Marketing internetowy

Janowiec Wielkopolski

Dostarczamy wartościowy ruch, klientów i sprzedaż we wszystkich kanałach. W czym możemy ci pomóc?

pewny partnerpewny partner

Czym jest marketing internetowy?

Marketing internetowy to dziś jedno z najważniejszych narzędzi, które pozwalają zwiększyć zasięg i efektywność działań biznesowych. Dlatego warto skorzystać z tej formy promocji. Po pierwsze, ze względu na ogromny potencjał sieci - codziennie dziesiątki milionów ludzi przegląda internet, a korzystanie z różnych platform społecznościowych jest już niemal standardem. To tam możemy dotrzeć do naszej grupy docelowej, co bezpośrednio przekłada się na wzrost sprzedaży. Marketing internetowy daje nam również możliwość precyzyjnego targetowania, czyli skierowania reklam w optymalny sposób do osób zainteresowanych naszymi produktami lub usługami. Dzięki temu oszczędzamy czas i pieniądze, a jednocześnie zwiększamy skuteczność działań biznesowych.

Pozycjonowanie

Zdobywaj czołowe pozycje w Google. Wybierz skuteczną formę promocji w wyszukiwarce, zwiększ ruch na Twojej witrynie i wyprzedź konkurencję!

Kampanie reklamowe

najskuteczniejsze narzędzia promocji w internecie. Skorzystaj z kompleksowej i indywidualnej

Social Media

Zdobądź przywiązanie Klientów do Twojej marki. Zaangażuj ich poprzez Facebook, LinkedIn, YouTube, Instagram – dzięki nim sprzedawaj więcej!

Analityka webowa

Wykorzystaj Google Analytics, aby monitorować statystyki. Sprawdzaj wyniki na bieżąco i dowiedz się, które elementy strony wymagają optymalizacji.

Content webowy

Niech Twoja strona zacznie naprawdę sprzedawać! Przygotujemy dla Ciebie teksty, które wygenerują wartościowy ruch i będą przyjazne dla użytkowników.

Szkolenia

Działamy na rynku od kilkunastu lat i szczerze możemy powiedzieć, że marketing internetowy znamy „od podszewki”. Przyszedł czas na to, aby dzielić się wiedzą z Tobą!

O nas

Od kilkunastu lat zajmujemy się marketingiem internetowym i jesteśmy ekspertami w dziedzinie online advertisingu.

Nasz zespół to pasjonaci, którzy nieustannie doskonalą swoje umiejętności, dzięki czemu jesteśmy Certyfikowanym Partnerem Google.

Pomagamy naszym Klientom w sprawnym wykorzystywaniu działań promocyjnych w wyszukiwarkach, aby maksymalizować ich korzyści zarówno sprzedażowe, jak i wizerunkowe.

Nasza oferta jest kompleksowa - przygotowujemy pełną strategię działań promocyjnych w Internecie oraz zajmujemy się jej wdrożeniem. Prowadzimy także stały monitoring postępów, umożliwiający bieżące ulepszanie naszych wspólnych działań.

Jeśli szukasz wykwalifikowanego zespołu, który zna się na reklamie w internecie, Alte Media to właśnie oni! Jesteśmy specjalistami w różnych narzędziach i cały czas testujemy nowe rozwiązania, aby dostarczać klientom najlepsze rozwiązania. Zaufaj nam - dla Alte Media nie ma rzeczy niemożliwych!

Blog

Potrzebujesz aktualnej wiedzy z zakresu marketingu internetowego? Nasi specjaliści już zacierają ręce, aby Ci ją dostarczyć. Śledź naszego bloga i zagnij wszystkich ciekawostkami ze świata mediów społecznościowych, SEO oraz Google Ads. A to tylko część poruszanych przez nas tematów!

wideo marketing kampanie
Bez kategorii

Marketing wideo – jak wykorzystać potencjał wideo do zwiększenia zaangażowania i konwersji?

Piotr Antoszek

17 kwietnia 2024

SEO pozycjonowanie trendy
Aktualności

SEO w 2024 – najnowsze trendy i techniki optymalizacji dla wyszukiwarek

Jacek Kałuża

19 marca 2024

Google Ads
Aktualności

Jak realizować skuteczne kampanie Google Ads?

Jacek Kałuża

24 marca 2023

Otrzymaj bezpłatną wycene usług

Nie chcesz korzystać z formularza? Napisz do nas na email [email protected] lub zadzwoń +48 507 507 520

Marta

Opiekun Klienta

Katarzyna

Opiekun Klienta

  Email*

  Telefon*

  Osoba odpowiedzialna za kontakt*

  Adres strony internetowej

  Jeśli posiadasz aktualnie stronę, daj nam na nią spojrzeć ;)

  Wiadomość