Marketing internetowy

Koprzywnica

Dostarczamy wartościowy ruch, klientów i sprzedaż we wszystkich kanałach. W czym możemy ci pomóc?

pewny partnerpewny partner

Czym jest marketing internetowy?

Marketing internetowy to branża, która dynamicznie się rozwija i staje się coraz popularniejsza. Jest to sposób na promowanie produktów i usług w internecie, który pozwala dotrzeć do ogromnej liczby potencjalnych klientów na całym świecie. Marketing internetowy składa się z wielu różnych działań, takich jak SEO, PPC, e-mail marketing czy social media marketing. Charakteryzuje się tym, że pozwala na dokładne targetowanie swojej grupy docelowej oraz na mierzenie skuteczności swoich działań reklamowych. Dzięki marketingowi internetowemu możliwe jest osiągnięcie sukcesu w e-biznesie i pozyskanie większej liczby zadowolonych klientów.

Pozycjonowanie

Zdobywaj czołowe pozycje w Google. Wybierz skuteczną formę promocji w wyszukiwarce, zwiększ ruch na Twojej witrynie i wyprzedź konkurencję!

Kampanie reklamowe

najskuteczniejsze narzędzia promocji w internecie. Skorzystaj z kompleksowej i indywidualnej

Social Media

Zdobądź przywiązanie Klientów do Twojej marki. Zaangażuj ich poprzez Facebook, LinkedIn, YouTube, Instagram – dzięki nim sprzedawaj więcej!

Analityka webowa

Wykorzystaj Google Analytics, aby monitorować statystyki. Sprawdzaj wyniki na bieżąco i dowiedz się, które elementy strony wymagają optymalizacji.

Content webowy

Niech Twoja strona zacznie naprawdę sprzedawać! Przygotujemy dla Ciebie teksty, które wygenerują wartościowy ruch i będą przyjazne dla użytkowników.

Szkolenia

Działamy na rynku od kilkunastu lat i szczerze możemy powiedzieć, że marketing internetowy znamy „od podszewki”. Przyszedł czas na to, aby dzielić się wiedzą z Tobą!

O nas

Naszym celem jest wsparcie klientów w rozwoju ich biznesów oraz zachowanie uczciwości i transparentności w działaniach. Nasza wizja polega na dostarczaniu innowacyjnych usług i rozwiązań dla klientów, długo przed konkurencją.

Zespół AlteMedia składa się z doświadczonych specjalistów, którzy czerpią ogromną satysfakcję z wykonywanej pracy. Nasz team to kompetentni eksperci o dużych ambicjach, doskonale wpasowujący się w wizję naszej firmy.

Każdy z nas przynosi do zespołu niezastąpione umiejętności, najwyższe wartości i indywidualne cechy, co pozwala nam ciągle się rozwijać i uczyć od siebie nawzajem. Tworzymy przyjazną atmosferę pracy, sprzyjającą efektywnemu działaniu i pomagającą osiągać kolejne sukcesy.

Stawiamy na działanie i nieustanny rozwój, dlatego stale poszerzamy naszą wiedzę i umiejętności, uczestnicząc w licznych szkoleniach i kursach.

Blog

Potrzebujesz aktualnej wiedzy z zakresu marketingu internetowego? Nasi specjaliści już zacierają ręce, aby Ci ją dostarczyć. Śledź naszego bloga i zagnij wszystkich ciekawostkami ze świata mediów społecznościowych, SEO oraz Google Ads. A to tylko część poruszanych przez nas tematów!

wideo marketing kampanie
Bez kategorii

Marketing wideo – jak wykorzystać potencjał wideo do zwiększenia zaangażowania i konwersji?

Piotr Antoszek

17 kwietnia 2024

SEO pozycjonowanie trendy
Aktualności

SEO w 2024 – najnowsze trendy i techniki optymalizacji dla wyszukiwarek

Jacek Kałuża

19 marca 2024

Google Ads
Aktualności

Jak realizować skuteczne kampanie Google Ads?

Jacek Kałuża

24 marca 2023

Otrzymaj bezpłatną wycene usług

Nie chcesz korzystać z formularza? Napisz do nas na email [email protected] lub zadzwoń +48 507 507 520

Marta

Opiekun Klienta

Katarzyna

Opiekun Klienta

  Email*

  Telefon*

  Osoba odpowiedzialna za kontakt*

  Adres strony internetowej

  Jeśli posiadasz aktualnie stronę, daj nam na nią spojrzeć ;)

  Wiadomość