Marketing internetowy

Koziegłowy

Dostarczamy wartościowy ruch, klientów i sprzedaż we wszystkich kanałach. W czym możemy ci pomóc?

pewny partnerpewny partner

Czym jest marketing internetowy?

Marketing internetowy jest obecnie jednym z najmocniejszych narzędzi promocyjnych, jeśli chodzi o budowanie marki, promocję produktów i usług. W związku z tym, coraz więcej przedsiębiorców decyduje się na wykorzystanie marketingu online w swojej strategii biznesowej. Jednak wiele osób zastanawia się, czy ta forma promocji jest naprawdę skuteczna. Okazuje się jednak, że marketing internetowy to wyjątkowo nośny i celny sposób dotarcia do grupy docelowej. Wykorzystanie narzędzi takich jak kampanie Google Ads czy obecność na portalach społecznościowych przyczyniają się do lepszego zasięgu i pozytywnego postrzegania marki przez konsumentów. Wyszukiwanie informacji o produktach i usługach jest obecnie standardem, a odpowiednio prowadzona kampania reklamowa w Internecie może mieć kluczowe znaczenie dla osiągnięcia biznesowych celów.

Pozycjonowanie

Zdobywaj czołowe pozycje w Google. Wybierz skuteczną formę promocji w wyszukiwarce, zwiększ ruch na Twojej witrynie i wyprzedź konkurencję!

Kampanie reklamowe

najskuteczniejsze narzędzia promocji w internecie. Skorzystaj z kompleksowej i indywidualnej

Social Media

Zdobądź przywiązanie Klientów do Twojej marki. Zaangażuj ich poprzez Facebook, LinkedIn, YouTube, Instagram – dzięki nim sprzedawaj więcej!

Analityka webowa

Wykorzystaj Google Analytics, aby monitorować statystyki. Sprawdzaj wyniki na bieżąco i dowiedz się, które elementy strony wymagają optymalizacji.

Content webowy

Niech Twoja strona zacznie naprawdę sprzedawać! Przygotujemy dla Ciebie teksty, które wygenerują wartościowy ruch i będą przyjazne dla użytkowników.

Szkolenia

Działamy na rynku od kilkunastu lat i szczerze możemy powiedzieć, że marketing internetowy znamy „od podszewki”. Przyszedł czas na to, aby dzielić się wiedzą z Tobą!

O nas

Naszym celem jest wspieranie klientów w rozwoju ich biznesu oraz być szczerym i transparentnym w naszych działaniach. Nasza wizja polega na dostarczaniu innowacyjnych usług i rozwiązań dla klientów zdecydowanie przed konkurencją.

W AlteMedia pracują osoby, które doskonale znają się na swojej branży i czerpią ogromną satysfakcję z wykonywanej pracy. Nasz zespół tworzą kompetentni specjaliści o wielkich ambicjach, doskonale wpisujący się w naszą wizję.

Każdy z nas wnosi do zespołu nieocenione umiejętności, najwyższe wartości i indywidualne cechy, dzięki czemu jesteśmy w stanie cały czas się rozwijać i uczyć od siebie nawzajem. Dbamy o przyjazną atmosferę pracy, która sprzyja efektywnemu działaniu i pomaga osiągać kolejne sukcesy. Stawiamy na działanie i ciągły rozwój, dlatego poszerzamy nasze umiejętności i wiedzę poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach i kursach.

Blog

Potrzebujesz aktualnej wiedzy z zakresu marketingu internetowego? Nasi specjaliści już zacierają ręce, aby Ci ją dostarczyć. Śledź naszego bloga i zagnij wszystkich ciekawostkami ze świata mediów społecznościowych, SEO oraz Google Ads. A to tylko część poruszanych przez nas tematów!

SEO pozycjonowanie trendy
Aktualności

SEO w 2024 – najnowsze trendy i techniki optymalizacji dla wyszukiwarek

Jacek Kałuża

19 marca 2024

Google Ads
Aktualności

Jak realizować skuteczne kampanie Google Ads?

Jacek Kałuża

24 marca 2023

social media
Aktualności

Czy każda branża powinna być widoczna w mediach społecznościowych?

Karolina

10 marca 2023

Otrzymaj bezpłatną wycene usług

Nie chcesz korzystać z formularza? Napisz do nas na email [email protected] lub zadzwoń +48 507 507 520

Marta

Opiekun Klienta

Katarzyna

Opiekun Klienta

  Email*

  Telefon*

  Osoba odpowiedzialna za kontakt*

  Adres strony internetowej

  Jeśli posiadasz aktualnie stronę, daj nam na nią spojrzeć ;)

  Wiadomość