Marketing internetowy

Krośniewice

Dostarczamy wartościowy ruch, klientów i sprzedaż we wszystkich kanałach. W czym możemy ci pomóc?

pewny partnerpewny partner

Czym jest marketing internetowy?

Marketing internetowy to dziedzina, która w ostatnich latach stała się coraz bardziej popularna i ważna dla wielu firm. W skrócie, jest to promowanie produktów lub usług za pomocą różnych kanałów internetowych. Mogą to być reklamy online, e-maile marketingowe, media społecznościowe czy też pozycjonowanie stron internetowych w wynikach wyszukiwania. Marketing internetowy umożliwia firmom dotarcie do klientów na całym świecie, zwiększenie zasięgu swojej marki oraz zwiększenie sprzedaży. Jest to dziedzina wymagająca ciągłego uczenia się i dostosowywania do zmieniających się trendów oraz potrzeb klientów, jednak z pewnością warto zainwestować w ten rodzaj promocji.

Pozycjonowanie

Zdobywaj czołowe pozycje w Google. Wybierz skuteczną formę promocji w wyszukiwarce, zwiększ ruch na Twojej witrynie i wyprzedź konkurencję!

Kampanie reklamowe

najskuteczniejsze narzędzia promocji w internecie. Skorzystaj z kompleksowej i indywidualnej

Social Media

Zdobądź przywiązanie Klientów do Twojej marki. Zaangażuj ich poprzez Facebook, LinkedIn, YouTube, Instagram – dzięki nim sprzedawaj więcej!

Analityka webowa

Wykorzystaj Google Analytics, aby monitorować statystyki. Sprawdzaj wyniki na bieżąco i dowiedz się, które elementy strony wymagają optymalizacji.

Content webowy

Niech Twoja strona zacznie naprawdę sprzedawać! Przygotujemy dla Ciebie teksty, które wygenerują wartościowy ruch i będą przyjazne dla użytkowników.

Szkolenia

Działamy na rynku od kilkunastu lat i szczerze możemy powiedzieć, że marketing internetowy znamy „od podszewki”. Przyszedł czas na to, aby dzielić się wiedzą z Tobą!

O nas

Nasze zadanie polega na wsparciu naszych klientów w rozwoju ich biznesów oraz na byciu szczerymi i transparentnymi w naszej działalności.

Naszą wizją jest dostarczanie innowacyjnych usług i rozwiązań dla klientów, z wyprzedzeniem konkurencji. W Alte Media pracują ludzie, którzy znają branżę, a ich satysfakcja z pracy jest nieograniczona. Nasz zespół to wykwalifikowani specjaliści o dużych ambicjach, którzy doskonale wpisują się w naszą wizję firmy. Każdy z nas wnosi do zespołu niezastąpione umiejętności, najwyższe wartości i indywidualne cechy, dzięki czemu jesteśmy w stanie stale się rozwijać i uczyć się od siebie nawzajem.

Dbamy o przyjazną atmosferę w pracy, co przyczynia się do efektywnego działania i pomaga w osiąganiu kolejnych sukcesów. Stawiamy na działanie i ciągły rozwój, dlatego nieustannie poszerzamy nasze umiejętności i wiedzę, uczestnicząc w licznych szkoleniach i kursach.

Blog

Potrzebujesz aktualnej wiedzy z zakresu marketingu internetowego? Nasi specjaliści już zacierają ręce, aby Ci ją dostarczyć. Śledź naszego bloga i zagnij wszystkich ciekawostkami ze świata mediów społecznościowych, SEO oraz Google Ads. A to tylko część poruszanych przez nas tematów!

Google Ads
Aktualności

Jak realizować skuteczne kampanie Google Ads?

Jacek Kałuża

24 marca 2023

social media
Aktualności

Czy każda branża powinna być widoczna w mediach społecznościowych?

Karolina

10 marca 2023

sztuczna inteligencja
Aktualności

Jak wykorzystać sztuczną inteligencję w marketingu?

Marta

24 lutego 2023

Otrzymaj bezpłatną wycene usług

Nie chcesz korzystać z formularza? Napisz do nas na email [email protected] lub zadzwoń +48 507 507 520

Marta

Opiekun Klienta

Katarzyna

Opiekun Klienta

  Email*

  Telefon*

  Osoba odpowiedzialna za kontakt*

  Adres strony internetowej

  Jeśli posiadasz aktualnie stronę, daj nam na nią spojrzeć ;)

  Wiadomość