Marketing internetowy

Knyszyn

Dostarczamy wartościowy ruch, klientów i sprzedaż we wszystkich kanałach. W czym możemy ci pomóc?

pewny partnerpewny partner

Czym jest marketing internetowy?

Marketing internetowy to zjawisko nieodłącznie związane z naszym codziennym życiem w internecie. Odnosi się on do działań mających na celu promocję produktów i usług za pomocą różnorodnych narzędzi dostępnych w sieci. Marketing internetowy stosowany jest przez wiele firm, zarówno tych dużych, jak i małych, aby dotrzeć do potencjalnych klientów. Nie jest to jednak tylko kwestia wypromowania marki, ale również pozyskania lojalnych klientów, którzy będą regularnie korzystać z oferowanych usług. Dzięki internetowemu marketingowi można docierać do klientów na całym świecie, co stanowi niewątpliwą przewagę nad tradycyjnymi formami promocji.

Pozycjonowanie

Zdobywaj czołowe pozycje w Google. Wybierz skuteczną formę promocji w wyszukiwarce, zwiększ ruch na Twojej witrynie i wyprzedź konkurencję!

Kampanie reklamowe

najskuteczniejsze narzędzia promocji w internecie. Skorzystaj z kompleksowej i indywidualnej

Social Media

Zdobądź przywiązanie Klientów do Twojej marki. Zaangażuj ich poprzez Facebook, LinkedIn, YouTube, Instagram – dzięki nim sprzedawaj więcej!

Analityka webowa

Wykorzystaj Google Analytics, aby monitorować statystyki. Sprawdzaj wyniki na bieżąco i dowiedz się, które elementy strony wymagają optymalizacji.

Content webowy

Niech Twoja strona zacznie naprawdę sprzedawać! Przygotujemy dla Ciebie teksty, które wygenerują wartościowy ruch i będą przyjazne dla użytkowników.

Szkolenia

Działamy na rynku od kilkunastu lat i szczerze możemy powiedzieć, że marketing internetowy znamy „od podszewki”. Przyszedł czas na to, aby dzielić się wiedzą z Tobą!

O nas

Naszą główną misją w AlteMedia jest wspieranie klientów w rozwoju ich biznesu poprzez uczciwość i przejrzystość we wszystkich działaniach.

Dążymy do dostarczania innowacyjnych usług i rozwiązań, które umożliwią naszym klientom przewyższenie konkurencji. Nasz zespół składa się z doświadczonych specjalistów, którzy są pasjonatami swoich branż i czerpią ogromną satysfakcję z wykonywanej pracy. Jesteśmy kompetentnymi profesjonalistami z dużymi ambicjami, idealnie wpisującymi się w wizję naszej firmy.

Każdy z nas wnosi niezastąpione umiejętności, najwyższe wartości i indywidualne cechy, co pozwala nam stale się rozwijać i uczyć od siebie nawzajem. W AlteMedia stawiamy na przyjazną atmosferę pracy, która sprzyja efektywnemu działaniu i pomaga w osiąganiu kolejnych sukcesów. Nasza firma koncentruje się na działaniu i nieustannym rozwoju, dlatego stale poszerzamy nasze umiejętności i wiedzę, uczestnicząc w licznych szkoleniach i kursach.

Blog

Potrzebujesz aktualnej wiedzy z zakresu marketingu internetowego? Nasi specjaliści już zacierają ręce, aby Ci ją dostarczyć. Śledź naszego bloga i zagnij wszystkich ciekawostkami ze świata mediów społecznościowych, SEO oraz Google Ads. A to tylko część poruszanych przez nas tematów!

SEO pozycjonowanie trendy
Aktualności

SEO w 2024 – najnowsze trendy i techniki optymalizacji dla wyszukiwarek

Jacek Kałuża

19 marca 2024

Google Ads
Aktualności

Jak realizować skuteczne kampanie Google Ads?

Jacek Kałuża

24 marca 2023

social media
Aktualności

Czy każda branża powinna być widoczna w mediach społecznościowych?

Karolina

10 marca 2023

Otrzymaj bezpłatną wycene usług

Nie chcesz korzystać z formularza? Napisz do nas na email [email protected] lub zadzwoń +48 507 507 520

Marta

Opiekun Klienta

Katarzyna

Opiekun Klienta

  Email*

  Telefon*

  Osoba odpowiedzialna za kontakt*

  Adres strony internetowej

  Jeśli posiadasz aktualnie stronę, daj nam na nią spojrzeć ;)

  Wiadomość