Marketing internetowy

Gubin

Dostarczamy wartościowy ruch, klientów i sprzedaż we wszystkich kanałach. W czym możemy ci pomóc?

pewny partnerpewny partner

Dlaczego twoja firma powinna promować się w Internecie?

W dzisiejszych czasach Internet stał się największym medium, które pozwala przedsiębiorstwom na zdobycie klientów z całego świata. Dzięki niemu, Twoja firma może dotrzeć do szerszej grupy odbiorców, co z pewnością przyczyni się do zwiększenia jej popularności i sprzedaży. Promocja w Internecie pozwala na wykorzystanie różnorodnych narzędzi marketingowych, takich jak reklama w wyszukiwarce Google, kampanie reklamowe w social media, a także e-maile marketingowe. Ponadto, dzięki odpowiednio zaprojektowanej stronie internetowej, Twoja firma może zaoferować swoje produkty i usługi w internecie, co ułatwi klientom ich zakup. Z całą pewnością, promocja w Internecie to nie tylko szansa na zwiększenie zasięgu Twojej firmy, ale również sposób na osiągnięcie sukcesu w dzisiejszym biznesowym świecie.

Pozycjonowanie

Zdobywaj czołowe pozycje w Google. Wybierz skuteczną formę promocji w wyszukiwarce, zwiększ ruch na Twojej witrynie i wyprzedź konkurencję!

Kampanie reklamowe

najskuteczniejsze narzędzia promocji w internecie. Skorzystaj z kompleksowej i indywidualnej

Social Media

Zdobądź przywiązanie Klientów do Twojej marki. Zaangażuj ich poprzez Facebook, LinkedIn, YouTube, Instagram – dzięki nim sprzedawaj więcej!

Analityka webowa

Wykorzystaj Google Analytics, aby monitorować statystyki. Sprawdzaj wyniki na bieżąco i dowiedz się, które elementy strony wymagają optymalizacji.

Content webowy

Niech Twoja strona zacznie naprawdę sprzedawać! Przygotujemy dla Ciebie teksty, które wygenerują wartościowy ruch i będą przyjazne dla użytkowników.

Szkolenia

Działamy na rynku od kilkunastu lat i szczerze możemy powiedzieć, że marketing internetowy znamy „od podszewki”. Przyszedł czas na to, aby dzielić się wiedzą z Tobą!

O nas

Naszym celem jest wspieranie klientów w rozwoju ich biznesów oraz zapewnianie uczciwości i transparentności w działaniu. Naszą wizją jest dostarczanie innowacyjnych usług i rozwiązań dla klientów z dużym wyprzedzeniem przed konkurencją.

Zespół AlteMedia składa się z osób, które są ekspertami w swojej dziedzinie i czerpią satysfakcję z wykonywanej pracy. Nasz zespół składa się z kompetentnych specjalistów, którzy mają duże ambicje i idealnie wpisują się w naszą wizję. Każdy z nas wnosi do zespołu unikalne umiejętności, najważniejsze wartości i indywidualne cechy, dzięki czemu jesteśmy w stanie ciągle się rozwijać i uczyć od siebie nawzajem.

Dbamy o przyjazną atmosferę pracy, która sprzyja efektywnemu działaniu i pomaga w osiąganiu kolejnych sukcesów. Skupiamy się na działaniu i nieustannym rozwoju, dlatego poszerzamy nasze umiejętności i wiedzę, uczestnicząc w licznych szkoleniach i kursach.

Blog

Potrzebujesz aktualnej wiedzy z zakresu marketingu internetowego? Nasi specjaliści już zacierają ręce, aby Ci ją dostarczyć. Śledź naszego bloga i zagnij wszystkich ciekawostkami ze świata mediów społecznościowych, SEO oraz Google Ads. A to tylko część poruszanych przez nas tematów!

wideo marketing kampanie
Bez kategorii

Marketing wideo – jak wykorzystać potencjał wideo do zwiększenia zaangażowania i konwersji?

Piotr Antoszek

17 kwietnia 2024

SEO pozycjonowanie trendy
Aktualności

SEO w 2024 – najnowsze trendy i techniki optymalizacji dla wyszukiwarek

Jacek Kałuża

19 marca 2024

Google Ads
Aktualności

Jak realizować skuteczne kampanie Google Ads?

Jacek Kałuża

24 marca 2023

Otrzymaj bezpłatną wycene usług

Nie chcesz korzystać z formularza? Napisz do nas na email [email protected] lub zadzwoń +48 507 507 520

Marta

Opiekun Klienta

Katarzyna

Opiekun Klienta

  Email*

  Telefon*

  Osoba odpowiedzialna za kontakt*

  Adres strony internetowej

  Jeśli posiadasz aktualnie stronę, daj nam na nią spojrzeć ;)

  Wiadomość