Marketing internetowy

Jasło

Dostarczamy wartościowy ruch, klientów i sprzedaż we wszystkich kanałach. W czym możemy ci pomóc?

pewny partnerpewny partner

Czym jest marketing internetowy?

Marketing internetowy to jeden z najbardziej dynamicznie rozwijających się obszarów w dzisiejszej erze cyfrowej. W uproszczeniu, marketing internetowy jest po prostu promocją produktów lub usług za pomocą różnych narzędzi w internecie. Ale tak naprawdę to znacznie więcej niż tylko to. Zasadniczym celem marketingu internetowego jest dotarcie do jak największej liczby potencjalnych klientów za pomocą narzędzi online, takich jak strony internetowe, portale społecznościowe, reklamy w wyszukiwarkach i wiele innych. Ale aby osiągnąć prawdziwy sukces w marketingu internetowym, trzeba korzystać z różnych technik, takich jak optymalizacja wyszukiwarek, treści reklamowych, analizy danych i wiele innych. Ktoś, kto podejmuje się tego zadania, musi być kreatywny i ciągle poszukiwać innowacyjnych sposobów na przyciągnięcie uwagi klientów wśród zatłoczonego internetowego przestrzeni.

Pozycjonowanie

Zdobywaj czołowe pozycje w Google. Wybierz skuteczną formę promocji w wyszukiwarce, zwiększ ruch na Twojej witrynie i wyprzedź konkurencję!

Kampanie reklamowe

najskuteczniejsze narzędzia promocji w internecie. Skorzystaj z kompleksowej i indywidualnej

Social Media

Zdobądź przywiązanie Klientów do Twojej marki. Zaangażuj ich poprzez Facebook, LinkedIn, YouTube, Instagram – dzięki nim sprzedawaj więcej!

Analityka webowa

Wykorzystaj Google Analytics, aby monitorować statystyki. Sprawdzaj wyniki na bieżąco i dowiedz się, które elementy strony wymagają optymalizacji.

Content webowy

Niech Twoja strona zacznie naprawdę sprzedawać! Przygotujemy dla Ciebie teksty, które wygenerują wartościowy ruch i będą przyjazne dla użytkowników.

Szkolenia

Działamy na rynku od kilkunastu lat i szczerze możemy powiedzieć, że marketing internetowy znamy „od podszewki”. Przyszedł czas na to, aby dzielić się wiedzą z Tobą!

O nas

Nasza misja to wspieranie klientów w rozwoju ich biznesów i bycie szczerym i transparentnym w naszych działaniach. Nasza wizja to dostarczanie innowacyjnych usług i rozwiązań dla klientów z dużym wyprzedzeniem przed konkurencją.

W AlteMedia zatrudniamy ludzi znajdujących się w swojej branży i czerpiących ogromną satysfakcję z wykonywanej pracy. Nasz zespół składa się z kompetentnych specjalistów z dużymi ambicjami, idealnie wpisujących się w wizję naszej firmy. Każdy z nas wnosi do zespołu niezastąpione umiejętności, najwyższe wartości i indywidualne cechy, dzięki czemu stale się rozwijamy i uczymy od siebie nawzajem.

Dbamy o przyjazną atmosferę pracy, która sprzyja efektywnemu działaniu i pomaga w osiąganiu kolejnych sukcesów. Stawiamy na działanie i nieustanny rozwój, dlatego poszerzamy nasze umiejętności i wiedzę uczestnicząc w licznych szkoleniach i kursach.

Blog

Potrzebujesz aktualnej wiedzy z zakresu marketingu internetowego? Nasi specjaliści już zacierają ręce, aby Ci ją dostarczyć. Śledź naszego bloga i zagnij wszystkich ciekawostkami ze świata mediów społecznościowych, SEO oraz Google Ads. A to tylko część poruszanych przez nas tematów!

wideo marketing kampanie
Bez kategorii

Marketing wideo – jak wykorzystać potencjał wideo do zwiększenia zaangażowania i konwersji?

Piotr Antoszek

17 kwietnia 2024

SEO pozycjonowanie trendy
Aktualności

SEO w 2024 – najnowsze trendy i techniki optymalizacji dla wyszukiwarek

Jacek Kałuża

19 marca 2024

Google Ads
Aktualności

Jak realizować skuteczne kampanie Google Ads?

Jacek Kałuża

24 marca 2023

Otrzymaj bezpłatną wycene usług

Nie chcesz korzystać z formularza? Napisz do nas na email [email protected] lub zadzwoń +48 507 507 520

Marta

Opiekun Klienta

Katarzyna

Opiekun Klienta

  Email*

  Telefon*

  Osoba odpowiedzialna za kontakt*

  Adres strony internetowej

  Jeśli posiadasz aktualnie stronę, daj nam na nią spojrzeć ;)

  Wiadomość