ogromną satysfakcję z wykonywanej pracy.

Nasz team to kompetentni eksperci o dużych ambicjach, doskonale wpasowujący się w wizję naszej firmy. Każdy z nas przynosi do zespołu niezastąpione umiejętności, najwyższe wartości i indywidualne cechy, co pozwala nam ciągle się rozwijać i uczyć od siebie nawzajem.

Tworzymy przyjazną atmosferę pracy, sprzyjającą efektywnemu działaniu i pomagającą osiągać kolejne sukcesy. Stawiamy na działanie i nieustanny rozwój, dlatego stale poszerzamy naszą wiedzę i umiejętności, uczestnicząc w licznych szkoleniach i kursach.

Blog

Potrzebujesz aktualnej wiedzy z zakresu marketingu internetowego? Nasi specjaliści już zacierają ręce, aby Ci ją dostarczyć. Śledź naszego bloga i zagnij wszystkich ciekawostkami ze świata mediów społecznościowych, SEO oraz Google Ads. A to tylko część poruszanych przez nas tematów!

wideo marketing kampanie
Bez kategorii

Marketing wideo – jak wykorzystać potencjał wideo do zwiększenia zaangażowania i konwersji?

Piotr Antoszek

17 kwietnia 2024

SEO pozycjonowanie trendy
Aktualności

SEO w 2024 – najnowsze trendy i techniki optymalizacji dla wyszukiwarek

Jacek Kałuża

19 marca 2024

Google Ads
Aktualności

Jak realizować skuteczne kampanie Google Ads?

Jacek Kałuża

24 marca 2023

Otrzymaj bezpłatną wycene usług

Nie chcesz korzystać z formularza? Napisz do nas na email [email protected] lub zadzwoń +48 507 507 520

Marta

Opiekun Klienta

Katarzyna

Opiekun Klienta

  Email*

  Telefon*

  Osoba odpowiedzialna za kontakt*

  Adres strony internetowej

  Jeśli posiadasz aktualnie stronę, daj nam na nią spojrzeć ;)

  Wiadomość