Marketing internetowy

Janikowo

Dostarczamy wartościowy ruch, klientów i sprzedaż we wszystkich kanałach. W czym możemy ci pomóc?

pewny partnerpewny partner

Czym jest marketing internetowy?

Marketing internetowy jest obecnie jednym z najważniejszych narzędzi, które umożliwia zwiększenie zasięgu i efektywności działań biznesowych. Dlaczego warto z niego korzystać? Przede wszystkim ze względu na ogromny potencjał internetu - każdego dnia dziesiątki milionów ludzi przegląda sieć, a korzystanie z różnych platform społecznościowych stało się standardem. To właśnie tam możemy dotrzeć do naszej grupy docelowej, co przekłada się na wzrost sprzedaży. Marketing internetowy daje także możliwość precyzyjnego targetowania, czyli kierowania reklam w sposób optymalny, tak aby trafiały do ludzi zainteresowanych naszymi produktami lub usługami. Dzięki temu oszczędzamy czas i pieniądze, a jednocześnie zwiększamy skuteczność działań biznesowych.

Pozycjonowanie

Zdobywaj czołowe pozycje w Google. Wybierz skuteczną formę promocji w wyszukiwarce, zwiększ ruch na Twojej witrynie i wyprzedź konkurencję!

Kampanie reklamowe

najskuteczniejsze narzędzia promocji w internecie. Skorzystaj z kompleksowej i indywidualnej

Social Media

Zdobądź przywiązanie Klientów do Twojej marki. Zaangażuj ich poprzez Facebook, LinkedIn, YouTube, Instagram – dzięki nim sprzedawaj więcej!

Analityka webowa

Wykorzystaj Google Analytics, aby monitorować statystyki. Sprawdzaj wyniki na bieżąco i dowiedz się, które elementy strony wymagają optymalizacji.

Content webowy

Niech Twoja strona zacznie naprawdę sprzedawać! Przygotujemy dla Ciebie teksty, które wygenerują wartościowy ruch i będą przyjazne dla użytkowników.

Szkolenia

Działamy na rynku od kilkunastu lat i szczerze możemy powiedzieć, że marketing internetowy znamy „od podszewki”. Przyszedł czas na to, aby dzielić się wiedzą z Tobą!

O nas

Alte Media to nie tylko firma marketingowa, to pasja i zaangażowanie w tematykę internetowych działań promocyjnych. Przez kilkanaście lat zatrudniamy tylko prawdziwych specjalistów i entuzjastów, którzy potrafią wykorzystać moc reklamy w internecie.

Jesteśmy dumni, że jesteśmy certyfikowanym partnerem Google! Oferujemy kompleksowe usługi, począwszy od strategicznego planowania działań promocyjnych, aż po ich wdrożenie i monitorowanie wyników. Naszym celem jest maksymalizacja korzyści zarówno sprzedażowych, jak i wizerunkowych.

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, aby zaoferować dedykowane rozwiązania. Czasami potrzeba trochę cierpliwości, ale zawsze gwarantujemy najlepsze efekty.

Jeśli chcesz zyskać niesamowitą moc reklamy w internecie, to dobrze trafiłeś. Zaufaj doświadczeniu i wiedzy naszego zespołu ekspertów.

Blog

Potrzebujesz aktualnej wiedzy z zakresu marketingu internetowego? Nasi specjaliści już zacierają ręce, aby Ci ją dostarczyć. Śledź naszego bloga i zagnij wszystkich ciekawostkami ze świata mediów społecznościowych, SEO oraz Google Ads. A to tylko część poruszanych przez nas tematów!

SEO pozycjonowanie trendy
Aktualności

SEO w 2024 – najnowsze trendy i techniki optymalizacji dla wyszukiwarek

Jacek Kałuża

19 marca 2024

Google Ads
Aktualności

Jak realizować skuteczne kampanie Google Ads?

Jacek Kałuża

24 marca 2023

social media
Aktualności

Czy każda branża powinna być widoczna w mediach społecznościowych?

Karolina

10 marca 2023

Otrzymaj bezpłatną wycene usług

Nie chcesz korzystać z formularza? Napisz do nas na email [email protected] lub zadzwoń +48 507 507 520

Marta

Opiekun Klienta

Katarzyna

Opiekun Klienta

  Email*

  Telefon*

  Osoba odpowiedzialna za kontakt*

  Adres strony internetowej

  Jeśli posiadasz aktualnie stronę, daj nam na nią spojrzeć ;)

  Wiadomość