Marketing internetowy

Krynki

Dostarczamy wartościowy ruch, klientów i sprzedaż we wszystkich kanałach. W czym możemy ci pomóc?

pewny partnerpewny partner

Czym jest marketing internetowy?

Marketing internetowy to dziedzina promocji produktów i usług, która wykorzystuje nowoczesne technologie i narzędzia internetowe. To bardzo dynamiczne i rozwijające się pole, które wymaga wiedzy nie tylko na temat marketingu, ale też na temat działania internetu i mediów społecznościowych. Zaletą marketingu internetowego jest przede wszystkim jego skuteczność i niskie koszty w porównaniu do tradycyjnych metod promocji. Dzięki niemu można z powodzeniem dotrzeć do dużych grup odbiorców, a także precyzyjnie dopasować przekaz reklamowy do preferencji i zachowań konkretnych użytkowników internetu. Wprowadzenie dobrej strategii marketingowej może znacznie zwiększyć zasięg i popularność danego produktu lub usługi.

Pozycjonowanie

Zdobywaj czołowe pozycje w Google. Wybierz skuteczną formę promocji w wyszukiwarce, zwiększ ruch na Twojej witrynie i wyprzedź konkurencję!

Kampanie reklamowe

najskuteczniejsze narzędzia promocji w internecie. Skorzystaj z kompleksowej i indywidualnej

Social Media

Zdobądź przywiązanie Klientów do Twojej marki. Zaangażuj ich poprzez Facebook, LinkedIn, YouTube, Instagram – dzięki nim sprzedawaj więcej!

Analityka webowa

Wykorzystaj Google Analytics, aby monitorować statystyki. Sprawdzaj wyniki na bieżąco i dowiedz się, które elementy strony wymagają optymalizacji.

Content webowy

Niech Twoja strona zacznie naprawdę sprzedawać! Przygotujemy dla Ciebie teksty, które wygenerują wartościowy ruch i będą przyjazne dla użytkowników.

Szkolenia

Działamy na rynku od kilkunastu lat i szczerze możemy powiedzieć, że marketing internetowy znamy „od podszewki”. Przyszedł czas na to, aby dzielić się wiedzą z Tobą!

O nas

Nasza firma, AlteMedia, jest dedykowana wspieraniu klientów w dziedzinie marketingu internetowego, a naszą misją jest zapewnienie im skutecznych i innowacyjnych rozwiązań.

Wierzymy, żeuczciwość, przejrzystość i profesjonalizm są kluczowymi wartościami, które prowadzą do sukcesu.

Nasz zespół składa się z doświadczonych ekspertów, którzy posiadają głęboką wiedzę w dziedzinie marketingu internetowego.

Jesteśmy zmotywowani, kreatywni i zawsze gotowi podjąć wyzwania. W AlteMedia inwestujemy w rozwój naszych pracowników, zapewniając im możliwość ciągłego doskonalenia i uczestnictwa w szkoleniach, aby byli zawsze na bieżąco z najnowszymi trendami i technologiami w branży.

Blog

Potrzebujesz aktualnej wiedzy z zakresu marketingu internetowego? Nasi specjaliści już zacierają ręce, aby Ci ją dostarczyć. Śledź naszego bloga i zagnij wszystkich ciekawostkami ze świata mediów społecznościowych, SEO oraz Google Ads. A to tylko część poruszanych przez nas tematów!

Google Ads
Aktualności

Jak realizować skuteczne kampanie Google Ads?

Jacek Kałuża

24 marca 2023

social media
Aktualności

Czy każda branża powinna być widoczna w mediach społecznościowych?

Karolina

10 marca 2023

sztuczna inteligencja
Aktualności

Jak wykorzystać sztuczną inteligencję w marketingu?

Marta

24 lutego 2023

Otrzymaj bezpłatną wycene usług

Nie chcesz korzystać z formularza? Napisz do nas na email [email protected] lub zadzwoń +48 507 507 520

Marta

Opiekun Klienta

Katarzyna

Opiekun Klienta

  Email*

  Telefon*

  Osoba odpowiedzialna za kontakt*

  Adres strony internetowej

  Jeśli posiadasz aktualnie stronę, daj nam na nią spojrzeć ;)

  Wiadomość