Marketing internetowy

Knyszyn

Dostarczamy wartościowy ruch, klientów i sprzedaż we wszystkich kanałach. W czym możemy ci pomóc?

pewny partnerpewny partner

Czym jest marketing internetowy?

Marketing internetowy to zjawisko nieodłącznie związane z naszym codziennym życiem w internecie. Odnosi się on do działań mających na celu promocję produktów i usług za pomocą różnorodnych narzędzi dostępnych w sieci. Marketing internetowy stosowany jest przez wiele firm, zarówno tych dużych, jak i małych, aby dotrzeć do potencjalnych klientów. Nie jest to jednak tylko kwestia wypromowania marki, ale również pozyskania lojalnych klientów, którzy będą regularnie korzystać z oferowanych usług. Dzięki internetowemu marketingowi można docierać do klientów na całym świecie, co stanowi niewątpliwą przewagę nad tradycyjnymi formami promocji.

Pozycjonowanie

Zdobywaj czołowe pozycje w Google. Wybierz skuteczną formę promocji w wyszukiwarce, zwiększ ruch na Twojej witrynie i wyprzedź konkurencję!

Kampanie reklamowe

najskuteczniejsze narzędzia promocji w internecie. Skorzystaj z kompleksowej i indywidualnej

Social Media

Zdobądź przywiązanie Klientów do Twojej marki. Zaangażuj ich poprzez Facebook, LinkedIn, YouTube, Instagram – dzięki nim sprzedawaj więcej!

Analityka webowa

Wykorzystaj Google Analytics, aby monitorować statystyki. Sprawdzaj wyniki na bieżąco i dowiedz się, które elementy strony wymagają optymalizacji.

Content webowy

Niech Twoja strona zacznie naprawdę sprzedawać! Przygotujemy dla Ciebie teksty, które wygenerują wartościowy ruch i będą przyjazne dla użytkowników.

Szkolenia

Działamy na rynku od kilkunastu lat i szczerze możemy powiedzieć, że marketing internetowy znamy „od podszewki”. Przyszedł czas na to, aby dzielić się wiedzą z Tobą!

O nas

Naszą główną misją w AlteMedia jest wspieranie klientów w rozwoju ich biznesu poprzez uczciwość i przejrzystość we wszystkich działaniach.

Dążymy do dostarczania innowacyjnych usług i rozwiązań, które umożliwią naszym klientom przewyższenie konkurencji. Nasz zespół składa się z doświadczonych specjalistów, którzy są pasjonatami swoich branż i czerpią ogromną satysfakcję z wykonywanej pracy. Jesteśmy kompetentnymi profesjonalistami z dużymi ambicjami, idealnie wpisującymi się w wizję naszej firmy.

Każdy z nas wnosi niezastąpione umiejętności, najwyższe wartości i indywidualne cechy, co pozwala nam stale się rozwijać i uczyć od siebie nawzajem. W AlteMedia stawiamy na przyjazną atmosferę pracy, która sprzyja efektywnemu działaniu i pomaga w osiąganiu kolejnych sukcesów. Nasza firma koncentruje się na działaniu i nieustannym rozwoju, dlatego stale poszerzamy nasze umiejętności i wiedzę, uczestnicząc w licznych szkoleniach i kursach.

Blog

Potrzebujesz aktualnej wiedzy z zakresu marketingu internetowego? Nasi specjaliści już zacierają ręce, aby Ci ją dostarczyć. Śledź naszego bloga i zagnij wszystkich ciekawostkami ze świata mediów społecznościowych, SEO oraz Google Ads. A to tylko część poruszanych przez nas tematów!

Google Ads
Aktualności

Jak realizować skuteczne kampanie Google Ads?

Paweł

24 marca 2023

social media
Aktualności

Czy każda branża powinna być widoczna w mediach społecznościowych?

Karolina

10 marca 2023

sztuczna inteligencja
Aktualności

Jak wykorzystać sztuczną inteligencję w marketingu?

Marta

24 lutego 2023

Otrzymaj bezpłatną wycene usług

Nie chcesz korzystać z formularza? Napisz do nas na email [email protected] lub zadzwoń +48 507 507 520

Marta

Opiekun Klienta

Katarzyna

Opiekun Klienta

  Email*

  Telefon*

  Osoba odpowiedzialna za kontakt*

  Adres strony internetowej

  Jeśli posiadasz aktualnie stronę, daj nam na nią spojrzeć ;)

  Wiadomość