Marketing internetowy

Krynki

Dostarczamy wartościowy ruch, klientów i sprzedaż we wszystkich kanałach. W czym możemy ci pomóc?

pewny partnerpewny partner

Czym jest marketing internetowy?

Marketing internetowy to dziedzina promocji produktów i usług, która wykorzystuje nowoczesne technologie i narzędzia internetowe. To bardzo dynamiczne i rozwijające się pole, które wymaga wiedzy nie tylko na temat marketingu, ale też na temat działania internetu i mediów społecznościowych. Zaletą marketingu internetowego jest przede wszystkim jego skuteczność i niskie koszty w porównaniu do tradycyjnych metod promocji. Dzięki niemu można z powodzeniem dotrzeć do dużych grup odbiorców, a także precyzyjnie dopasować przekaz reklamowy do preferencji i zachowań konkretnych użytkowników internetu. Wprowadzenie dobrej strategii marketingowej może znacznie zwiększyć zasięg i popularność danego produktu lub usługi.

Pozycjonowanie

Zdobywaj czołowe pozycje w Google. Wybierz skuteczną formę promocji w wyszukiwarce, zwiększ ruch na Twojej witrynie i wyprzedź konkurencję!

Kampanie reklamowe

najskuteczniejsze narzędzia promocji w internecie. Skorzystaj z kompleksowej i indywidualnej

Social Media

Zdobądź przywiązanie Klientów do Twojej marki. Zaangażuj ich poprzez Facebook, LinkedIn, YouTube, Instagram – dzięki nim sprzedawaj więcej!

Analityka webowa

Wykorzystaj Google Analytics, aby monitorować statystyki. Sprawdzaj wyniki na bieżąco i dowiedz się, które elementy strony wymagają optymalizacji.

Content webowy

Niech Twoja strona zacznie naprawdę sprzedawać! Przygotujemy dla Ciebie teksty, które wygenerują wartościowy ruch i będą przyjazne dla użytkowników.

Szkolenia

Działamy na rynku od kilkunastu lat i szczerze możemy powiedzieć, że marketing internetowy znamy „od podszewki”. Przyszedł czas na to, aby dzielić się wiedzą z Tobą!

O nas

Nasza firma, AlteMedia, jest dedykowana wspieraniu klientów w dziedzinie marketingu internetowego, a naszą misją jest zapewnienie im skutecznych i innowacyjnych rozwiązań.

Wierzymy, żeuczciwość, przejrzystość i profesjonalizm są kluczowymi wartościami, które prowadzą do sukcesu.

Nasz zespół składa się z doświadczonych ekspertów, którzy posiadają głęboką wiedzę w dziedzinie marketingu internetowego.

Jesteśmy zmotywowani, kreatywni i zawsze gotowi podjąć wyzwania. W AlteMedia inwestujemy w rozwój naszych pracowników, zapewniając im możliwość ciągłego doskonalenia i uczestnictwa w szkoleniach, aby byli zawsze na bieżąco z najnowszymi trendami i technologiami w branży.

Blog

Potrzebujesz aktualnej wiedzy z zakresu marketingu internetowego? Nasi specjaliści już zacierają ręce, aby Ci ją dostarczyć. Śledź naszego bloga i zagnij wszystkich ciekawostkami ze świata mediów społecznościowych, SEO oraz Google Ads. A to tylko część poruszanych przez nas tematów!

SEO pozycjonowanie trendy
Aktualności

SEO w 2024 – najnowsze trendy i techniki optymalizacji dla wyszukiwarek

Jacek Kałuża

19 marca 2024

Google Ads
Aktualności

Jak realizować skuteczne kampanie Google Ads?

Jacek Kałuża

24 marca 2023

social media
Aktualności

Czy każda branża powinna być widoczna w mediach społecznościowych?

Karolina

10 marca 2023

Otrzymaj bezpłatną wycene usług

Nie chcesz korzystać z formularza? Napisz do nas na email [email protected] lub zadzwoń +48 507 507 520

Marta

Opiekun Klienta

Katarzyna

Opiekun Klienta

  Email*

  Telefon*

  Osoba odpowiedzialna za kontakt*

  Adres strony internetowej

  Jeśli posiadasz aktualnie stronę, daj nam na nią spojrzeć ;)

  Wiadomość