Marketing internetowy

Kazimierz Dolny

Dostarczamy wartościowy ruch, klientów i sprzedaż we wszystkich kanałach. W czym możemy ci pomóc?

pewny partnerpewny partner

Czym jest marketing internetowy?

Czy marketing w internecie jest skuteczny? To pytanie nurtuje wiele firm, które pragną pozyskać nowych klientów i utrzymać dotychczasowych. Odpowiedź jest jednoznaczna: tak, marketing online przynosi wymierne efekty. Dzięki niemu możliwe jest dotarcie do ogromnej liczby odbiorców, którzy korzystają z Internetu. Co więcej, strategie marketingowe w sieci są bardziej elastyczne i łatwiej je dopasować do zmieniających się warunków rynkowych. Znacznie prościej też mierzyć skuteczność działań online, co jest niezwykle ważne w planowaniu budżetu na te cele. Warto zatem inwestować w marketing internetowy, by rozwijać swoją firmę i zapewnić sobie przewagę konkurencyjną.

Pozycjonowanie

Zdobywaj czołowe pozycje w Google. Wybierz skuteczną formę promocji w wyszukiwarce, zwiększ ruch na Twojej witrynie i wyprzedź konkurencję!

Kampanie reklamowe

najskuteczniejsze narzędzia promocji w internecie. Skorzystaj z kompleksowej i indywidualnej

Social Media

Zdobądź przywiązanie Klientów do Twojej marki. Zaangażuj ich poprzez Facebook, LinkedIn, YouTube, Instagram – dzięki nim sprzedawaj więcej!

Analityka webowa

Wykorzystaj Google Analytics, aby monitorować statystyki. Sprawdzaj wyniki na bieżąco i dowiedz się, które elementy strony wymagają optymalizacji.

Content webowy

Niech Twoja strona zacznie naprawdę sprzedawać! Przygotujemy dla Ciebie teksty, które wygenerują wartościowy ruch i będą przyjazne dla użytkowników.

Szkolenia

Działamy na rynku od kilkunastu lat i szczerze możemy powiedzieć, że marketing internetowy znamy „od podszewki”. Przyszedł czas na to, aby dzielić się wiedzą z Tobą!

O nas

Naszym celem jest wspieranie klientów w rozwoju ich biznesów i działanie w sposób szczery i przejrzysty.

Dążymy do dostarczania innowacyjnych usług i rozwiązań dla klientów z wyprzedzeniem konkurencji. AlteMedia tworzą fachowcy z branży, których praca dostarcza ogromnej satysfakcji.

Nasz zespół składa się z ambitnych specjalistów, doskonale wpisujących się w wizję naszej firmy. Każdy z nas wnosi unikalne umiejętności, najwyższe wartości i indywidualne cechy, co pozwala nam nieustannie rozwijać się i wzajemnie się uczyć. W pracy dbamy o przyjazną atmosferę, sprzyjającą efektywnemu działaniu i osiąganiu kolejnych sukcesów.

Postawiliśmy na aktywne działanie i nieustanny rozwój, dlatego poszerzamy nasze umiejętności i wiedzę poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach i kursach.

Blog

Potrzebujesz aktualnej wiedzy z zakresu marketingu internetowego? Nasi specjaliści już zacierają ręce, aby Ci ją dostarczyć. Śledź naszego bloga i zagnij wszystkich ciekawostkami ze świata mediów społecznościowych, SEO oraz Google Ads. A to tylko część poruszanych przez nas tematów!

SEO pozycjonowanie trendy
Aktualności

SEO w 2024 – najnowsze trendy i techniki optymalizacji dla wyszukiwarek

Jacek Kałuża

19 marca 2024

Google Ads
Aktualności

Jak realizować skuteczne kampanie Google Ads?

Jacek Kałuża

24 marca 2023

social media
Aktualności

Czy każda branża powinna być widoczna w mediach społecznościowych?

Karolina

10 marca 2023

Otrzymaj bezpłatną wycene usług

Nie chcesz korzystać z formularza? Napisz do nas na email [email protected] lub zadzwoń +48 507 507 520

Marta

Opiekun Klienta

Katarzyna

Opiekun Klienta

  Email*

  Telefon*

  Osoba odpowiedzialna za kontakt*

  Adres strony internetowej

  Jeśli posiadasz aktualnie stronę, daj nam na nią spojrzeć ;)

  Wiadomość