Marketing internetowy

Ińsko

Dostarczamy wartościowy ruch, klientów i sprzedaż we wszystkich kanałach. W czym możemy ci pomóc?

pewny partnerpewny partner

Czym jest marketing internetowy?

Marketing internetowy jest obecnie jednym z najważniejszych narzędzi pozwalających na zwiększenie zasięgu i efektywności działań biznesowych. Czemu warto wobec tego korzystać z tej formy promocji? Przede wszystkim z uwagi na ogromny potencjał sieci - codziennie dziesiątki milionów osób przegląda internet, a korzystanie z różnych platform społecznościowych stało się już niemal standardem. To właśnie tam możemy dotrzeć do naszej grupy docelowej, co przekłada się na wzrost sprzedaży. Marketing internetowy daje nam także możliwość precyzyjnego targetowania, czyli kierowania reklam w sposób optymalny, tak aby dotrzeć do osób zainteresowanych naszymi produktami lub usługami. Dzięki temu oszczędzamy czas i pieniądze, jednocześnie zwiększając skuteczność działań biznesowych.

Pozycjonowanie

Zdobywaj czołowe pozycje w Google. Wybierz skuteczną formę promocji w wyszukiwarce, zwiększ ruch na Twojej witrynie i wyprzedź konkurencję!

Kampanie reklamowe

najskuteczniejsze narzędzia promocji w internecie. Skorzystaj z kompleksowej i indywidualnej

Social Media

Zdobądź przywiązanie Klientów do Twojej marki. Zaangażuj ich poprzez Facebook, LinkedIn, YouTube, Instagram – dzięki nim sprzedawaj więcej!

Analityka webowa

Wykorzystaj Google Analytics, aby monitorować statystyki. Sprawdzaj wyniki na bieżąco i dowiedz się, które elementy strony wymagają optymalizacji.

Content webowy

Niech Twoja strona zacznie naprawdę sprzedawać! Przygotujemy dla Ciebie teksty, które wygenerują wartościowy ruch i będą przyjazne dla użytkowników.

Szkolenia

Działamy na rynku od kilkunastu lat i szczerze możemy powiedzieć, że marketing internetowy znamy „od podszewki”. Przyszedł czas na to, aby dzielić się wiedzą z Tobą!

O nas

Od kilkunastu lat nasza firma specjalizuje się w marketingu internetowym i zatrudniamy tylko najlepszych specjalistów w tej dziedzinie. Jesteśmy również Certyfikowanym Partnerem Google, co pozwala nam pomagać naszym klientom sprawnie wykorzystywać działania promocyjne w wyszukiwarkach.

Nie tylko maksymalizujemy korzyści zarówno sprzedażowe jak i wizerunkowe, ale działamy kompleksowo.

Przygotujemy pełną strategię dla Twoich działań promocyjnych w Internecie oraz zajmiemy się jej wdrożeniem. Prowadzimy również stały monitoring postępów, co pozwala nam na bieżące ulepszanie naszych działań. Jeśli szukasz ekspertów, którzy znają niesamowitą moc reklamy w internecie, to właśnie trafiłeś na odpowiednie miejsce.

Alte Media to zespół ludzi, którzy zgłębiają swoją wiedzę związaną z promocją w sieci. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych - testujemy różne narzędzia i rozwiązania, aby zapewnić naszym klientom najlepsze efekty.

Blog

Potrzebujesz aktualnej wiedzy z zakresu marketingu internetowego? Nasi specjaliści już zacierają ręce, aby Ci ją dostarczyć. Śledź naszego bloga i zagnij wszystkich ciekawostkami ze świata mediów społecznościowych, SEO oraz Google Ads. A to tylko część poruszanych przez nas tematów!

strategia marketingowa
Blog

Strategie content marketingowe w mediach społecznościowych – co działa najlepiej?

Piotr Antoszek

17 maja 2024

pozycjonowanie lokalne marketing internetowy
Bez kategorii

Pozycjonowanie lokalne: jak skutecznie zdobyć klientów w swoim regionie?

Piotr Antoszek

17 maja 2024

wideo marketing kampanie
Bez kategorii

Marketing wideo – jak wykorzystać potencjał wideo do zwiększenia zaangażowania i konwersji?

Piotr Antoszek

17 kwietnia 2024

Otrzymaj bezpłatną wycene usług

Nie chcesz korzystać z formularza? Napisz do nas na email [email protected] lub zadzwoń +48 507 507 520

Marta

Opiekun Klienta

Katarzyna

Opiekun Klienta

  Email*

  Telefon*

  Osoba odpowiedzialna za kontakt*

  Adres strony internetowej

  Jeśli posiadasz aktualnie stronę, daj nam na nią spojrzeć ;)

  Wiadomość