Marketing internetowy

Kańczuga

Dostarczamy wartościowy ruch, klientów i sprzedaż we wszystkich kanałach. W czym możemy ci pomóc?

pewny partnerpewny partner

Czym jest marketing internetowy?

Marketing internetowy to jeden z najważniejszych sposobów promocji produktów i usług. Polega na wykorzystaniu Internetu i innych narzędzi cyfrowych, takich jak social media, e-mail marketing czy content marketing. Celem marketingu internetowego jest dotarcie do jak największej liczby potencjalnych klientów, zdobycie ich zaufania i zachęcenie ich do zakupu oferowanych produktów lub usług. Ważnym elementem marketingu internetowego jest też analiza danych i wyników kampanii marketingowych, dzięki czemu można dostosowywać strategię do potrzeb i oczekiwań klientów. Dlatego też marketing internetowy staje się coraz bardziej popularny wśród przedsiębiorców, którzy chcą skutecznie promować swoje działalności w dzisiejszych czasach.

Pozycjonowanie

Zdobywaj czołowe pozycje w Google. Wybierz skuteczną formę promocji w wyszukiwarce, zwiększ ruch na Twojej witrynie i wyprzedź konkurencję!

Kampanie reklamowe

najskuteczniejsze narzędzia promocji w internecie. Skorzystaj z kompleksowej i indywidualnej

Social Media

Zdobądź przywiązanie Klientów do Twojej marki. Zaangażuj ich poprzez Facebook, LinkedIn, YouTube, Instagram – dzięki nim sprzedawaj więcej!

Analityka webowa

Wykorzystaj Google Analytics, aby monitorować statystyki. Sprawdzaj wyniki na bieżąco i dowiedz się, które elementy strony wymagają optymalizacji.

Content webowy

Niech Twoja strona zacznie naprawdę sprzedawać! Przygotujemy dla Ciebie teksty, które wygenerują wartościowy ruch i będą przyjazne dla użytkowników.

Szkolenia

Działamy na rynku od kilkunastu lat i szczerze możemy powiedzieć, że marketing internetowy znamy „od podszewki”. Przyszedł czas na to, aby dzielić się wiedzą z Tobą!

O nas

Naszym celem jest wspieranie klientów w rozwoju ich biznesów oraz działanie w sposób szczery i transparentny. Naszą wizją jest dostarczanie innowacyjnych usług i rozwiązań dla klientów jeszcze przed konkurencją.

W AlteMedia pracują eksperci z branży, którzy czerpią satysfakcję z wykonywanej pracy. Nasz zespół składa się z kompetentnych specjalistów, którzy mają duże ambicje i idealnie wpasowują się w wizję firmy.

Każdy z nas wnosi niezastąpione umiejętności, wartości i indywidualne cechy, dzięki czemu ciągle się rozwijamy i uczymy od siebie nawzajem. Zależy nam na przyjaznej atmosferze w pracy, która sprzyja efektywności i pomaga w osiąganiu sukcesów. Skupiamy się na działaniu i ciągłym rozwoju, dlatego uczestniczymy w licznych szkoleniach i kursach, aby poszerzać swoje umiejętności i wiedzę.

Blog

Potrzebujesz aktualnej wiedzy z zakresu marketingu internetowego? Nasi specjaliści już zacierają ręce, aby Ci ją dostarczyć. Śledź naszego bloga i zagnij wszystkich ciekawostkami ze świata mediów społecznościowych, SEO oraz Google Ads. A to tylko część poruszanych przez nas tematów!

wideo marketing kampanie
Bez kategorii

Marketing wideo – jak wykorzystać potencjał wideo do zwiększenia zaangażowania i konwersji?

Piotr Antoszek

17 kwietnia 2024

SEO pozycjonowanie trendy
Aktualności

SEO w 2024 – najnowsze trendy i techniki optymalizacji dla wyszukiwarek

Jacek Kałuża

19 marca 2024

Google Ads
Aktualności

Jak realizować skuteczne kampanie Google Ads?

Jacek Kałuża

24 marca 2023

Otrzymaj bezpłatną wycene usług

Nie chcesz korzystać z formularza? Napisz do nas na email [email protected] lub zadzwoń +48 507 507 520

Marta

Opiekun Klienta

Katarzyna

Opiekun Klienta

  Email*

  Telefon*

  Osoba odpowiedzialna za kontakt*

  Adres strony internetowej

  Jeśli posiadasz aktualnie stronę, daj nam na nią spojrzeć ;)

  Wiadomość