Marketing internetowy

Kolbuszowa

Dostarczamy wartościowy ruch, klientów i sprzedaż we wszystkich kanałach. W czym możemy ci pomóc?

pewny partnerpewny partner

Czym jest marketing internetowy?

Marketing internetowy to stosunkowo nowe zjawisko, które polega na promowaniu produktów lub usług za pomocą internetu. Dzięki marketingowi internetowemu jesteśmy w stanie dotrzeć do ogromnej liczby potencjalnych klientów i zwiększyć zasięg naszej działalności. Jest to szczególnie ważne w dzisiejszych czasach, gdy większość ludzi korzysta z internetu na co dzień. Marketing internetowy obejmuje wiele różnych działań, takich jak kampanie reklamowe w wyszukiwarkach, e-mail marketing, marketing w mediach społecznościowych i wiele innych. Dzięki niemu możemy osiągnąć sukces w biznesie, zwiększyć swoją popularność i zwiększyć zyski.

Pozycjonowanie

Zdobywaj czołowe pozycje w Google. Wybierz skuteczną formę promocji w wyszukiwarce, zwiększ ruch na Twojej witrynie i wyprzedź konkurencję!

Kampanie reklamowe

najskuteczniejsze narzędzia promocji w internecie. Skorzystaj z kompleksowej i indywidualnej

Social Media

Zdobądź przywiązanie Klientów do Twojej marki. Zaangażuj ich poprzez Facebook, LinkedIn, YouTube, Instagram – dzięki nim sprzedawaj więcej!

Analityka webowa

Wykorzystaj Google Analytics, aby monitorować statystyki. Sprawdzaj wyniki na bieżąco i dowiedz się, które elementy strony wymagają optymalizacji.

Content webowy

Niech Twoja strona zacznie naprawdę sprzedawać! Przygotujemy dla Ciebie teksty, które wygenerują wartościowy ruch i będą przyjazne dla użytkowników.

Szkolenia

Działamy na rynku od kilkunastu lat i szczerze możemy powiedzieć, że marketing internetowy znamy „od podszewki”. Przyszedł czas na to, aby dzielić się wiedzą z Tobą!

O nas

Naszym celem jest wspieranie klientów w rozwoju ich biznesów oraz być szczerym i transparentnym w naszych działaniach. Naszą wizję stanowi dostarczanie innowacyjnych usług i rozwiązań dla klientów przed konkurencją. W AlteMedia pracują osoby z branży, które dużo satysfakcji czerpią z wykonywanej pracy.

Nasz zespół składa się z kompetentnych specjalistów o dużych ambicjach, którzy doskonale wpisują się w wizję firmy. Każda z naszych umiejętności, wartości i cech jest niezastąpiona, dzięki czemu cały czas się rozwijamy i uczymy się od siebie nawzajem.

Dbamy o przyjazną atmosferę w pracy, co przyczynia się do efektywnego działania i pomaga w osiąganiu sukcesów. Stawiamy na działanie i nieustanny rozwój, dlatego aktywnie poszerzamy nasze umiejętności i wiedzę poprzez udział w licznych szkoleniach i kursach.

Blog

Potrzebujesz aktualnej wiedzy z zakresu marketingu internetowego? Nasi specjaliści już zacierają ręce, aby Ci ją dostarczyć. Śledź naszego bloga i zagnij wszystkich ciekawostkami ze świata mediów społecznościowych, SEO oraz Google Ads. A to tylko część poruszanych przez nas tematów!

Google Ads
Aktualności

Jak realizować skuteczne kampanie Google Ads?

Jacek Kałuża

24 marca 2023

social media
Aktualności

Czy każda branża powinna być widoczna w mediach społecznościowych?

Karolina

10 marca 2023

sztuczna inteligencja
Aktualności

Jak wykorzystać sztuczną inteligencję w marketingu?

Marta

24 lutego 2023

Otrzymaj bezpłatną wycene usług

Nie chcesz korzystać z formularza? Napisz do nas na email [email protected] lub zadzwoń +48 507 507 520

Marta

Opiekun Klienta

Katarzyna

Opiekun Klienta

  Email*

  Telefon*

  Osoba odpowiedzialna za kontakt*

  Adres strony internetowej

  Jeśli posiadasz aktualnie stronę, daj nam na nią spojrzeć ;)

  Wiadomość