Marketing internetowy

Gorzów Śląski

Dostarczamy wartościowy ruch, klientów i sprzedaż we wszystkich kanałach. W czym możemy ci pomóc?

pewny partnerpewny partner

Czym jest marketing internetowy?

Marketing internetowy to dziedzina, która od lat cieszy się rosnącym zainteresowaniem wśród przedsiębiorców. Inaczej nazywany e-marketingiem, to zestaw działań marketingowych prowadzonych w Internecie. Marketing internetowy ma na celu dotarcie do szerokiego grona odbiorców poprzez wykorzystanie różnych kanałów – od stron internetowych, przez portale społecznościowe, a na mailingu kończąc. Metody te mają pomóc w zwiększeniu zasięgu i sprzedaży produktów czy usług oferowanych przez firmę w Internecie. Dzięki temu przedsiębiorcy zyskują szansę na skuteczne budowanie wizerunku w sieci oraz pozyskanie nowych klientów.

Pozycjonowanie

Zdobywaj czołowe pozycje w Google. Wybierz skuteczną formę promocji w wyszukiwarce, zwiększ ruch na Twojej witrynie i wyprzedź konkurencję!

Kampanie reklamowe

najskuteczniejsze narzędzia promocji w internecie. Skorzystaj z kompleksowej i indywidualnej

Social Media

Zdobądź przywiązanie Klientów do Twojej marki. Zaangażuj ich poprzez Facebook, LinkedIn, YouTube, Instagram – dzięki nim sprzedawaj więcej!

Analityka webowa

Wykorzystaj Google Analytics, aby monitorować statystyki. Sprawdzaj wyniki na bieżąco i dowiedz się, które elementy strony wymagają optymalizacji.

Content webowy

Niech Twoja strona zacznie naprawdę sprzedawać! Przygotujemy dla Ciebie teksty, które wygenerują wartościowy ruch i będą przyjazne dla użytkowników.

Szkolenia

Działamy na rynku od kilkunastu lat i szczerze możemy powiedzieć, że marketing internetowy znamy „od podszewki”. Przyszedł czas na to, aby dzielić się wiedzą z Tobą!

O nas

Od wielu lat firma Alte Media specjalizuje się w marketingu internetowym, zatrudniając pasjonatów i specjalistów w tej dziedzinie.

Jesteśmy Certyfikowanym Partnerem Google i pomagamy naszym klientom efektywnie wykorzystać działania promocyjne w wyszukiwarkach, maksymalizując zarówno korzyści sprzedażowe, jak i wizerunkowe.

Naszym celem jest kompleksowe podejście, w ramach którego opracowujemy pełną strategię dla Twoich działań promocyjnych w Internecie i zajmujemy się ich realizacją. Regularnie monitorujemy postępy, by na bieżąco doskonalić nasze wspólne działania. Jeśli chcesz poznać potęgę reklamy w Internecie, trafiłeś we właściwe miejsce!

Alte Media to zespół ekspertów, którzy od wielu lat poszerzają swoją wiedzę z zakresu promocji w sieci. Specjalizujemy się w różnych narzędziach i stale testujemy nowe rozwiązania, aby nasi klienci mieli pewność, że używamy najlepszych metod. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych, chociaż na niektóre trzeba poczekać. Z nami Twoje działania promocyjne prowadzą do sukcesu!

Blog

Potrzebujesz aktualnej wiedzy z zakresu marketingu internetowego? Nasi specjaliści już zacierają ręce, aby Ci ją dostarczyć. Śledź naszego bloga i zagnij wszystkich ciekawostkami ze świata mediów społecznościowych, SEO oraz Google Ads. A to tylko część poruszanych przez nas tematów!

wideo marketing kampanie
Bez kategorii

Marketing wideo – jak wykorzystać potencjał wideo do zwiększenia zaangażowania i konwersji?

Piotr Antoszek

17 kwietnia 2024

SEO pozycjonowanie trendy
Aktualności

SEO w 2024 – najnowsze trendy i techniki optymalizacji dla wyszukiwarek

Jacek Kałuża

19 marca 2024

Google Ads
Aktualności

Jak realizować skuteczne kampanie Google Ads?

Jacek Kałuża

24 marca 2023

Otrzymaj bezpłatną wycene usług

Nie chcesz korzystać z formularza? Napisz do nas na email [email protected] lub zadzwoń +48 507 507 520

Marta

Opiekun Klienta

Katarzyna

Opiekun Klienta

  Email*

  Telefon*

  Osoba odpowiedzialna za kontakt*

  Adres strony internetowej

  Jeśli posiadasz aktualnie stronę, daj nam na nią spojrzeć ;)

  Wiadomość