Marketing internetowy

Kartuzy

Dostarczamy wartościowy ruch, klientów i sprzedaż we wszystkich kanałach. W czym możemy ci pomóc?

pewny partnerpewny partner

Czym jest marketing internetowy?

Marketing w sieci to dziś jedno z najważniejszych narzędzi, które pozwala na zwiększenie zasięgu i skuteczności działań biznesowych. Dlaczego warto zatem korzystać z tej formy promocji? Przede wszystkim ze względu na ogromny potencjał internetu - każdego dnia dziesiątki milionów ludzi przegląda sieć, a korzystanie z różnych platform społecznościowych stało się już niemal standardem. To właśnie tam możemy dotrzeć do naszej grupy docelowej, co bezpośrednio przekłada się na wzrost sprzedaży. Marketing w sieci daje nam również możliwość doprecyzowanego targetowania, czyli skierowania reklam w sposób optymalny, tak by trafiały do osób zainteresowanych naszymi produktami lub usługami. Dzięki temu oszczędzamy czas i pieniądze, a jednocześnie zwiększamy skuteczność działań biznesowych.

Pozycjonowanie

Zdobywaj czołowe pozycje w Google. Wybierz skuteczną formę promocji w wyszukiwarce, zwiększ ruch na Twojej witrynie i wyprzedź konkurencję!

Kampanie reklamowe

najskuteczniejsze narzędzia promocji w internecie. Skorzystaj z kompleksowej i indywidualnej

Social Media

Zdobądź przywiązanie Klientów do Twojej marki. Zaangażuj ich poprzez Facebook, LinkedIn, YouTube, Instagram – dzięki nim sprzedawaj więcej!

Analityka webowa

Wykorzystaj Google Analytics, aby monitorować statystyki. Sprawdzaj wyniki na bieżąco i dowiedz się, które elementy strony wymagają optymalizacji.

Content webowy

Niech Twoja strona zacznie naprawdę sprzedawać! Przygotujemy dla Ciebie teksty, które wygenerują wartościowy ruch i będą przyjazne dla użytkowników.

Szkolenia

Działamy na rynku od kilkunastu lat i szczerze możemy powiedzieć, że marketing internetowy znamy „od podszewki”. Przyszedł czas na to, aby dzielić się wiedzą z Tobą!

O nas

Od kilkunastu lat zajmujemy się marketingiem internetowym i zatrudniamy tylko specjalistów oraz pasjonatów z tej dziedziny, aby pomagać naszym Klientom w sprawnym wykorzystywaniu działań promocyjnych w wyszukiwarkach.

Jesteśmy z dumą Certyfikowanym Partnerem Google, co stanowi potwierdzenie naszego profesjonalizmu i zaangażowania w rozwijanie się w tej branży.

Działamy kompleksowo! Przygotujemy pełną strategię Twoich działań promocyjnych w Internecie oraz zajmiemy się jej wdrożeniem. Prowadzimy stały monitoring postępów, co pozwala nam na bieżące ulepszanie naszych wspólnych działań.

Naszą misją jest maksymalizowanie korzyści zarówno sprzedażowych, jak i wizerunkowych naszych Klientów poprzez kompleksowe podejście do działań promocyjnych w Internecie. Przygotujemy dla Ciebie pełną strategię działań i zajmiemy się jej wdrożeniem, a następnie prowadzimy stały monitoring postępów, aby na bieżąco ulepszać nasze wspólne działania.

Jeśli chcesz poznać niesamowitą moc reklamy w internecie i rozwinąć swój biznes, to trafiłeś we właściwe miejsce. Alte Media to zespół ekspertów, którzy stale pogłębiają swoją wiedzę i testują nowe rozwiązania, aby zapewnić naszym Klientom świetne efekty działania.

Blog

Potrzebujesz aktualnej wiedzy z zakresu marketingu internetowego? Nasi specjaliści już zacierają ręce, aby Ci ją dostarczyć. Śledź naszego bloga i zagnij wszystkich ciekawostkami ze świata mediów społecznościowych, SEO oraz Google Ads. A to tylko część poruszanych przez nas tematów!

Google Ads
Aktualności

Jak realizować skuteczne kampanie Google Ads?

Jacek Kałuża

24 marca 2023

social media
Aktualności

Czy każda branża powinna być widoczna w mediach społecznościowych?

Karolina

10 marca 2023

sztuczna inteligencja
Aktualności

Jak wykorzystać sztuczną inteligencję w marketingu?

Marta

24 lutego 2023

Otrzymaj bezpłatną wycene usług

Nie chcesz korzystać z formularza? Napisz do nas na email [email protected] lub zadzwoń +48 507 507 520

Marta

Opiekun Klienta

Katarzyna

Opiekun Klienta

  Email*

  Telefon*

  Osoba odpowiedzialna za kontakt*

  Adres strony internetowej

  Jeśli posiadasz aktualnie stronę, daj nam na nią spojrzeć ;)

  Wiadomość