Marketing internetowy

Józefów nad Wisłą

Dostarczamy wartościowy ruch, klientów i sprzedaż we wszystkich kanałach. W czym możemy ci pomóc?

pewny partnerpewny partner

Czym jest marketing internetowy?

Marketing internetowy to dziedzina, która w ciągu ostatnich lat zyskała na popularności i stała się rozwojem dla wielu firm. W skrócie, marketing internetowy oznacza promowanie produktów lub usług w Internecie przy użyciu różnych narzędzi i metod. Jednym z najważniejszych elementów marketingu internetowego jest pozycjonowanie stron internetowych, które pomaga firmom w rankingu wyszukiwarek oraz zwiększeniu ruchu na ich stronach. Innymi metodami są email marketing, mobile marketing i reklamy internetowe. Marketing internetowy umożliwia firmom dotarcie do szerszej publiczności, zwiększenie sprzedaży i poprawę świadomości marki.

Pozycjonowanie

Zdobywaj czołowe pozycje w Google. Wybierz skuteczną formę promocji w wyszukiwarce, zwiększ ruch na Twojej witrynie i wyprzedź konkurencję!

Kampanie reklamowe

najskuteczniejsze narzędzia promocji w internecie. Skorzystaj z kompleksowej i indywidualnej

Social Media

Zdobądź przywiązanie Klientów do Twojej marki. Zaangażuj ich poprzez Facebook, LinkedIn, YouTube, Instagram – dzięki nim sprzedawaj więcej!

Analityka webowa

Wykorzystaj Google Analytics, aby monitorować statystyki. Sprawdzaj wyniki na bieżąco i dowiedz się, które elementy strony wymagają optymalizacji.

Content webowy

Niech Twoja strona zacznie naprawdę sprzedawać! Przygotujemy dla Ciebie teksty, które wygenerują wartościowy ruch i będą przyjazne dla użytkowników.

Szkolenia

Działamy na rynku od kilkunastu lat i szczerze możemy powiedzieć, że marketing internetowy znamy „od podszewki”. Przyszedł czas na to, aby dzielić się wiedzą z Tobą!

O nas

Od kilkunastu lat Alte Media zajmuje się marketingiem internetowym, zatrudniając specjalistów i pasjonatów tego obszaru.

Jesteśmy Certyfikowanym Partnerem Google i pomagamy naszym klientom sprawnie wykorzystać działania promocyjne w wyszukiwarkach, maksymalizując korzyści zarówno w sprzedaży, jak i wizerunku.

Naszym celem jest kompleksowe działanie, poprzez stworzenie pełnej strategii dla Twoich działań promocyjnych w Internecie oraz zajmowanie się jej wdrożeniem. Prowadzimy stały monitoring postępów, co umożliwia nam na bieżąco doskonalenie naszej współpracy. Jeżeli chcesz poznać niesamowitą moc reklamy w Internecie, trafiłeś pod właściwy adres!

Alte Media to zespół ekspertów, którzy od lat zgłębiają swoją wiedzę z zakresu promocji w sieci. Specjalizujemy się w różnych narzędziach i ciągle testujemy nowe rozwiązania, aby nasi klienci mieli pewność, że współpracują z najlepszymi. U nas nie ma rzeczy niemożliwych, chociaż na niektóre trzeba trochę poczekać. Dzięki nam Twoje działania promocyjne przyniosą sukces!

Blog

Potrzebujesz aktualnej wiedzy z zakresu marketingu internetowego? Nasi specjaliści już zacierają ręce, aby Ci ją dostarczyć. Śledź naszego bloga i zagnij wszystkich ciekawostkami ze świata mediów społecznościowych, SEO oraz Google Ads. A to tylko część poruszanych przez nas tematów!

wideo marketing kampanie
Bez kategorii

Marketing wideo – jak wykorzystać potencjał wideo do zwiększenia zaangażowania i konwersji?

Piotr Antoszek

17 kwietnia 2024

SEO pozycjonowanie trendy
Aktualności

SEO w 2024 – najnowsze trendy i techniki optymalizacji dla wyszukiwarek

Jacek Kałuża

19 marca 2024

Google Ads
Aktualności

Jak realizować skuteczne kampanie Google Ads?

Jacek Kałuża

24 marca 2023

Otrzymaj bezpłatną wycene usług

Nie chcesz korzystać z formularza? Napisz do nas na email [email protected] lub zadzwoń +48 507 507 520

Marta

Opiekun Klienta

Katarzyna

Opiekun Klienta

  Email*

  Telefon*

  Osoba odpowiedzialna za kontakt*

  Adres strony internetowej

  Jeśli posiadasz aktualnie stronę, daj nam na nią spojrzeć ;)

  Wiadomość