Marketing internetowy

Krośniewice

Dostarczamy wartościowy ruch, klientów i sprzedaż we wszystkich kanałach. W czym możemy ci pomóc?

pewny partnerpewny partner

Czym jest marketing internetowy?

Marketing internetowy to dziedzina, która w ostatnich latach stała się coraz bardziej popularna i ważna dla wielu firm. W skrócie, jest to promowanie produktów lub usług za pomocą różnych kanałów internetowych. Mogą to być reklamy online, e-maile marketingowe, media społecznościowe czy też pozycjonowanie stron internetowych w wynikach wyszukiwania. Marketing internetowy umożliwia firmom dotarcie do klientów na całym świecie, zwiększenie zasięgu swojej marki oraz zwiększenie sprzedaży. Jest to dziedzina wymagająca ciągłego uczenia się i dostosowywania do zmieniających się trendów oraz potrzeb klientów, jednak z pewnością warto zainwestować w ten rodzaj promocji.

Pozycjonowanie

Zdobywaj czołowe pozycje w Google. Wybierz skuteczną formę promocji w wyszukiwarce, zwiększ ruch na Twojej witrynie i wyprzedź konkurencję!

Kampanie reklamowe

najskuteczniejsze narzędzia promocji w internecie. Skorzystaj z kompleksowej i indywidualnej

Social Media

Zdobądź przywiązanie Klientów do Twojej marki. Zaangażuj ich poprzez Facebook, LinkedIn, YouTube, Instagram – dzięki nim sprzedawaj więcej!

Analityka webowa

Wykorzystaj Google Analytics, aby monitorować statystyki. Sprawdzaj wyniki na bieżąco i dowiedz się, które elementy strony wymagają optymalizacji.

Content webowy

Niech Twoja strona zacznie naprawdę sprzedawać! Przygotujemy dla Ciebie teksty, które wygenerują wartościowy ruch i będą przyjazne dla użytkowników.

Szkolenia

Działamy na rynku od kilkunastu lat i szczerze możemy powiedzieć, że marketing internetowy znamy „od podszewki”. Przyszedł czas na to, aby dzielić się wiedzą z Tobą!

O nas

Nasze zadanie polega na wsparciu naszych klientów w rozwoju ich biznesów oraz na byciu szczerymi i transparentnymi w naszej działalności.

Naszą wizją jest dostarczanie innowacyjnych usług i rozwiązań dla klientów, z wyprzedzeniem konkurencji. W Alte Media pracują ludzie, którzy znają branżę, a ich satysfakcja z pracy jest nieograniczona. Nasz zespół to wykwalifikowani specjaliści o dużych ambicjach, którzy doskonale wpisują się w naszą wizję firmy. Każdy z nas wnosi do zespołu niezastąpione umiejętności, najwyższe wartości i indywidualne cechy, dzięki czemu jesteśmy w stanie stale się rozwijać i uczyć się od siebie nawzajem.

Dbamy o przyjazną atmosferę w pracy, co przyczynia się do efektywnego działania i pomaga w osiąganiu kolejnych sukcesów. Stawiamy na działanie i ciągły rozwój, dlatego nieustannie poszerzamy nasze umiejętności i wiedzę, uczestnicząc w licznych szkoleniach i kursach.

Blog

Potrzebujesz aktualnej wiedzy z zakresu marketingu internetowego? Nasi specjaliści już zacierają ręce, aby Ci ją dostarczyć. Śledź naszego bloga i zagnij wszystkich ciekawostkami ze świata mediów społecznościowych, SEO oraz Google Ads. A to tylko część poruszanych przez nas tematów!

SEO pozycjonowanie trendy
Aktualności

SEO w 2024 – najnowsze trendy i techniki optymalizacji dla wyszukiwarek

Jacek Kałuża

19 marca 2024

Google Ads
Aktualności

Jak realizować skuteczne kampanie Google Ads?

Jacek Kałuża

24 marca 2023

social media
Aktualności

Czy każda branża powinna być widoczna w mediach społecznościowych?

Karolina

10 marca 2023

Otrzymaj bezpłatną wycene usług

Nie chcesz korzystać z formularza? Napisz do nas na email [email protected] lub zadzwoń +48 507 507 520

Marta

Opiekun Klienta

Katarzyna

Opiekun Klienta

  Email*

  Telefon*

  Osoba odpowiedzialna za kontakt*

  Adres strony internetowej

  Jeśli posiadasz aktualnie stronę, daj nam na nią spojrzeć ;)

  Wiadomość